Bircan Bali, Demet Akalın'ın Gülben Ergen İçin " İnşallah Okan'a Yazmaz" Dediğini İddia Etti
Haberler » Magazin » Bircan Bali, Demet Akalın'ın Gülben Ergen İçin " İnşallah Okan'a Yazmaz" Dediğini İddia Etti - Magazin

Bircan Bali, Demet Akalın'ın Gülben Ergen İçin " İnşallah Okan'a Yazmaz" Dediğini İddia Etti

Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Bircan Bali, Gülben Ergen'le barışan Demet Akalın'ın bir dönem "İnşallah benim kocama da mesaj atmaz" dediğini iddia etti.

Söylemezsem Olmaz programında şok bir iddia daha ortaya atıldı. , 'ın hakkında " İnşallah benim kocama da yazmaz"diye mesaj attığını iddia etti.

GÜLBEN DEMET'İ YALNIZ BIRAKMAMIŞTI

Bir dönemin ayrılmaz ikilisi Demet Akalın ve Gülben Ergen, geçen yıl nedeni bilinmeyen bir olaydan dolayı küserek birbirlerini Instagram hesaplarından takip etmeyi bırakmıştı. Gülben Ergen'in boşanma haberlerinden sonra Demet Akalın'ı yalnız bırakmamış ve zor günlerinde eski dostunun yanında olmuştu.

"İNŞALLAH OKAN'A YAZMAZ"

Söylemezsem Olmaz programında, Demet Akalın'la ilgili şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Demet Akalın ve Okan Kurt'a sinirlenen Bircan Bali, " Demet Akalın kanka kavramını iyi bilseydi, Gülben Ergen'le kucak kucağa, yanak yanağa poz verirken Gülben Ergen gittikten sonra 'İnşallah da Okan'a yazmaz' diye insanların arkasından konuşmazdı" açıklamasında bulundu.


Haber Videosu: Bircan Bali, Demet Akalın'ın Gülben Ergen İçin " İnşallah Okan'a Yazmaz" Dediğini İddia Etti