Bir Kadın Cinayeti Daha

Bir Kadın Cinayeti Daha

Adana'da 40 yaşındaki F.A., tartıştığı kocası tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.

Bir Kadın Cinayeti Daha

Adana'da 40 yaşındaki F. A., tartıştığı kocası tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.

Olay, saat 05.00 sıralarında Belediye Evleri Mahallesi 84233 sokak Zambak Apartmanı'nın 2'nci katında meydana geldi. F. A., gece 3 aylık oğlu Mehmet Hakkı'nın altını değiştirmek için uyandığında, eşi 44 yaşındaki Yusuf A'yla tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine bakkal dükkanı bulunan Y. A., evde bulunan tabancasıyla eşine 3 el ateş etti.

F. A., başına ve sırtına isabet eden kurşunlarla kanlar içinde yere yığılırken, silah sesini duyan komşularının ihbarı ve Yusuf A'nın 155 polis imdatı arayarak "Karımı öldürdüm" demesi üzerine, olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis ekiplerine kucağında çocuğu ve elinde eşini öldürdüğü tabancayla kapıyı açan Y. A., gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Olay yerine ulaşan sağlık ekipleri, F. A'nın hayatını kaybettiğini belirlerken, bebeğin altını değiştirerek yakınlarına teslim etti.

Eşi F. A'yı öldüren Yusuf A.'nın daha önce psikolojik tedavi gördüğü bugün de psikoloğuyla randevusu olduğu belirtildi. 2 yıl önce evlenen çiftin, evliliğine kızın ailesinin karşı çıktığı ve düğünlerine katılmadığı da öğrenildi.

F. A'nın cesedi savcının incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. - Adana