Bir Zamanlar Çukurova 106. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm 105. bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı çıktı mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Bir Zamanlar Çukurova 106. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm 105. bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Bir Zamanlar Çukurova 106. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm 105. bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bugün yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni sezonun 2. bölümü 105. bölüm olacak. 105. bölümü izleyenler gelecek bölümün fragmanı ne zaman çıkar merak etti. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 106. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 105. bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı çıktı mı? İşte bilgiler...

Ekranları sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bu akşam yeni bölümüyle sevenleriyle buluşuyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi izlemek isteyen izleyicilerimiz Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova ATV canlı izle! şeklinde aratıyor. Bir Zamanlar Çukurova 106. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 105. bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ne zaman çıkar? Bir Zamanlar Çukurova 106. bölüm fragmanı çıktı mı? Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü bugün 23 Eylül Perşembe günü ATV'de başlayacak.

Bir Zamanlar Çukurova bugün 105. bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni bölümünün ardından 106. bölüm fragmanı yayınlanacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 105. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Hakan, Züleyha'nın güvenini kazanıyor Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

Hakan'ın kendisini şirketin hissedarı Mehmet Kara olarak tanıtması Züleyha ve Betül'ü şaşkına çevirir. Züleyha, Yamanlar Holding'e ansızın gelen bu yabancıya çekimser yaklaşır. Bunun üzerine Hakan, konağa kadar gelerek Züleyha'nın güvenini kazanacak çok önemli bir hamle yapar. Hakan'ın hiç planlamadığı şey Haminne'nin onu tanıması ihtimalidir.

Şirkette Betül, konakta Şermin terör estiriyor

Yamanların son temsilcisi olarak her şeyi kendine hak gören Şermin, konakta adeta terör estirir. Lütfiye Züleyha'yı üzmemek için Şermin'in sözlerini sineye çekerken, Betül annesine Fikret'le evlenip Fekeli'nin servetini alacağını söyler.

Fekeli'den Hakan'a 'hoşgeldin' yemeği

Fekeli, Hakan'a bir şans vermek ister ve onu şehir kulübünde yemeğe davet eder. Hakan bu daveti memnuniyetle karşılarken, Fikret bu durumdan oldukça rahatsızdır. Fekeli'nin Erkan'ın ölümüne sebep olduğu için çok pişman olduğunu gören Hakan, düşmanının sözlerine dikkat kesilir. Gecenin sonunda Hakan, Abdülkadir'i şoke edecek bir hamlede bulunur.

Demir'in yüzüğü, Züleyha'yı yeniden umutlandırıyor Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

Yamanlar Konağı'nda büyük bir sürpriz yaşanır. Züleyha'ya gelen bir paketin içinden Demir'in yüzüğü çıkar. Züleyha, Demir'in yaşadığı umuduna kapılıp büyük bir mutluluk yaşar.

Bir Zamanlar Çukurova 106. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm 105. bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Ana karakterler

  • Züleyha Yaman (Hilal Altınbilek): İstanbul'da bir terzidir.
  • Ali Rahmet Fekeli (Kerem Alışık): Adana'nın yerlilerinden olan bir ağadır.
  • Fikret Fekeli/Yaman (Furkan Palalı): Adnan Yaman'ın gayrimeşru oğludur.
  • Lütfiye Duman (Hülya Darcan): Fikret'in teyzesidir.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title