Bilgi Üniversitesi Haberleri

Bilgi Üniversitesi haber, Bilgi Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bilgi Üniversitesi - 05.05.2021
Sabancı Holding'de üst düzey atama
Köstem, 1991 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ardından Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde MBA ve Bilgi Üniversitesi'nde Finans ve Şirketler Hukuku üzerine yüksek lisans programını tamamladı.
Bilgi Üniversitesi - 01.05.2021
"Uluslararası Caz Günü" çevrim içi toplantıyla kutlandı
Müzisyen Ozan Musluoğlu da okulların ve dönemlerin önemine dikkati çekerek, Bilgi Üniversitesi'nde eğitim aldığı için kendisini çok şanslı hissettiğini dile getirdi.
Bilgi Üniversitesi - 22.04.2021
Aksigorta'dan "Bambaşka Sigortacılık Akademisi" eğitim projesi
Şirketten yapılan açıklamaya göre, Bilgi Üniversitesi iş birliği ile ortaya çıkan eğitim projesi ile Aksigorta, tüm sektör paydaşlarının geleceğine ve gelişimine katkı sunmayı amaçlıyor.
Bilgi Üniversitesi - 13.02.2021
Son dakika: Kadir Topbaş, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti
Birçok vakıfta da yönetim kurulu üyeliği yaparak sivil toplum örgütlerine de destek veren Topbaş'ın, Bilgi Üniversitesi ile beraber çıkardığı "Beyoğlu: Kültürleri Buluşturan Kent", Tarih ve Çevre Vakfı ile birlikte hazırladığı "Geçmişten Günümüze Beyoğlu I-II" ve "Anılarda Beyoğlu" adlı eserleri bulunmaktadır.
Bilgi Üniversitesi - 12.02.2021
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bilgi Üniversitesi Haberleri | Bilgi Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Bilgi Üniversitesi haberleri, son dakika bilgi üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Şef Akademi jüri üyeleri kim? Arda Türkmen kimdir, kaç yaşında?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 17:40:25. #1.16#

title