Birlikte Tadavi Görecekler

Birlikte Tadavi Görecekler

Kate Moss'un Sevgilisi Pete Doherty'nin Uyuşturucu Alırken Çekilen Görüntüleri Hollywood'u Karıştırdı.

Birlikte Tadavi Görecekler

KATE MOSS'UN SEVGİLİSİ PETE DOHERTY'NİN UYUŞTURUCU ALIRKEN ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLERİ HOLLYWOOD'U KARIŞTIRDI.

Süpermodel Kate Moss'un sevgilisi Pete Doherty'nin çifttin evlendiği haberi çıktıktan 2 gün sonra Tayland'da ucuz bir otel odasında üç kızla birlikte uyuşturucu partisi sırasında çekilen görüntüleri Hollywood'u karıştırdı.

Moss ile Doherty'nin Tayland'da Budist töreniyle evlendiği yolunda çıkan haberlerin üzerinden sadece 2 gün geçtikten sonra ünlü müzisyen Tayland'da tanıştığı 3 öğrenci kızla uyuşturucu partisi yaparken görüntülendi.

Doherty'i görür görmez tanıdığını belirten Avustralyalı öğrenci Jess Lea onu, iki kız arkadaşıyla paylaştığı ucuz otel odasına davet ettiğini söyledi. Ünlü müzisyenin odada 3 kez kokain aldığını söyleyen Lea sözlerine şöyle devam etti: 'Ona Kate'le gerçekten evlenip evlenmediklerini sordum. Bana 'Onu seviyorum ama o kadar paranoyak ki dünyada kalan tek kadın o olsa bile Kate'le evlenmem' dedi'.

27 yaşındaki müzsiyenin daha sonra kendisinden Moss'u aramak için cep telefonunu istediğini söyleyen Lea Doherty'nin Kate'e nerede ve kimlerle olduğuna dair açıklama yaptığını ve ona sürekli olarak 'seni seviyorum' dediğini belirtti.

Doherty'i otelin yakınlarındaki Bob Marley adlı cafeye bıraktıklarını sözlerine ekleyen Avustralyalı öğrenci Moss'un cep telefonuna mesaj atarak durumu ona da bildirdiklerini söyledi.