Bingöl Belediyesi'nde İhaleler Canlı Yayınlanacak - Haberler
Haberi Paylaş

Bingöl Belediyesi'nde İhaleler Canlı Yayınlanacak

Bingöl Belediyesi'nde İhaleler Canlı Yayınlanacak
AA - Haberler | Yerel

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, her türlü mal ve hizmet alımını içeren ihalelerin internet üzerinden canlı yayınlanacağını bildirdi.

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, her türlü mal ve hizmet alımını içeren ihalelerin internet üzerinden canlı yayınlanacağını bildirdi.

Barakazi, yaptığı yazılı açıklamada, şeffaf belediyecilik anlayışı gereği şimdiye kadar tüm ihalelerin basına ve halka açık yapıldığını belirterek, bundan sonraki ihaleleri de kurumun internet sitesinden canlı olarak yayımlama kararı aldıklarını ifade etti.

Barakazi, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

"İhalelerin internet ortamında canlı olarak yayınlanması, halkımızın izleyici olarak katılımının sağlanmasını hedef alan bir konudur. Bu konuda teknik çalışmalarımızı tamamladık. Dileyen herkes dünyanın neresinde olursa olsun ihaleleri bütün şeffaflığıyla anında izleyebilecektir. Bu hem şeffaf yönetim anlayışımızın bir yansıması, hem de toplumsal faydacılığın bir gereğidir. Vatandaşlarımızın belediyemizin yapacağı ihaleleri internet ortamında canlı yayın yoluyla izleyebilmeleri için belediyemizin www.bingol.bel.tr adresinden 'İhale Canlı Yayın' butonunu tıklamaları yeterli olacaktır." - Bingöl

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title