Bir Bilmecem Var; Şampiyon Kim Olur?

Çok Şükür Bugünleri de Gördük. Efes Pilsen-ülker Finallerinin Klasikliğinden Çıkıp Kimin Şampiyon Olacağını Şimdiden Kestirememek Ne Güzelmiş.

Bir Bilmecem Var; Şampiyon Kim Olur?

Çok şükür bugünleri de gördük. Efes Pilsen-Ülker finallerinin klasikliğinden çıkıp kimin şampiyon olacağını şimdiden kestirememek ne güzelmiş.

5 takım; G.Saray Cafe Crown, Beşiktaş Cola Turka, Fenerbahçe Ülker, Efes Pilsen ve Türk Telekom. Hepsi de iddialı. Ligin ilk yarısı bitti, herkesin herkesi yenebileceğini gördük. Yani ’şu banko’ diyemiyoruz.

Lider Cimbom, Efes Pilsen’e hem kötü oynayarak, hem de konsantre eksiliğinden kaybetti. Yeni sistemini yerleştirmeye çalışan ve bu nedenle zorlanan lacivert beyazlılar ligde bir büyük takımı yenmenin keyfini yaşadı. ’Ben daha ölmedim’ derken, Ermal’ın da galibiyetteki rolünu unutmayalım.

Beşiktaş Cola Turka, F.Bahçe Ülker ve Antalya Büyükşehir’in maçları çekişmeli geçti, mutlu sona elinde daha becerikli oyuncuları olanlar ulaştı.

Alkışlar Antalya’ya

Bir parantez Antalya’ya açmak istiyorum. Salonu dolduran seyircinin küfrü düşünmeyip yalnızca takımlarını desteklemesi ve aileleriyle maçlara gelmesi alkışlanacak olay. Bu zemini oluşturan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve ekibini gerçekten kutlamak gerekir...

Darüşşafaka’ya bir mucize olmazsa düştü gözüyle bakılırken, ikinci takım kim olacak sorusunun cevabı hala belirsiz. Yani ligin dibi de üstü gibi muamma. Ömer Aşık’ın açığını kapatamayan Alpella için de tehlike çanları çalmaya başladı.