Bimeks, 57'nci Mağazasını İstanbul Anadolu Yakasına Açtı

Bilişim marketi Bimeks, 'teknoport' konseptli mağazalarına yenisini ekledi.

Bimeks, 57'nci Mağazasını İstanbul Anadolu Yakasına Açtı

Bilişim marketi Bimeks, 'teknoport' konseptli mağazalarına yenisini ekledi. Şirket, 57'nci mağazasını Ümraniye Buyaka alışveriş merkezinde açtı. Açılış dolayısıyla 21-31 Mart tarihleri arasında geçerli olmak üzere binlerce üründe indirimin uygulandığı Bimeks Teknoport mağazası vatandaşların akınına uğradı. Mağazaya girmek için uzun kuyruklar oluşturanlara sandviç ve meyve suyu dağıtıldı. İndirimlere, kampanyalı kartlara yapılan peşin fiyatına 12 taksit imkanı da eklenmesi ürünlere ilgiyi artırdı.

Açılışa İstanbul Vali Yardımcısı Yalçın Bulut, Bimeks Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray ve Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar da katıldı.

Sene sonu için 76 şube hedefleyen Bimeks, mağaza sayısını 57 yaptı. Bu sayede 37 ilde 57 mağaza ile iyi fiyatlı teknoloji hizmetine devam diyen şirket, toplam satış alanını 38 bin 100 metrekareye çıkardı. Genel Müdür Arif Bayraktar, açılışta yaptığı konuşmada; "Bimeks hedeflerinin peşinde emin adımlarla ilerleyen atılımcı bir şirket. 17 Mart'ta Sivas'ta yaptığımız güzel açılışın ardından, bugün burada yeni teknoportumuzu hizmete sokuyoruz. Açılışlarımıza ara vermeden devam ederek; yatırımcımızın yüzünü güldürüyoruz. Buyaka Teknoport, 1.400 metrekarede, her türlü teknoloji ürününü bir arada bulabileceğiniz büyük bir mağaza. Aklınıza gelen her tür teknoloji hepsi bir arada, Bimeks'in iyi fiyat garantisi kapsamında ihtiyaç sahiplerini bekliyor. Her açılışımızda olduğu gibi Buyaka Teknoport açılışına vatandaşlardan ilgi gördü. Bu ilgi bizi memnun ediyor. Yeni yatırımlarımız için bizi daha da şevklendiriyor."dedi.

Ümraniye'nin yeni alışveriş merkezi Buyaka'da açılan Bimeks mağazasında açılışa özel onlarca üründe özel fiyat indirimleri uygulandı. 21-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak açılış kampanyasının kimi ürünleri şöyle; Dokunmatik ekran Nokia C5-03 539 TL yerine 399 TL'den; 32 inç LCD TV 1189 TL yerine 699 TL'den; HP Pavillion Notebook 1798 TL yerine 1099 TL'den; Samsung Çamaşır Makinesi 999 TL yerine 829 TL'den satışa sunuldu.