Binali Yıldırım'ın Erzincan Programı

Binali Yıldırım'ın Erzincan Programı

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) Erzincan Birinci Sıra Milletvekili Adayı Olan Eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor.

Binali Yıldırım'ın Erzincan Programı

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) Erzincan birinci sıra milletvekili adayı olan eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

AK Parti'nin diğer milletvekili adayları Sebahattin Karakelle ve Yüksel Çakır'la birlikle her gün farklı bölgelerde seçim çalışmalarında bulunan ve seçmenlerini ziyaret eden Binali Yıldırım, Erzincan PTT Baş Müdürlüğü'ne yaptığı ziyaretin ardından kurumun hemen yanında bulunan Sevgi Özel Eğitim Okulu'ndaki çocukları ziyaret etti. Kurum yetkilileri ve öğrenciler tarafından okulun girişinde karşılanan Binali Yıldırım, çocuklara özel bir ilgi gösterdi. Bazı çocukları kucağına alarak seven Binali Yıldırım'ın

bu ilgisini çocuklar da karşılıksız bırakmadı. Yıldırım'ı yanağından öpen çocuklar, bir süre Yıldırım'ın kucağından inmedi.

Okulun bölümlerini gezen Binali Yıldırım, özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklara verilen eğitim faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgi aldı.

(İS-İRT-OK-Y)