Bırakın Rutinleri Telefonunuz Yönetsin

Bırakın Rutinleri Telefonunuz Yönetsin

Her Gün Akıllı Telefonunuz Üzerinde Periyodik Olarak Gerçekleştirdiğiniz İşlemler Varsa Bırakın Onları Telefonunuz Yerine Getirsin.

Bırakın Rutinleri Telefonunuz Yönetsin
08.01.2010 14:09 | Son Güncelleme: 08.01.2010 14:09
Akıllı telefonlar artık hayatımızın her anına fazlasıyla dahil oldular. Siz de mobil cihazınızı attığınız her adıma dâhil edenlerdenseniz, yazımızda anlattığımız uygulama işinize fazlasıyla yarayabilir.

GSM Navigator adından da anlaşılacağı gibi konum tabanlı işlemler gerçekleştirmenize olanak tanıyan bir uygulama. Telefonunuzda her gün yerine getirdiğiniz artık birer rutin halini almış işler varsa, bırakın onları telefonunuz sizin yerinize otomatik olarak yerine getirsin. Yazılım, bulunduğunuz konuma göre önceden belirlediğiniz birçok görevi yerine getirmeyi amaçlıyor. Bir kez girilen görevler, uygulama aktif olduğu sürece çalışabiliyor ve siz iptal etmediğiniz sürece, belirlenen konumun içersine her dahil olduğunuzda yerine getiriliyor.

Hem GPS hem de baz istasyonundan alınan konum verilerine göre çalışabilen mobil program bu sayede sürekli GPS kullanımının getirdiği aşırı şarj tüketimi gibi sorunları da gidermiş oluyor.


Giriş Ekranı

Yazan:
SDN -

Kaynak: Shiftdelete.net

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title