Bilgi Evleri Haberleri

Bilgi Evleri haber, Bilgi Evleri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bilgi Evleri - 12.05.2018
Görüntülü) Eyüpsultan'ın Tarihi Mekanlarında Anneler Günü'ne Özel Video
Eyüpsultan Belediyesi'nin 5-25 yaş arası yaygın eğitim programı olan Simurg'un Bilgi Evleri öğrencileri, söz ve müziği Muammer Sun'a ait olan "Güneşin alası çok" isimli türküyle Anneler Günü'ne özel video hazırladı.
Bilgi Evleri - 12.05.2018
Eyüpsultan'ın Tarihi Mekanlarında Anneler Günü'ne Özel Video
Eyüpsultan Belediyesi'nin 5-25 yaş arası yaygın eğitim programı olan Simurg'un Bilgi Evleri öğrencileri, söz ve müziği Muammer Sun'a ait olan "Güneşin alası çok" isimli türküyle Anneler Günü'ne özel video hazırladı.
Bilgi Evleri - 07.05.2018
Kartepe Çocukları Çok Şanslı
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, geleceğin Kartepesini inşa ederken çocuklara yönelik birçok proje ile Kartepeli miniklerin gönüllerinde taht kurdu. Bu projelerin en önemlilerinden olan Bilgi Evleri, ilçe genelinde 17 merkezde yaklaşık 5 bin çocuğa hizmet vermesiyle dikkat çekiyor.
Bilgi Evleri - 04.05.2018
Kocaeli'den Kısa Kısa
Yaz tatilinde öğrencilerin vaktini iyi değerlendirmesi için Bilgi Evleri'nde programlar yaptıklarını anlatan Karabacak, "Gelecekte öncelikle kendi hayatlarınızı kurup, ailenize, çevrenize, ülkemize ve insanlığa faydalı birer birey olabilmek için çok çalışmanız gerekiyor.
Bilgi Evleri - 30.04.2018
Ümraniye Belediyesi Kalıcı Eserlerine Bir Yenisini Daha Ekledi!
14 yılda 400'ün üzerinde kalıcı esere imza atan Ümraniye Belediyesi, ilçedeki tüm mahallelere muhtarlık hizmet binaları ve bilgi evleri kazandırmaya devam ediyor.
Bilgi Evleri - 21.04.2018
Başbakan Yardımcısı Işık Kocaeli'de
Büyükşehir Belediyesi Bilgi Evleri Tiyatro Grubu öğrencisi çocuklar, konuşma yapmak için isimleri anons edilen Işık ve Karaosmanoğlu adına sahneye çıkıp, kısa birer selamlama konuşması yaptı.
Bilgi Evleri - 18.04.2018
Mezopotamya'dan Balkanlar'a Eğitim Köprüsü Projesi"
Mardin'in huzurun hakim sürdüğü şehir haline geleceğini ifade eden Yaman, gençlerle ilgili çalışmalar hakkında şu bilgileri verdi: "Gençlerle daha önce valilik makamında bir araya geliyorduk. Sayın Cumhurbaşkanı ve hükümetimiz tarafından Büyükşehir Belediyesi başkanlığı görevi verilince de bilgi evleri ile bu birlikteliği devam ettirdik.
Bilgi Evleri - 09.04.2018
Küçükçekmeceli Kadınlar İhtiyaç Sahibi Çocuklar İçin Ördüler
Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen "Sevgimizi Ellerimizle Örüyoruz" projesi kapsamında, Bilgi Evleri annelerinin kendi elleriyle ördükleri atkı, bere ve eldivenler ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacak.
Bilgi Evleri - 31.03.2018
Muş'ta "Kudüs ve Davamız" Konferansı
Bilgi Evleri Koordinatörü Zeynep Kartal ise, önümüzdeki günlerde başka etkinlikler de düzenleyeceklerini ifade etti.
Bilgi Evleri - 29.03.2018
Kütüphanecilik Haftası'nda Veliler Uyarıldı Öğrenciler Ödüllendirildi
 "BAĞCILAR KÜTÜPHANE KONUSUNDA ÇOK ŞANSLI" Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, ise "Okumak çok farklı bir duygu.Okuyan toplum, gelişmiş toplumdur. Toplumların gelişmişliği hep okur yazarlıkları ve okuma seviyesiyle eş değer tutulur. Milletine dinine vatanına inançlı nesiller yetiştirmek zorundayız bunun yolu da okumaktan ve okutmaktan geçer. Bağcılar bu konuda şanslı. 22 yıl önce İstanbul'da sayılı kütüphane varken Bağcılar'da her mahalleye kütüphane açtık. Okullarda ve Bilgi Evleri'mizde kütüphaneler var" diye konuştu.
Bilgi Evleri - 29.03.2018
Bağcılar'da En Çok Kitap Okuyanlar Ödüllendirildi
Okumanın çok farklı bir duygu olduğunu belirten Çağırıcı, şunları kaydetti: "Okuyan toplum, gelişmiş toplumdur. Toplumların gelişmişliği hep okur yazarlıkları ve okuma seviyesiyle eş değer tutulur. Milletine, dinine, vatanına inançlı nesiller yetiştirmek zorundayız. Bunun yolu da okumaktan ve okutmaktan geçer. Bağcılar bu konuda şanslı. 22 yıl önce İstanbul'da sayılı kütüphane varken Bağcılar'da her mahalleye kütüphane açtık. Okullarda ve Bilgi Evleri'mizde kütüphaneler var.
Bilgi Evleri - 25.03.2018
3. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali" Sona Erdi
Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, "Zeytinburnu Bilgi Evleri 4.
Bilgi Evleri - 25.03.2018
Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali Sona Erdi
"Zeytinburnu duygularını geleceğe aktarıyor" Kapanış programının sonunda açıklamalarda bulunan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, "3'üncü uluslararası öykü festivalini gerçekleştirdik. Beş gün süreyle devam etti Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi ev sahipliği yaptı. Bu festivali Zeytinburnu okullarımızda gerçekleştirmiş olduk. Dünya'nın 12 farklı ülkesinden 35 tane öykücüyle Zeytinburnu gençlerini ve insanını bir araya getirmiş olduk. Finali de biz Zeytinburnu bilgi evleri olarak farklı alanlarda kültür ve sanatla ilgili yarışmalarımız oluyor.
Bilgi Evleri - 23.03.2018
AK Parti Bağcılar 6. Olağan Kongresi
Bağcılar'ın, 22 kilometrekarelik alandaki 750 bin nüfusuyla İstanbul'un önde gelen ilçeleri arasında yer aldığına değinen Erdoğan, şöyle devam etti: "İlçe olduğu ilk dönemlerde bu bölge, kışın çamurdan yazın tozdan geçilmeyen, hiçbir altyapısı olmayan, plansızlık ve projesizlik abidesi bir yer durumundaydı. Seçim kampanyasına geldiğimiz zaman çizmelerle dolaştık. O zaman ilk belediye başkanımız olarak milletvekilimiz Feyzullah Bey'le burada seçimi kazandık ve yoğun bir çalışmayla bugünlere geldik. İlçe belediye başkanlarımız bir yandan 1994'te büyükşehir belediye başkanı olmamızla biz bir yandan çalıştık, ondan sonra zaten büyükşehir de sürekli olarak bizde kaldı ve bugün bambaşka bir Bağcılar var. Çalışırsan bağ, çalışmazsan dağ oluyor. İstanbul'un önemli iş merkezlerinden bir kısmına ev sahipliği yapan ve yaklaşık 200 bin konutun bulunduğu ilçemizin kentsel dönüşüm çalışmalarının ardından farklı bir konuma geleceğine inanıyorum. Son yıllarda burada yapılan parklar, engellilere yönelik tesisler, sosyal ve kültürel merkezler, müzeler, bilgi evleri, aile sağlığı merkezleri, ilçenin adeta çehresini değiştirmiştir.
Bilgi Evleri - 23.03.2018
Küçükçekmeceli Çocuklardan Yetim Kardeşlerine Yardım
İHH İnsani Yardım Vakfı ile ortaklaşa yürütülen proje ile Küçükçekmece Belediyesi diğer belediyelere örnek oldu. Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşen törenle tanıtılan projede imzalar atıldı. Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Recep Şencan ile İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Yakup Işık'ın imzalarıyla başlatılan proje kapsamında her bir bilgi evinin yetim kardeşi olacak. Öğrencilerin Küçükçekmece Belediyesi Bilgi Evleri'ne konan kumbaralara attıkları harçlıkları her ay düzenli olarak belirledikleri yetim kardeşlerine gönderilecek.
Bilgi Evleri - 20.03.2018
3. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali" Başladı
Bu yıl 2 bin 351 kişinin katıldığı "Bilgi Evleri Öykü Yarışması" ödül töreni ve festival kapanış töreni de 24 Mart'ta Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
Bilgi Evleri - 19.03.2018
Bağcılar Belediyesinden Hanönü Belediyesine Kütüphane
Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bağcılar Belediyesi Bilgi Evleri Müdürlüğü tarafından "Kardeş Belediye Kardeş Kütüphane" projesi kapsamında ilçeye kütüphane kurulduğunu belirtti.
Bilgi Evleri - 15.03.2018
Belediyenin Kurslarına Gençlerden Yoğun İlgi
Yaman, "Biz gençlerimize yatırım yapmayı sürdüreceğiz. Bu bağlamda bilgi evleri açmaya devam ediyoruz.
Bilgi Evleri - 14.03.2018
Darıca Belediye Başkanı Karabacak, Öğrencilerle Buluştu
Kaliteli bir nesil yetiştirmek adına ilçede çok önemli projeleri hayata geçirdiklerine dikkat çeken Karabacak, bilgi evleri ve spor okullarının yanı sıra düzenli olarak gerçekleştirdikleri Uluslararası Darıca Yarı Maratonu'nun başlıca projeleri olduğunu dile getirdi.
Bilgi Evleri - 14.03.2018
Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü Arkeoloji Keşfinde
Kartepe Belediyesi Bilgi Evleri, çocukların sosyal ve bilimsel donanım kazanmaları adına farklı etkinlik ve organizasyonlar düzenlemeye devam ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bilgi Evleri Haberleri | Bilgi Evleri Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Bilgi Evleri haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bilgi Evleri kimdir, hayatı ve biyografisi. Batman'da Belediye Hizmetleri Göz Dolduruyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.8.2021 21:48:30. #1.15#

title