BİLL GATES HABERLERİ

Bill Gates haber, Bill Gates son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bill Gates - 15.02.2021
Son dakika! Kovid-19 aşısında rekabet kızışırken küresel eşitsizlik derinleşiyor
Oxfam'ın raporuna göre dünyadaki milyarderlerin toplam serveti Mart 2020 ile Aralık 2020 arasında 3 trilyon 900 milyar dolarlık artışla 11 trilyon 950 milyar dolara yükseldi. Rapora göre dünyanın en zengin 2 bin 153 kişisinin elinde bulunan servet, 4,6 milyar kişinin toplam servetinden fazla. Jeff Bezos, Bernard Arnault, Bill Gates, Mark Zuckerberg gibi isimlerin bulunduğu dünyanın en zengin 10 kişisinin serveti aynı dönemde net olarak 540 milyar dolar arttı.
Bill Gates - 11.02.2021
Son dakika... Aktif Bank Genel Müdürü Oğan ile "Bankacılık Söyleşileri" Açıklaması
"'Neobank' kavramını ülkemizde ilk hayata geçirenlerdeniz" Aktif Bank Genel Müdürü Oğan, gelecek dönemde açık bankacılık alanında büyük gelişmelerin yaşanacağını belirterek, "Bill Gates"in 1994'te söylediği 'Bankacılık gereklidir, bankalar değil' sözü bugün daha anlaşılır hale geldi.
Bill Gates - 03.02.2021
Son dakika haberleri | Kovid-19 aşılarının küresel dağıtım eşitsizliğinin muhtemel sonuçları
"Bağışıklık eşitsizliği" Bu küresel eşitsizlikler dünyadaki çoğu bireye orantısız bir şekilde zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda pandemiye karşı koymaya ve normal hayata dönmeyi sağlamaya yönelik uluslararası çabaları da baltalayabilir. Bill Gates ve eşi Melinda, Kovid-19 aşılarının dağıtımında yaşanabilecek "bağışıklık eşitsizliği" riskleri konusunda uyarıda bulundular.
Bill Gates - 29.01.2021
Son dakika haberleri | Japonya Başbakanı Yoşihide: "Olimpiyat Oyunlarına ev sahipliği yapmaya kararlıyız'
Microsoft'un kurucusu Bill Gates, temmuzda düzenlenmesi beklenen Tokyo Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları'nın geleceğinin Kovid-19 aşı uygulamalarının ilerleyişine bağlı olduğunu belirtmişti.
Bill Gates - 29.01.2021
Bill Gates, Tokyo Olimpiyatlarının geleceğinin aşılamada katedilecek ilerlemeye bağlı olduğunu söyledi
Microsoft'un kurucusu Bill Gates, temmuzda düzenlenmesi beklenen Tokyo Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunlarının geleceğinin Kovid-19 aşı uygulamalarının ilerleyişine bağlı olduğunu belirtti.
Bill Gates - 13.01.2021
Peru'da bir mahkeme Bill Gates, George Soros ve Rockefeller ailesini Kovid-19'u üretmekle suçladı
BUENOS Güney Amerika ülkesi Peru'da bir mahkeme, Microsoft'un kurucusu Bill Gates'i, Amerikalı iş adamı George Soros'u ve Rockefeller ailesini yeni tip koronavirüsü (Kovid-19) üretmekle itham etti.
Bill Gates - 10.01.2021
9 Ocak 2021 Haberleri
9 Ocak 2021 Manşet Haberleri.
Bill Gates - 17.12.2020
Aşı gönüllüsü Prof. Dr. Demirer: "Kendi antikoruma baktırdım, oldukça yüksek çıktı"
"YAVAŞ YAVAŞ, BÖYLE FOKUR FOKUR KAYNAYAN BİR AŞI KARŞITLIĞI BAŞLADI" Covid-19 pandemisi gibi bulaş oranı yüksek ve dünya genelinde yaygın olan bir salgın durumunda aşının çok önemli olduğuna dikkat çeken Prof. Dr. Demirer, "Özellikle son 2 haftadır ben bir şey gözlemliyorum Türkiye'de. Yavaş yavaş, böyle fokur fokur kaynayan bir aşı karşıtlığı başladı. İşte bu aşılar kısırlık yapar, beyinde alüminyum birikecek, otizm yapacak, Parkinson olacaksınız, yok efendim mRNA odlarınız işaretlenecek, Bill Gates size çip takacak, havaalanında radyolojik aletten geçerken bilineceksiniz gibi asılsız, safsata olan iddialar yine hortlamaya başladı" ifadelerini kullandı.
Bill Gates - 08.12.2020
Tesla'dan 3 ayda ikinci 5 milyar dolarlık hisse satışı
Tesla hisselerindeki yükselişle servetini artıran Musk, 129 milyar dolarlık mal varlığına sahip Bill Gates'i listede geride bıraktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bill Gates Haberleri | Bill Gates Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Bill Gates haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bill Gates kimdir, hayatı ve biyografisi. MacKenzie Scott: Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'tan boşanan milyarder yazar, fen öğretmeni Da
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 17:36:51. #1.15#

title