BİRLEŞMİŞ MİLLETLER GÜVENLİK KONSEYİ HABERLERİ

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Haberleri

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi haber, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 10.9.2020
İran nükleer anlaşmanın Avrupalı taraflarını ABD'ye karşı tavır almaya çağırdı
İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, ülkesinin nükleer anlaşmadaki taahhütlerini eksiksiz uygulaması için ABD'nin Tahran'a yönelik yaptırımlarının Avrupa ülkeleri tarafından reddedilmesi gerektiğini belirtti.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 10.9.2020
İrini Operasyonu'nda Bingazi'ye jet yakıtı taşıyan gemi durduruldu
Avrupa Birliği'nin (AB) Libya'ya yönelik silah ambargosunu denetlemek için mayıs ayında başlattığı İrini operasyonu kapsamında, Birleşik Arap Emirlikleri'nden (BAE) Libya'nın Bingazi kentine jet yakıtı taşıyan bir gemi durduruldu.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 10.9.2020
Son dakika... Rusya'da Şangay İşbirliği Örgütü Dışişleri Bakanları Konseyi toplantısı yapıldı
Lavrov, İran nükleer anlaşması konusunun da görüşüldüğü bilgisini paylaşarak, "Hepimiz, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi tarafından oy birliğiyle kabul edilen anlaşmaya bağlı kaldığımızı teyit ettik.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 10.9.2020
Putin ve Vucic telefonda görüştü
İki liderin Kosova konusundaki son gelişmeleri ele aldıkları bilgisine yer verilen açıklamada, "Vucic, Washington ve Brüksel'de gerçekleştirdiği görüşmeler hakkında bilgi verdi. Putin, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi tarafından onaylanmış ve Belgrad tarafından da kabul görecek dengeli bir çözüm konusunda Rusya'nın değişmez yaklaşımını teyit etti.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 9.9.2020
BM'den Fransa, ABD, İngiltere, Kanada ve İran'a "Yemen'de taraflara silah tedarikini durdurun"...
Birleşmiş Milletler (BM) öncülüğünde kurulan Uluslararası Yemen Heyeti, başta Fransa, ABD, İngiltere ve Kanada gibi Batılı ülkelerle İran'ın Yemen'de çatışan taraflara silah tedarikine devam ettiğini, bunun da iç savaşı körüklediği uyarısında bulundu.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 9.9.2020
Rusya Ermenistan'a neden silah gönderiyor?
Sonuçta, Azerbaycan ve Türkiye son yıllarda Rusya'nın bölgedeki çıkarlarına saygı duyarak Moskova'nın kırmızı çizgilerini gözetmekteler. Ayrıca, Ankara ve Bakü son yıllarda Rusya'ya karşı yapılan yaptırımlara destek vermediler ve Rusya karşıtı ittifaklar içinde yer almadılar. Fakat Ermenistan'ın silahlandırılması Rusya'nın da altına imza attığı Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK) kararlarının ihlali yani, Azerbaycan topraklarında işgalin devamı anlamına gelmekte.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 8.9.2020
Pompeo'dan, "İran'ın belirtilen uranyum stokunun 10 kat üzerine çıktığı" iddiası Açıklaması
ABD anlaşmadan çekilmişti JCPOA, İran'ın nükleer faaliyetlerinin denetlenmesi ve düzenlenmesi, bunun karşılığında yaptırımların kaldırılması amacıyla Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin (BMGK) daimi üyeleri ABD, İngiltere, Fransa, Rusya ve Çin'in yanı sıra Almanya ve AB ile İran arasında 2015'te imzalanmıştı.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 8.9.2020
Türkiye, Libya Diyalog Toplantısı'na ev sahipliği yapan Fas'ın yapıcı tutumundan memnun
Aksoy, toplantıyla ilgili sorulan soruya yazılı yanıt vererek, "Türkiye, en başından beri, Libya'daki krizin çözümünün ilgili Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK) kararları doğrultusunda Libyalılar arasında yürütülecek ve Libyalıların sahipleneceği bir siyasi süreçten geçtiğini savunmaktadır.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 8.9.2020
Türkiye-İran Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi Altıncı Toplantısı'na ilişkin ortak bildiri Açıklaması
Bölgesel güvenliği ve istikrarı artıran çok taraflı diplomasinin müstesna bir başarısı olan ve Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinin 2231 sayılı kararı ile onaylanan Kapsamlı Ortak Eylem Planı'nın (KOEP) muhafazasının önemini yeniden vurgulamışlar ve KOEP'in muhafazası için BMGK'da ahiren ortaya konan geniş tabanlı desteği memnuniyetle karşılamışlardır.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 8.9.2020
Türkiye-İran Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi 6'ıncı Toplantısı sonrası ortak bildiri
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin (BMGK) onayladığı İran'ın nükleer programı konusu ile ilgili Kapsamlı Ortak Eylem Planı'na (KOEP) ilişkin ifadelerin de yer aldığı bildiride, tarafların KOEP'in muhafazasının önemini yeniden vurguladıkları ve KOEP'in muhafazası için BMGK'da ahiren ortaya konan geniş tabanlı desteği memnuniyetle karşıladıkları belirtildi.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 8.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ruhani'den ortak bildiri
Ticarette birliktelik İki ülke arasındaki işbirliğinin daha da derinleştirilmesi amacıyla, ikili ve bölgesel konularda her seviyede yakın siyasi diyaloğun ve ikili ilişkilerin farklı veçhelerini kapsayan mekanizmalar çerçevesinde istişarelerin sürdürülmesinin önemine vurgu yapılan bildiride şu ifadelere yer verildi: "İkili ticaret hacminde Covid-19 dahil olumsuz küresel koşullarından kaynaklanan azalma eğiliminin tersine çevrilmesini teminen ortak çabaları yoğunlaştırma, bu çerçevede Karma Ekonomik Komisyon, Kara Ulaştırması Ortak Komisyonu gibi mekanizmalardan tam olarak istifade etme ve yeni ekonomik işbirliği alanları geliştirilmesi yönündeki taahhütlerini yinelemişlerdir. Ekonomik işbirliğinin daha da ilerletilmesi, ikili ticaret hacminin artırılması, Covid-19'un oluşturduğu ekonomik sınamaların aşılması amacıyla, 28. Karma Ekonomik Komisyon Toplantısı'nı, salgının oluşturduğu şartlar göz önünde bulundurulmak suretiyle mümkün olan en kısa zamanda gerçekleştirme isteklerini ifade etmişlerdir. Tercihli Ticaret Anlaşması'ndan ortak çıkarlar temelinde tam olarak yararlanılmasının, anlaşmanın kapsamının genişletilmesinin ve her iki ülke işadamları için yatırım ortamının iyileştirilmesinin önemini vurgulamışlardır. Halklar arası temasların daha fazla teşvikini teminen, Covid-19'un oluşturduğu risklerin bertaraf edilmesinin akabinde turizm ve kültür alanlarında işbirliğinin daha da güçlendirilmesinde mutabık kalmışlardır. Enerji sektörünün önemine vurgu yaparak, ortak fayda temelinde bu alanda işbirliğinin sürdürülmesinin önemini teyit etmişledir." Teröre karşı ortak hareket PKK/PJAK ve bölgedeki tüm terör örgütlerinin Türkiye'nin ve İran'ın güvenliğine karşı ortak tehdit teşkil ettiğinin belirtildiği bildiride "Ortak sınırlarda bulunan PKK/PJAK ve diğer terör örgütlerinin unsurlarının eylemlerine karşı mevcut işbirliği mekanizmalarından tam olarak istifade etmenin ve terörizme ve örgütlü suça karşı sonuç odaklı işbirliği amacıyla, ortak operasyonlar dahil, eşgüdüm içinde adım atmanın her iki ülkenin sorumluluğunda olduğunu vurgulamışlardır. Bölgesel güvenliği ve istikrarı artıran çok taraflı diplomasinin müstesna bir başarısı olan ve Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin 2231 sayılı kararı ile onaylanan Kapsamlı Ortak Eylem Planı'nın (KOEP) muhafazasının önemini yeniden vurgulamışlar ve KOEP'in muhafazası için BMGK'da ahiren ortaya konan geniş tabanlı desteği memnuniyetle karşılamışlardır" ifadeleri kullanıldı.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 8.9.2020
Lübnan, UNIFIL birliklerinin görev süresinin bir yıl daha uzatılmasından memnun
Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn, Birleşmiş Milletler (BM) Geçici Görev Gücü'nün (UNIFIL) görev süresinin bir yıl daha uzatılmasıyla Lübnan-İsrail sınırındaki istikrara katkı sağlayacağını söyledi.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 8.9.2020
Son dakika! İran ile Hindistan dışişleri bakanları bölgesel meseleleri görüştü
İran Dışişleri Bakanlığı Batı Asya Masası Müdürü Resul Musevi de Zarif ile Jaishankar'ın özellikle Hindistan'ın 2021-2022 döneminde Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK) geçici üyeliğini ele aldıklarını belirtti.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 7.9.2020
İran Cumhurbaşkanı Ruhani: "ABD, yıllardır İran rejimini yıkmanın peşinde"
- "ABD'liler yaptırım ve baskılarla hedeflerine ulaşamazlar" ABD'nin nükleer anlaşmadan çıkarak ve 2231(2015) sayılı Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK) kararını ihlal ederek 2,5 yıldır İran'ı çökertmek için yaptırım uyguladığını savunan Ruhani, devletlerarası ilişkilerde uluslararası sözleşmeler ve BMGK kararlarının kriter olabileceğini ifade etti.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 7.9.2020
AB, Sırbistan ve Kosova'nın Kudüs'te büyükelçilik açma kararından endişeli
Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Sözcüsü Peter Stano, İsrail-Filistin meselesinde iki devletli çözümden yana olduklarını hatırlatarak, Kudüs'te büyükelçilik açacakları açıklanan Sırbistan ve Kosova'nın diplomatik adımlarının "ciddi endişe kaynağı" olduğunu bildirdi.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 7.9.2020
İran-UAEA anlaşması ne anlama geliyor?
İran ve UAEA'nın anlaşmaya ilişkin motivasyonları Grossi'nin ziyareti, zamanlama açısından oldukça kritikti. Ziyaret öncesi Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nde (BMGK) İran'a yönelik uygulanan uluslararası silah ambargosunun süresinin uzatılması talebi görüşülmüştü.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 5.9.2020
Belaruslu muhalif lider Tikhanovskaya'dan BM'ye uluslararası gözlemci misyonu çağrısı
BİRLEŞMİŞ Belaruslu muhalif lider Svetlana Tikhanovskaya, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ne (BMGK) ülkesine uluslararası gözlemci misyonu göndermesi çağrısında bulundu.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 3.9.2020
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, BM Suriye Özel Temsilcisi Pedersen ile Moskova'da görüştü
Lavrov, Rusya'nın Astana Formatı garantörü olarak Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinin (BMGK) 2254 sayılı kararı çerçevesinde anayasanın değiştirilmesi konusunda Suriyelilere yardımcı olmaya devam edeceğini dile getirdi.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 3.9.2020
Türkiye'nin Doğu Akdeniz diplomasisi
Jeopolitik gerçeklikler birbirleriyle bağlantılıdır ve tarih üstü nitelikleriyle bir gün karşınıza dikilirler.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 2.9.2020
Nükleer anlaşmanın tarafları, ABD'nin İran'a yönelik BM yaptırımlarını geri getirme talebini...
İran ile imzalanan nükleer anlaşmanın tarafları İngiltere, Fransa, Almanya Rusya ve Çin, anlaşmadan çekilen ABD'nin, Tahran'a yönelik Birleşmiş Milletler (BM) yaptırımlarının geri getirilmesine olanak veren mekanizmayı (snapback) hayata geçiremeyeceğini belirtti.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 1.9.2020
Tatar'dan ABD'ye tepki: "Türkiye ve onun desteklediği KKTC asla haklarından vazgeçmeyecektir"
ABD'nin Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'ne (GKRY) yönelik uygulanan silah ambargosunun kaldırılması kararına KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'dan sonra Başbakan Ersin Tatar'dan da tepki geldi. Başbakan Tatar yaptığı açıklamada, "ABD'nin Rum tarafına silah satışı kısıtlamasını 1 Ekim 2020'den 30 Eylül 2021 tarihine kadar kaldırması yanlış bir karardır. Bölgedeki Rum-Yunan tahriklerinin arttığı bir dönemde böyle bir karar alınması ABD gibi Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin daimi üyesi bir ülkeye yakışmamıştır.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 1.9.2020
ABD'den Kuzey Kore'ye balistik füze geliştirmede materyal tedarik edenlere yaptırım tehdidi
Rapora ilişkin yapılan yazılı açıklamada, "Kuzey Kore'nin Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Kararlarını ihlal eden balistik füze yeteneklerini genişletmeye yönelik devam eden çabaları hem bölgesel hem de küresel istikrar için önemli bir tehdit oluşturmaktadır.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 31.8.2020
ABD, yabancı savaşçıların ülkelerine iadesine değinmeyen terörle mücadele kararını veto etti
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK), Endonezya tarafından sunulan ve terörle mücadele kapsamında terör eylemlerinde yer alanların yargılanması, rehabilitasyon ve yeniden topluma entegrasyonu çağrısı yapan karar tasarısını oyladı.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 29.8.2020
Son dakika haberleri... BMGK, Lübnan'daki barış gücü askerlerinin sayısını ABD'nin itirazı üzerine azalttı
Son dakika haberi: BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK), Lübnan'daki barış gücü askerlerinin sayısını azaltma kararı aldı.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 28.8.2020
Hamas'tan BM Orta Doğu Koordinatörünün İsrail yanlısı açıklamalarına tepki
Hamas, Birleşmiş Milletler (BM) Orta Doğu Barış Süreci Özel Koordinatörü Nickolay Mladenov'un, BM Güvenlik Konseyi'nde Filistin'deki duruma ilişkin İsrail yanlısı konuşmasını şaşkınlıkla karşıladığını açıkladı.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 26.8.2020
ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey, Türkiye'ye geldi
Suriye meselesinin çözümünde, Türkiye'nin rolüne ilişkin değerlendirmesinin sorulması üzerine Jeffrey, şu ifadeleri kullandı: "Türkiye, merkezi konumdadır. Türkiye, Suriye veya Irak'ın komşusu. 2014'te IŞİD'in Suriye'de ortaya çıkmasıyla Irak'a ne olduğuna bakın. İsrail, Hizbullah ve İran'ın uzun menzilli füzelerinden varoluşsal bir tehditle karşı karşıya. Türkiye Suriye'den gelen tüm tehditlerle karşı karşıya. Ürdün ve Lübnan'da yaklaşık 2 milyon mülteci var ve tabii ki burada daha da fazla mülteciniz var. Suriye, Türkiye başta olmak üzere tüm komşuları için büyük bir güvenlik ve jeopolitik tehdittir. Bu çatışmanın çözümünde, Türkiye masada olmalıdır." ABD Dışişleri Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, Jeffrey ve beraberindeki heyetin, Ankara'da üst düzey Türk yetkililerle yapılacak görüşmelerinde, DEAŞ'la mücadele, Suriye ve bölgedeki ikili iş birliği konularının ele alınacağı ve 2254 sayılı Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi kararının uygulanmasına ilişkin sürecin görüşüleceği belirtilmişti.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 26.8.2020
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov: "Ermenistan kışkırtıcı eylemlerde bulunuyor"
"Temmuzdaki olayların ileride tekrarlanmayacağını umuyoruz" Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ise Karabağ meselesinin, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinin (BMGK) kararları dahil uluslararası toplum tarafından kabul gören kararlarla çözülmesi gerektiğini vurguladı.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 26.8.2020
Lübnan İsrail'in saldırılarını BM Güvenlik Konseyine şikayet ediyor
Lübnan makamları, İsrail'in sınır bölgesine yönelik saldırılarını Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyine (BMGK) şikayet etme kararı aldı.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 26.8.2020
BM, ABD'nin İran'a yaptırım talebini reddetti
BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK), ABD'nin, İran ile uluslararası güçler arasındaki nükleer anlaşmada yer alan "anlaşmaya uyulmaması halinde yaptırımların geri getirilmesini" öngören mekanizmayı (snap back) devreye sokma talebini geri çevirdi.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 25.8.2020
İran, Rusya ve Türkiye'den ortak açıklama: Yasa dışı petrol anlaşmasını kınıyoruz
'ANAYASA KOMİTESİ'NİN ÖNEMLİ ROLÜ VURGULANDI' İsrail'in, uluslararası hukuk ile uluslararası insancıl hukukun ihlalini teşkil eden ve Suriye ile komşu ülkelerin egemenliğine halel getirmenin yanı sıra bölgedeki istikrar ve güvenliği tehlikeye atan, Suriye'ye yönelik süregelen askeri saldırıların kınandığı belirtilerek, şu ifadelere yer verildi: "Covıd-19 salgınının beraberinde Suriye'nin sağlık sistemi ile sosyo-ekonomik ve insani durumu bakımından büyük bir sınama getirdiğini kabul ederek, Suriye'deki insani durum ve salgının etkisine dair duydukları derin endişeyi dile getirmişlerdir. Özellikle COVID-19 küresel salgını karşısında, uluslararası hukuka, uluslararası insancıl hukuka ve BM Şartı'na aykırı tüm tek taraflı yaptırımları reddetmişlerdir. Suriyelilerin öncülüğünde ve sahipliğinde, Birleşmiş Milletler'in kolaylaştırıcılığında, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin 2254 sayılı kararıyla uyumlu siyasi sürecin ilerletilmesinde, Astana garantörlerinin belirleyici katkısı ve Soçi'deki Suriye Ulusal Diyalog Kongresi kararlarının uygulanması sonucunda Cenevre'de oluşturulan Anayasa Komitesi'nin önemli rolünü vurgulamışlardır.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 25.8.2020
BM'nin eski Myanmar Temsilcisi, Myanmar'a "Arakanlı Müslümanların durumunu tersine çevirmesi"...
YENİ BM'nin eski Myanmar Temsilcisi Vijay Nambiar, Myanmar'a "Arakanlı Müslümanların içinde bulunduğu zor durumu tersine çevirmesi ve bu topluluğa karşı yaygın kurumsal ayrımcılık gerçeğini kabul etmesi" çağrısında bulundu.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 24.8.2020
Son dakika haber: İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten, BAE'ye silah satışı için açık kapı bırakan Pompeo'ya tepki
ABD yönetimi, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin (BMGK) İran'a yönelik silah ambargosunun uzatılmasını istemiş, BMGK ise ABD'nin bu yöndeki karar tasarısını reddettmişti.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 23.8.2020
Batı Afrikalı liderler, Mali'de darbecilerle tekrar masada
Heyet, ilk olarak Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi daimi üyeleri Fransa, Çin, Rusya, İngiltere ve ABD'nin Bamako büyükelçileriyle görüştü.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 22.8.2020
Libya'dan, Türkiye ve Katar'ın Hafter milisleriyle mücadeledeki rolüne övgü
Petrol tesisleri üzerindeki blokajın kaldırılması istenen açıklamada, Libya krizine müdahil olan taraflara da Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinin (BMGK) Libya krizine ilişkin aldığı kararlara saygı duyma çağrısı yapıldı.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 21.8.2020
İran ile yapılan nükleer anlaşmanın tarafları 1 Eylül'de Viyana'da bir araya gelecek
Anlaşma, İran'ın nükleer faaliyetlerinin denetlenmesi ve düzenlenmesi, bunun karşılığında yaptırımların kaldırılması amacıyla Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin (BMGK) daimi üyeleri ABD, İngiltere, Fransa, Rusya ve Çin'in yanı sıra Almanya ve AB ile İran arasında 2015'te imzalanmıştı.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 21.8.2020
ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey Türkiye ve İsviçre'yi ziyaret edecek
Jeffrey ve beraberindeki heyetin Ankara'da üst düzey Türk yetkililerle yapılacak görüşmelerinde, DEAŞ'la mücadele, Suriye ve bölgedeki ikili iş birliği konularının ele alınacağı belirtilen açıklamada, 2254 sayılı Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi kararının uygulanmasına ilişkin sürecin görüşüleceği belirtildi.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi - 21.8.2020
Katar Dışişleri Bakanı Al Sani ülkesinin Filistin'e desteğini yineledi
Görüşmede Al Sani, ülkesinin Filistin halkının haklarını destekleme, uluslararası meşruiyete, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin ilgili kararlarına ve Arap Barış Girişimi'ne bağlı kalma yönündeki tutumunun sabit olduğunu vurguladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Haberleri | Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Haber - Haberl - Sayfa 2 - Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi haberleri, son dakika birleşmiş milletler güvenlik konseyi haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri! Lübnan'da yasa dışı silahlara el konulması talebiyle
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 14:19:01. #1.14#
title