Bir Geccede Bırakmıştı

Bir Geccede Bırakmıştı

Suzan Avcı'nın Kızı Binnaz Avcı Bundan 11 Yıl Önce Bir Geccede Karar Vererek Hem Sahne Hem de Sinemayı Bırakmıştı. Şimdi Bir Tv Filmi ile Geri Dönen Avcı İlk Kez Konuştu: Ruhum Kirleniyordu. Sonrası Çok Tehlikeli. Orayı Atlaman İçin Çok Bedel Ödemen Lazım..

Bir Geccede Bırakmıştı

SUZAN AVCI'NIN KIZI BİNNAZ AVCI BUNDAN 11 YIL ÖNCE BİR GECCEDE KARAR VEREREK HEM SAHNE HEM DE SİNEMAYI BIRAKMIŞTI. ŞİMDİ BİR TV FİLMİ İLE GERİ DÖNEN AVCI İLK KEZ KONUŞTU: RUHUM KİRLENİYORDU. SONRASI ÇOK TEHLİKELİ. ORAYI ATLAMAN İÇİN ÇOK BEDEL ÖDEMEN LAZIM..

Türk Sineması'nın unutulmaz karakter oyuncularından Suzan Avcı ile geçen sene hayatını kaybeden senarist Erdoğan Tünaş'ın kızı Binnaz Avcı, 18 yaşında sinemada, ardından da gazino sahnelerinde adını duyurmuştu. Kurallara uymadığı için gazino çevresinde pek sevilmediğini söyleyen Binnaz Avcı, 'Ne param ne de hırsım vardı. Bir yere gelmek için çok bedel ödemem gerekiyordu. O dönem geri çekilmek benim için en doğrusuydu' diyor.

Gülben Ergen ve Demet Akalın için 'Onları takdir ediyorum. Bulundukları yer ve kazandıkları para analarının ak sütü gibi helal olsun' diyen Avcı; Seren Serengil'in hırsları olmayan bir aşk kadını olduğu için bu sektörde yükselemeyeceğini de söyledi. 11 yıl sonra setlere geri dönen ve TRT için çekilecek Kemal Tahir'in 'Köyün Kamburu' isimli dizisinde bir ağa karısını canlandırmaya hazırlanan Binnaz Avcı'nın en büyük isteği annesi Suzan Avcı ile bir filmde rol alabilmek. Bu arada ilk evliliğini Ali Sefai ile yapan Binnaz Avcı boşandı ve ikinci evliliğini de kısa süre önce Murat Kaşıbeyaz ile yaptı.

Kaynak: Gecce