Birincilik Ödülü Ön Balayı Oldu!!!

Birincilik Ödülü Ön Balayı Oldu!!!

Geçtiğimiz Yıl İzlenme Rekorları Kıran 'Şarkı Söylemek Lazım' Programında İpi İlhan Şeşen'in Çalıştırdığı Oyuncu Zuhal Topal Göğüslemişti.

Birincilik Ödülü Ön Balayı Oldu!!!
01.04.2008 19:15 | Son Güncelleme: 01.04.2008 19:15

GEÇTİĞİMİZ YIL İZLENME REKORLARI KIRAN 'ŞARKI SÖYLEMEK LAZIM' PROGRAMINDA İPİ İLHAN ŞEŞEN'İN ÇALIŞTIRDIĞI OYUNCU ZUHAL TOPAL GÖĞÜSLEMİŞTİ.

Bu zaferin ardından da ikiliye yarışmanın ana sponsoru olan spor ayakkabısı firması, ödül olarak Uzakdoğu turu hediye etmişti. Yarışmayı birincilikle bitiren Zuhal Topal ve İlhan Şeşen ikilisi, bu tatile yoğun iş tempolarını gerekçe göstererek çıkamamıştı. Bu hakları saklı kalan ikiliden İlhan Şeşen, Topal'a sürpriz yaptı. Uzun süredir nişanlı olan ve önümüzdeki günlerde nikah masasına oturmaya hazırlanan Topal'a kendi hakkını da devrederek, 'Bu benim size evlilik hediyem olsun' dedi. Bu gelişme Zuhal Topal ve nişanlısını çok sevindirdi. Çift, mayıs ayı içinde düğün öncesi ön balaylarını bu sayahette geçirecek. Çift, Singapur, Bankong, Hong Kong gibi uzakdoğunun en gizemli noktalarını gezecek.

Kaynak: Gecce

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title