'Bırakın Rahat Uyusun'

'Bırakın Rahat Uyusun'

Geçirdiği Trafik Kazası Sonucu Hayatını Kaybeden Barış Akarsu'nun Dizi Arkadaşı Merve Sevi Kendisine Yapılan Eleştirilere İsyan Etti

'Bırakın Rahat Uyusun'

GEÇİRDİĞİ TRAFİK KAZASI SONUCU HAYATINI KAYBEDEN BARIŞ AKARSU'NUN DİZİ ARKADAŞI MERVE SEVİ KENDİSİNE YAPILAN ELEŞTİRİLERE İSYAN ETTİ

Trafik kazasında hayatını kaybeden Barış Akarsu'nun rol arkadaşı Merve Sevi, 'Barış'ı çabuk unuttu, onun anısını kullanıyor' haberlerine isyan etti. Sevi, 'Ben acımı içimde çok derin yaşıyorum. Onu unutmam mümkün mü' dedi.

Müzisyen ve oyuncu Barış Akarsu ile 'Yalancı Yarim' dizisinde başrolü paylaşan Merve Sevi kendisi hakkında 'Barış'ı çabuk unuttu, yeni dizisindeki oyuncu aynı Barış'a benziyor, Merve Barış'ı kullanıyor' şeklinde çıkan haberlere bir televizyon programında tepki gösterdi. Arkadaşının kalbinde yaşadığını dile getiren Sevi, dedikodulara şu şekilde yanıt verdi:

O BENİM EN YAKIN ARKADAŞIMDI

'Önce birileri benim Barış Akarsu ile aşk yaşadığımı söyledi. Sonra onun başka birine âşık olduğu ortaya çıkınca bunu bana sordular. Şimdi de yeni dizimdeki rol arkadaşım Volkan Keskin'i ona benzetip 'Yeni bir Barış buldu' dediler. Bunların hepsi beni çok üzüyor. Barış benim kalbimde yaşıyor. Onu unutmam mümkün olabilir mi, o benim, herkesin kalbinin en güzel yerinde yaşıyor. Barış çok iyi bir arkadaştı. Onunla oldukça iyi anlaşıyorduk. Ben arkadaşlarımın özel yaşantılarını merak etmem. Bilsem de anlatmam. Barış'ın aşk hayatını televizyon kanallarında anlatacak değilim.' Güzel oyuncu Dağlar Delisi adlı dizinin senaryosunun henüz Barış Akarsu hayattayken geldiğini ve bu yüzden kabul ettiğini söyledi.

YENİ OYUNCUNUN BARIŞ'A BENZERLİĞİ TESADÜF

Sevi 'Barış yeni dizi projemi zaten biliyordu. O zamandan belliydi yani. Yeni bir şey değil. Rol arkadaşımın kim olduğu çok önceden belirlenmişti. Ayrıca buna ben karar vermiyorum. Yapımcılar var, yönetmen var. Volkan Keskin'in Barış'ı andırması sadece bir tesadüftür. Ancak dizimizin konusu tamamen farklı bir çizgide. Benim barış'ın anısını kullandığımı söylüyorlar. Ne olur artık kimse bu konuda konuşmasın ve yorum yapmasın. Rahmetli Barış'ın adını bu şekilde anmasınlar. Bırakın Barış rahat uyusun' dedi.

Kaynak: Gecce