Bina Görevlilerine Eğitim
Haberler » Yerel » Bina Görevlilerine Eğitim - Haberler

Bina Görevlilerine Eğitim

Talas Belediyesi ve İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen "Benim Apartmanım" projesi kapsamında bina görevlilerine eğitim verildi.

Bina Görevlilerine Eğitim

Belediyesi ve İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen "Benim Apartmanım" projesi kapsamında bina görevlilerine eğitim verildi.

Diva Düğün Salonu'nda düzenlenen eğitim seminerine, Talas Belediye Başkan Yardımcıları Halil İbrahim Önal ve Yaşar Bağırgan, AKUT İl Temsilcisi Mehmet Eskitaş, Hırsızlık Büro Amiri Mahmut Kültekin, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü ve çok sayıda bina görevlisi katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Ahmet Sert, amaçlarının, vatandaşlarla daha sıkı işbirliği içinde hizmet üretmek olduğunu söyledi.

Hırsızlık Büro Amiri Mahmut Kültekin ise, yapılan hırsızlıkların çeşitlerini ve alınması gereken önlemleri anlattı.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'nda görevli memur Yasin Öz de bina ve konut yangınlarının çıkış nedenlerini anlattı.

Talas Belediye Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Önal, geri dönüşümün önemine değinerek, atık yağ, plastik ve kağıt gibi geri dönüşüm maddelerinin çevreye verdiği zararlara değindi.

Konuşmaların ardından eğitimleri başarıyla tamamlayan bina görevlilerine sertifikaları verildi.

Muhabir: Doğan Koca

Yayıncı: Orhan Canbulatel - KAYSERİ

Kaynak: AA

Manşet

Haberler