###PAGE_TITLE###
Haberi Paylaş

Bimeks Dört İlde Daha Tabelaları Değiştirdi

Bimeks Dört İlde Daha Tabelaları Değiştirdi
Bültenler - Haberler | Güncel

Bimeks, Ekim ayında satın aldığı Electro World mağazalarının dört tanesinin daha tabelalarını değiştirdi.


Halkın yoğun ilgi gösterdiği törenlerle Karabük, Elazığ, Yalova ve Bolu'daki 4 Electro World mağazası Bimeks oldu.

Electro World satın alması ile Türkiye genelinde 115 mağazaya ulaşan Bimeks, 2014'e dört yeni mağazası ile giriyor. Eşzamanlı olarak Bolu, Elazığ, Karabük ve Yalova'daki Electro World mağazalarının tabelasını değiştiren ve açılışlarını gerçekleştiren Bimeks, açılışa özel indirimlerle müşterilerini sevindirdi.

Gelecek dönemde tabela değişimlerinin hız kazanacağını belirten Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar, Bolu'da yaptığı konuşmada "Bimeks olarak büyük bir adım attık. Gelecek dönemde Darty mağazaları ile benzer bir satın almaya gitmek için ilk adımı attık ve bir ön anlaşma imzaladık. Umuyorum her iki markanın da mağazaları bizlere şans getirir ve daha iyi daha güzel işlerde sizlerle bir araya geliriz. Bolu Bimeks mağazasının hepimize hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu. Açılışa büyük ilgi gösteren halk ile sohbet eden Bayraktar, mağazadaki ürünler konusunda tavsiye vermeyi de ihmal etmedi.

'Teknolojinin kalbi burada atıyor' sloganı ile çalışmalarını sürdüren Bimeks, 2015 yılı sonuna kadar, Türkiye'nin 81 ilinde, 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Tabelalarını değiştirdiği mağazalarda açılışa özel indirim fırsatları sunan Bimeks, iPhone 4, LG televizyon, Grundig A+ buzdolabı, Apple ipad mini ve Samsung çamaşır makinesi gibi tüketicilerin ilgisini çekecek birçok üründe çeşitli avantajlar sundu.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Karabük, Türkiye, Bimeks, Bolu, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title