Bir Geccede 300 Bin Ytl!

Bir Geccede 300 Bin Ytl!

Yılbaşının En Çok Kazananları Belli Oldu. 2 Kanalda Konseri Yayınlanan, Bir de Sahne Programı Yapan Sibel Can, 300 Bin YTL Gelirle Geccenin Şampiyonu...

Bir Geccede 300 Bin Ytl!

YILBAŞININ EN ÇOK KAZANANLARI BELLİ OLDU. 2 KANALDA KONSERİ YAYINLANAN, BİR DE SAHNE PROGRAMI YAPAN SİBEL CAN, 300 BİN YTL GELİRLE GECCENİN ŞAMPİYONU...

Yılbaşında en çok kazanan isimler belli oldu. 2 TV ve 1 sahne programı yapan Sibel Can, 300 bin YTL gelir elde etti. Onu Kenan Doğulu izledi.

Yılbaşının uğurlu geldiği isimler belli oldu. Herkes Tarkan'ın TRT ekranına çıkmak için 750 bin dolar aldığını konuşurken, bu iddiaları yalanlayan yetkililer, Megastar'ın yaklaşık 120 bin YTL ücret aldığını açıkladı.

Bunun üzerine gözler, 2008'e 'Merhaba' dediğimiz saatlerde hangi sanatçının en yüksek kazancı elde ettiğine çevrildi. Yeni yılın en şanslı ismi, geçtiğimiz yıla damgasını vuran Sibel Can'dı. 2 televizyon programı yapan ve yılbaşında bir otelde sahne alan Sibel, yaklaşık 300 bin YTL kazandı. Onu 200 bin YTL'lik gelirle Discorium'da sahneye çıkan Kenan Doğulu izledi. Özcan Deniz ise katıldığı 2 televizyon programından 170 bin YTL alarak en çok kazanan 3. sanatçı oldu.

Kaynak: Gecce