Bin Kişiye Aşure İkramı - Haberler
Haberi Paylaş

Bin Kişiye Aşure İkramı

CHA - Haberler | Yerel
Bin Kişiye Aşure İkramı

Hatay'ın Kırıkhan ilçesinin Yeşilköy Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu'nun desteği ile Dörtyol 100.Yıl İlkokulu ve Ortaokulu'nda vatandaşlara aşure dağıtıldı.

Hatay'ın Kırıkhan ilçesinin Yeşilköy Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu'nun desteği ile Dörtyol 100. Yıl İlkokulu ve Ortaokulu'nda vatandaşlara aşure dağıtıldı.

Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu, aşure dağıtımında yaptığı konuşmada toplumda birlik ve beraberliğin sağlanması adına yapılan bu tür organizasyonlara sonuna kadar destek vereceklerini, zira halka yapılan himetin Hakka yapılmış olduğunun bilincinde olduklarını belirtti. Okul Müdürü Kemal Yeniay'da gerçekleştirdikleri tüm etkinliklerde herzaman Yeşilköy Belediyesi'nin desteğini yanlarında bulduklarını, okula sürekli desteklerini sağladıklarını belirterek etkinliğe destek veren Yeşilköy Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu ve Gümüş Koleji Müdürü Cabir Göksu'ya teşekkür etti.

Yapılan etkinlikle bin kişiye aşure ikram edildi. Okulda yapılan etkinlikten dolayı okul öğrencileri ve öğretmenleri memnuniyetlerini dile getirdi.

Bin Kişiye Aşure İkramı

CHA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title