Bir Diziyi Bitirdi Diğerine Geçti

Bir Diziyi Bitirdi Diğerine Geçti

Hatırla Sevgili Dizisi Biter Bitmez Son Ağa'da Rol Almaya Başlayan Feride Çetin'in En Büyük Korkusu İşkolik Olmak...

Bir Diziyi Bitirdi Diğerine Geçti

HATIRLA SEVGİLİ DİZİSİ BİTER BİTMEZ SON AĞA'DA ROL ALMAYA BAŞLAYAN FERİDE ÇETİN'İN EN BÜYÜK KORKUSU İŞKOLİK OLMAK...

Milliyet/Televizyon'un haberine göre; atv'de geçen sezon ekranlara veda eden Hatırla Sevgili dizisindeki Güzide karakteriyle tanınan genç oyuncu Feride Çetin, dizi ekranlara veda eder etmez Star TV için çekilen Son Ağa dizisinde çalışmaya başladı.

Gülümser karakterini canlandıran Feride Çetin, komedi yapmayı çok istediğini ve yaptığı 9 görüşmenin ardından Son Ağa'yı çok sevdiği için projeyi kabul ettiğini anlattı.

Daha yorgunluğunu atmadanyeni bir diziye başlaması konusunda tereddüt yaşaman genç oyuncu, en çok babası gibi işkolik olmaktan korktuğunu söyleyerek şöyle konuştu:

Hayatım boyunca hep iki iş birden yaptım. 16 yaşından beri çalışıyorum. Hep iki işi bir arada yaptım. Hem dizi hem tiyatro ve bir dönem sinema da yaptım. Şimdi 28 yaşındayım ve korkuyorum. Çünkü babam işkolik birisiydi. Emekli olunca da acayip şekilde bunalıma girdi. Bir gün onun gibi olmamak için hayatıma hobiler yerleştiriyorum. Yabancı dil öğreniyorum. Spor yapıyorum. Ürgüp benim için tatil gibi oldu. Kendimi sıfırlanmış hissediyorum.'

Kaynak: Gecce