BİNALİ YILDIRIM HABERLERİ

Binali Yıldırım haber, Binali Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Binali Yıldırım - 15.07.2021
TBMM Başkanı Şentop, Meclis'teki 15 Temmuz anma töreninde konuştu Açıklaması
O gece darbeci çeteye karşı cesaretle ve dirayetle hareket eden, darbecilerin gasbettiği, milleti bombalayan uçak ve helikopterler için "Vur" emri veren Başbakan Binali Yıldırım'ı hürmetle selamladığını belirten Şentop, "Şurası açıktır ki hem Meclis'te hem de illerinde o darbe girişimine karşı duran milletvekili arkadaşlarımız, Gazi Meclisin şanına ve mirasına ne kadar layık olduklarını göstermişlerdir.
Binali Yıldırım - 14.07.2021
SETA Genel Koordinatörü Prof. Dr. Burhanettin Duran, "SUBÜ Konuşmaları"na katıldı Açıklaması
Darbe girişiminden sonra geçen 5 yılın darbecilerle mücadele kısmı olduğunu, 289 davanın 288'inin sonuçlandığını ve 3 bini aşkın insanın mahkum edildiğini hatırlatan Duran, şöyle konuştu: "Ama daha da önemlisi bu paralel yapılanmanın devletten sökülüp atılmasıyla ilgili çok önemli bir kararlılık sergilendi. Tabii ki bunun Türkiye'nin geleceği ile ilgili olduğunu, demokrasimize, devletimize, milletimizin iradesine sahip çıkma anlamında siyasetin bütününün, kurumların, herkesin sahip çıkması gereken bir süreç olduğunun farkında olmalıyız. Bu anlamda büyük bir başarı elde edildi ancak daha tamamlanmadı. Belirli kurumlarda hala devam eden FETÖ operasyonları, bunların kripto unsurlarıyla devam ettiğini bize gösteriyor. Terör örgütü elebaşının hala Pensilvanya'da ikamet ediyor olması ve önemli üyelerinin batı başkentlerinde korunuyor, barınıyor olması bunların birtakım yabancı servisler açısından kullanışlı aparat olarak görülmeye devam ediliyor olması meselenin bitmediğini düşündürüyor. " 15 Temmuz darbe girişiminin olduğu gün yaşadıklarını da anlatan Duran, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ile dönemin Başbakanı Binali Yıldırım'ı ziyarete gittiklerini, memleketin birtakım konularıyla ilgili istişare ettikten sonra Avrupa Yakası'ndan Anadolu Yakası'na geçtiğini ifade etti.
Binali Yıldırım - 14.07.2021
İzmir Teknoloji Üssü'nün nitelikli beyinler için uluslararası çekim merkezi olması hedefleniyor
Böylesi önemli ve stratejik bir projenin İzmir'e kazandırılmasının önemine değinen Baran, "İzmir'e bir anlamda armağan eden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank'a, son Başbakanımız Binali Yıldırım'a, İzmir milletvekillerine, Bilişim Vadisi'nin yönetim kurulu üyelerine ve İzmir iş dünyasına teşekkür ederim.
Binali Yıldırım - 13.07.2021
Erzincan'da MİSGEP İstişare Toplantısı Yapılacak
Gerçekleştirilen Ziyarette, 3 Ağustos 2021 tarihinde Erzincan'da Sayın Valimizin öncülüğünde; maden işverenleri, sivil toplum kuruluşları, Erzincan Sanayi ve Ticaret Odası ile Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi yöneticilerinin katılımıyla yapılacak olan istişare toplantısı hakkında değerlendirmeler yapıldı.
Binali Yıldırım - 11.07.2021
Son dakika haberi: Erzincan'daki kavgada ağır yaralanan kişi hastanede hayatını kaybetti
Kentte 2 Temmuz'da, sebze ve meyve halinde çıkan kavgada ağır yaralanan Fatih Mercan, kaldırıldığı Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyat edildi.
Binali Yıldırım - 11.07.2021
Haftanın tarihine bakış
2018 - Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleriyle, ilk kabine toplantısı öncesi Hacı Bayram Camisi'ne gelerek cuma namazı kıldı.
Binali Yıldırım - 08.07.2021
Vali Varol'dan Oluç Ailesine Ziyaret
Ailemizin, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitimini sürdüren ve Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Hemşirelik bölümünden birincilikle mezun olan çocukları ile yakinen ilgilenerek onlarla bir süre sohbet eden Vali Varol, diğer iki çocuğunun da inşaat mühendisi olduğunu öğrendiği Gögerçin Hanımı, çocuklarının eğitimine öncelik vermesi dolayısıyla tebrik etti.
Binali Yıldırım - 07.07.2021
Son dakika haberleri! Bakan Pakdemirli, AK Partili milletvekillerini bilgilendirdi
Son dakika haberlerine göre Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım başkanlığında düzenlenen toplantıda milletvekillerini bilgilendirdi.
Binali Yıldırım - 03.07.2021
AK Partili Kaya: "Küçük Menderes'in temizlenmesi İzmir'in en büyük çevre projesidir"
Antik Kanal Projesi'nin ve TOKİ Konutlarının yapımının hızla devam ettiğine değinen Kaya, şunları kaydetti: "Son 5 yılda Selçuk ilçemize raylı sistem ve otoyollarla ulaşım kolaylaştı, Küçük Menderes'in temizliğinde çok önemli bir mesafe alındı. Bu yola girdiğimizde bize kimse inanmamıştı. Çağrımıza destek veren ve birlikte çalışarak çözüme katkı sunan Selçuk Ticaret, Esnaf ve Ziraat Odamıza teşekkür ediyorum. Biz kanalı Pamucak'a kadar temizleme çalışmalarına devam ediyoruz. Ancak bildiğiniz gibi arıtma tesislerini de yapmak İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin görevi. Sayın Soyer de Torbalı'ya yaptığı ziyarette Torbalı'da arıtmaların yapılacağını ifade etti. Süreci hep birlikte takip edeceğiz. Şu an Tarım ve Orman Bakanlığı'na bağlı ekipler çalışmalarına yoğun bir biçimde devam ediyorlar. Küçük Menderes'in temizlenmesi İzmir'in en büyük çevre projesidir." AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın İzmir için hazırladığı 35 Projeden birisi olan Efes Antik Kanal Projesi'nin de yapımının da hızla devam ettiğini belirten Kaya, "Efes Antik Kanal Projesi ile birlikte, denizden ulaşımı sağlayan, 6 bin 130 metre uzunluğundaki tarihi Efes Antik Kanalı'nın tamamlanmasıyla birlikte tarihi Efes, sahip olduğu kültürel değerlerle kapasitesinin altında turizm hizmeti veren bir destinasyon olmaktan kurtularak turizmde hak ettiği yere ulaşmış olacak.
Binali Yıldırım - 02.07.2021
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, doktora öğrencileriyle "Kütüphane Söyleşileri"nde buluştu: (2)
Öğrencinin kendisinin de oğlu olduğunu söylemesi üzerine Erdoğan, "Maşallah kaç tane var?" sorusunu sordu. "Bir tane" cevabı sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Tabii darlandığımızda zaman zaman torunları aramak, zaman zaman kendi meşgale alanımızı bulunduğumuz yerde genişletmek... Bizde tabii iş çok ve bu konularla ilgili olarak, öyle boş kalma diye benim hayatımda öyle pek bir şey olmuyor, yani full." "Benim gençlikten uzak kalmam mümkün değil" Dicle Üniversitesinden gelen ve eski Türk edebiyatında doktora yaptığını belirten öğrencinin de "Muhalefetten yana size yönelik, gençleri anlamadığınıza yönelik bazı ifadeler söyleniyor, sürekli dillendiriliyor. Acaba bunun payı nedir yani, gerçekliği var mıdır? Bu sizin üzerinizde bir baskı unsuru olarak duruyor mu?" sorusu üzerine, Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti: "Bu konuda ben bunu hafıza kaydıma alayım, ama benim gençleri anlamamak gibi bir durumumun olmasını düşünmem veya buna yer vermem hiç mi hiç mümkün değil. Niye? Zira şu 18-19 yıllık süreç içerisinde ciddi manada gençler üzerinde yaptığımız yatırımlar ortadadır. Kaldı ki ruhu genç olan birisiyim ben. Çünkü bütün gençlik çalışmalarının içerisinden gelmiş birisiyim, gençlik hareketlerinin içerisinden gelmiş birisiyim. Dolayısıyla benim gençlikten uzak kalmam mümkün değil. Sporsa spor, sanatsa sanat, kültürse kültür, bütün bunları yaşayarak geldim, hala da yaşıyorum, ruhum genç ve bu konuda attığım adımlarla da yolumuza inşallah devam ediyoruz. Gençleri seviyorum, gençlerden uzak kalmam da mümkün değil." "AR-GE'ye çok büyük önem vermesi lazım" Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinden katılan doktora öğrencisinin Türkiye'de doktora yapan ve mezun öğrenci sayısının gelişmiş ülkelerin gerisinde olduğunu belirterek, özel sektörün AR-GE çalışmalarında daha çok öğrencinin istihdam edilip edilemeyeceğini sorması üzerine Erdoğan, şöyle konuştu: "Biz tabii özel sektörle her buluşmamızda, her görüşmede, söylenen, biz her türlü teşviki sizlere veriyoruz ve vermekte de kararlıyız.
Binali Yıldırım - 02.07.2021
Erzincan'da 1 kişiyi kavgada ağır yaraladıkları iddia edilen 3 şüpheli tutuklandı
Çıkan kavgada darbedildiği iddia edilen ve ağır yaralanan Fatih M. olay yerine çağrılan 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Binali Yıldırım Haberleri | Binali Yıldırım Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Binali Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Binali Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şehadete yürümek için bir an bile te
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.7.2021 19:53:58. #1.14#

title