Bir Aşk Öyküsü

Bir Aşk Öyküsü

Mahsun Kırmızıgül'ün Yazıp Yönettiği 'Beyaz Melek' Filminin Çekimleri Tamamlandı

Bir Aşk Öyküsü

MAHSUN KIRMIZIGÜL'ÜN YAZIP YÖNETTİĞİ 'BEYAZ MELEK' FİLMİNİN ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI

Yapımcılığını Murat Tokat ve A. Levent Üngör'ün üstlendiği, senaryosunu kaleme alan Mahsun Kırmızıgül'ün aynı zamanda yönettiği ve rol aldığı "Beyaz Melek" adlı filmin oyuncuları, bir araya gelerek çekimlerin tamamlanmasını kutladılar.

7 hafta süren çekimler, İstanbul, Adapazarı, Tuzgölü ve Diyarbakır'da yapıldı.

16 Kasım 2007'de sinemaseverlerle buluşacak olan 'Beyaz Melek'te bir aşkın öyküsü anlatılıyor. Bu aşk öyküsü, iki insanın birbirine duyduğu aşk değil bir grup insanın hayata ve birbirlerine duyduğu aşk ve sevginin hikayesi.

Filmde Doğu'dan Batı'ya, mekteplisinden okul görmemişine, şehirlisinden köylüsüne, gencinden yaşlısına herkesin yaşayıp etkileneceği sevginin her türlü motifi hem duygusal, hem de esprili bir dille anlatılıyor. Kalplerimizi ısıtan tüm anlar ve bizi biz yapan tüm değerlerimiz belki de daha önce hiç düşünmediğimiz şekilde 'Beyaz Melek'te seyirciyle buluşuyor. Ve "Beyaz Melek" diyor ki: "Sevgi, insanoğlunun asla yarına ertelenmeyecek en büyük ve en görkemli eylemidir."

Ali Sürmeli, Arif Erkin, Bilge Zobu, Cihat Tamer, Cezmi Baskın, Deniz Oral, Emel Sayın, Erol Demiröz, Erol Günaydın, Fadik Sevin Atasoy, Fırat Danış, Gazanfer Özcan, Hüseyin Avni Danyal, İlkay Saran, Lale Belkıs, Mahsun Kırmızıgül, Necmi Yapıcı, Nejat Uygur, Nurşin Demir, Salih Kalyon, Sarp Apak, Suna Selen, Tanju Tuncel, Toron Karaca, Tomris Oğuzalp, Yağmur Dilan Bozacı, Yavuz Bingöl, Yıldız Kenter, ve Zeynep Tokuş gibi önemli isimlerin rol aldığı film, şimdiden birçok kişi tarafından merakla bekleniyor.

Kaynak: Gecce