Bir Aşk Hikayesi son bölüm fragmanı (Fox TV)
Haberler » Güncel » Haber

Bir Aşk Hikayesi son bölüm fragmanı (Fox TV)

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Bir Aşk Hikayesi 13. bölüm fragmanı yayınlandı.

Bir Aşk Hikayesi son bölüm fragmanı (Fox TV)

Bir Aşk Hikayesi yeni bölümde bu hafta neler yaşanacak? Bir Aşk Hikayesi dizisi 13. bölümü ile 2 Temmuz 2013 Salı akşam Fox Tv'de. İşte Bir Aşk Hikayesi 13. bölüm fragmanı... Fox Tv ekranlarında büyük bir beğeni ile takip edilen Bir Aşk Hikayesi dizisinin 13.bölümü hayranlarıyla buluştu.

Bir Aşk Hikayesi 13.bölümü ile 2 Temmuz 2013 salı akşamı kaldığı yerden hayranlarıyla Fox ekranlarında buluşacak.

Peki Bu hafta Bir Aşk Hikayesi son bölüm'de neler olacak neler yaşanacak. İşte Bir Aşk Hikayesi'nin 13.bölüm özeti...

Her son yeni bir başlangıçtır. Gönül annesinin ölümüyle hayatını tamamen değiştirecek bir gerçekle tanışır. Öldü sandığı çocuğunu acaba yaşamakta mıdır? Diğer tarafta Ceylan Korkut"un hayatına bir kez daha bela getiren Aslı"yla karşı karşıyadır.

Aslı"nın "Korkut eninde sonunda ilk aşkına dönecek diye korkuyorsun. Sana bir sır vereyim mi... Korkut beni kalbinden hiç çıkarmadı! Çıkaramaz da..." sözleri kulağında çınlar durur. Bu yüzden belki de hayatının en büyük hatasını yapmak üzeredir.

Korkut"sa Ceylan"a olan aşkını her fırsatta yineler. "Ya geçmişten başka hiçbir şey yok! O da adı üstünde işte geçti gitti. Kalbimde sadece sen varsın!" dediğinde Ceylan"ın kalbi de aklı da kuşkular içindedir Ceylan ve Korkut bir otel odasında yan yana geldiklerinde en büyük sorular cevap bulacaktır.