Bimeks'den 3 Mağaza Açılışı Birden - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Bimeks'den 3 Mağaza Açılışı Birden

Bimeks'den 3 Mağaza Açılışı Birden

Türkiye’nin ilk teknoloji perakende şirketi Bimeks, İstanbul, Ankara ve Bursa’da eşzamanlı 3 mağaza birden açtı.

Türkiye'nin ilk teknoloji perakende şirketi Bimeks, İstanbul, Ankara ve Bursa'da eşzamanlı 3 mağaza birden açtı. İstanbul'daki mağaza açılışına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Teknoloji perakendesinde gerçekleştirdiği satın almalarla öne çıkan Bimeks, geçtiğimiz yıl devraldığı Electro World mağazalarının 3 tanesinin daha tabelalarını değiştirdi. Halkın yoğun ilgi gösterdiği açılışlarda, İstanbul, Ankara ve Bursa'daki 3 Electro World mağazası daha Bimeks oldu. Bimeks, bu tabela değişimleriyle birlikte büyük metrekareli "teknoport" mağazalarıyla hizmet vermeye başladı.

Binlerce çeşit teknoloji ürününün yer aldığı Bimeks Bostancı teknoport mağazasının açılışı, Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar'ın katılımıyla gerçekleşti. Açılış için gelen vatandaşlarla birlikte kurdele kesen Bayraktar, Electro Wold mağazalarının tabela değişimine başladıklarını ifade ederek "Büyük mağazaların, franchaise mağazaların Anadolu'daki tabela değişimlerini yapmıştık. Bugün aynı anda İstanbul, Bursa ve Ankara'da 3 mağazamızın tabela değişimini yaptık. İnşallah önümüzdeki hafta Bakırköy Capacity mağazamızın da tabela değişimini yapacağız. Ondan sonra diğer 10 mağazamızın tabela değişimi Mart ve Nisan aylarında tamamlanacak" şeklinde konuştu.

Darty mağazalarını satın alma işlemleri ile ilgili de bilgi veren Bayraktar, "Rekabet Kurulu'ndan onayımızı aldık. İnşallah 15 Mart gibi Darty mağazalarının devir alma sürecini de başlatacağız. Hedeflerimiz doğrultusunda çok hızlı bir şekilde büyüyoruz. Hem satın almalarla hem de Anadolu'da açtığımız mağazalarla büyüyoruz. Hedeflerimize adım adım ilerliyoruz" dedi.

Bimeks'in her zaman en iyi çeşit ve fiyatı tüketicisine sunduğunu dile getiren Bayraktar, "Tabii ki tabela değişimi ve mağaza açılışlarında daha da özel kampanyalar yapıyoruz. Bugün onlardan bir tanesini yaşıyoruz. Tüketicilerimiz yaşıyor. Teveccüh gösteriyorlar. Hakikaten kampanya ürünlerimize güzel bir teveccüh var. Özellikle televizyon, cep telefonu, tablet bilgisayar ve akıllı telefonlara yoğun talep var" şeklinde konuştu.

Açılış için saatler öncesinde mağaza önünde kuyruk oluşturan vatandaşlar da açılışın gerçekleşmesiyle gönüllerince alışveriş yaptı. Özellikle televizyon, notebook, tablet ve fotoğraf makinesi gibi ürünlere ilgi gösteren vatandaşlar, yapılan indirimlerden memnundu. Muhammet Sapmaz isimi bir vatandaş, televizyon almak için kartal'dan geldiğini ifade ederek "Yaklaşık 1 saat kadar açılış için bekledim. İndirimler çok güzel ve bunların olması gerekiyor. Bu açılışların devam etmesi gerekiyor. Ben çok memnun kaldım. Beklediğime değdi. 10 adet olan televizyonlardan bir tanesini ben aldım. Çok memnun oldum" şeklinde konuştu.

Açılışa özel uyguladığı indirim geleneğini bozmayan Bimeks, yeni mağazalarında da; cep telefonundan bilgisayara, beyaz eşyadan fotoğraf makinesine binlerce çeşit ürünü tüketicisiyle buluşturdu. - İSTANBUL

Bimeks'den 3 Mağaza Açılışı Birden

Bimeks'den 3 Mağaza Açılışı Birden

Bimeks'den 3 Mağaza Açılışı Birden

Bimeks'den 3 Mağaza Açılışı Birden

Bimeks'den 3 Mağaza Açılışı Birden

İhlas Haber Ajansı - Ekonomi Haberleri

İstanbul, Bimeks, Ekonomi, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title