Binali Yıldırım 2 Günlük Bebeğin Kulağına Ezan Okudu
Haberler » Güncel » Binali Yıldırım 2 Günlük Bebeğin Kulağına Ezan Okudu - Haber

Binali Yıldırım 2 Günlük Bebeğin Kulağına Ezan Okudu

AK Parti'nin İzmir adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Buca'da 2 günlük bebeğin kulağına ezan okudu.

Binali Yıldırım 2 Günlük Bebeğin Kulağına Ezan Okudu

Seçim çalışmalarına 'in ilçesinde devam eden Yıldırım, Buca ilçesindeki ilk ziyaretine Belediye Başkan Adayı ile birlikte Buca Ege Giyim Organize Sanayi Bölgesi'nden (BEGOS) başladı. Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Yıldırım, sorunlara 'Yıldırım' gibi çözüm olacaklarını, reçetenin kendilerinde olduğunu ifade etti.

BEGOS Müteşebbis Heyet Kurulu Başkanı Remzi Peköz, Yıldırım'a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, "Siz hükümetin en başarılı, en çalışkan bakanıydınız. Her zaman kalbimiz, bölgemiz size açık. Her zaman bekliyoruz" dedi.

DENİZ BEBEĞİN KULAĞINA EZAN OKUDU

Yıldırım'ın Buca ziyareti yine renkli görüntüleri de beraberinde getirdi. Buca Futbol Akademisi Gençlik Geliştirme Derneği'ni de ziyaret eden Yıldırım, burada minik futbolcularla bir araya geldi. Kapalı salonda minik futbolcuların antrenmanına eşlik eden Yıldırım, '35 ' yazılı formayı giyerek penaltı attı. Tınaztepe Hastanesi'ne giden Yıldırım, henüz iki günlük Deniz isimli bebeğin kulağına ezan okudu. Deniz bebeğin vatana, millete hayırlı uğurlu bir evlat olmasını dileyen Yıldırım, hastaneye gelen diğer vatandaşlarla da selamlaştı acil şifalar diledi.

Kaynak: İHA