Bilgi Evleri Haberleri

Bilgi Evleri haber, Bilgi Evleri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bilgi Evleri - 10.10.2019
Bilgi Evleri'ne Konya Bilim Festivali'nde yoğun ilgi
Bağcılar Belediyesi Bilgi Evleri, "Sen de yapabilirsin" temasıyla düzenlenen Konya Bilim Festivali'nde yoğun ilgi gördü.
Bilgi Evleri - 25.09.2019
Bağcılar Bilgi Evleri'ne bir haftada 6 bin 706 öğrenci kayıt yaptırdı
Bağcılar Belediyesi Bilgi Evleri'ne bir haftada 6 bin 706 öğrencinin kayıt yaptırdığı bildirildi.
Bilgi Evleri - 07.09.2019
Başkan Asya, STK temsilcileriyle bir araya geldi
Sivil toplum örgütü temsilcileriyle faydalı bir görüşme yaptıklarını ifade eden Asya, "Bu şehirde birinci önceliklerimizi belirledik. Şehrin alt ve üst yapısını bir bütün olarak yeniliyoruz. Altyapısı biten kısımlarda hemen üst yapıya geçiriyoruz. Yol, kaldırım, asfalt çalışması gerçekleştiriyoruz. Sosyal ve kültürel alanlar, bilgi evleri, kültür merkezleri yaptık.
Bilgi Evleri - 04.09.2019
Hdp'li belediyenin işlevsiz hale getirdiği millet kıraathanesi yeniden faaliyete geçti
Millet Kıraathanesi'nde gençlerle bir araya gelen Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, HDP'li belediyenin Millet Kıraathanesi'ni atıl duruma getirmesinin kabul edilemez olduğunu söyledi. Kısa bir sürede Millet Kıraathanesi'ni yenilediklerini anlatan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Güzeloğlu, "Çok kısa bir süre içerisinde ilk açıldığından ve devrettiğimizden çok daha güçlü bir şekilde gerek kitaplar, gerekse diğer teknik altyapıları güçlendirerek hizmete açtık. Bugün yeniden o ilgiyi ve gerek vatandaşımızın, gerekse öğrencilerimizin tekrar buluştuğunu görmekten büyük bir mutluluk duyduk. Sadece merkezde değil, 17 ilçemizin her birinde Millet Kıraathaneleri, bilgi evleri, çocuklarımızı yetiştirme kursları gibi her türlü sosyal etkinlikler sağlanacaktır.
Bilgi Evleri - 04.09.2019
Dha yurt bülteni - 13
Millet Kıraathanesi'nde gençlerle bir araya gelen Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, HDP'li belediyenin Millet Kıraathanesi'ni atıl duruma getirmesinin kabul edilemez olduğunu söyledi. Kısa bir sürede Millet Kıraathanesi'ni yenilediklerini anlatan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Güzeloğlu, "Çok kısa bir süre içerisinde ilk açıldığından ve devrettiğimizden çok daha güçlü bir şekilde gerek kitaplar, gerekse diğer teknik altyapıları güçlendirerek hizmete açtık. Bugün yeniden o ilgiyi ve gerek vatandaşımızın, gerekse öğrencilerimizin tekrar buluştuğunu görmekten büyük bir mutluluk duyduk. Sadece merkezde değil, 17 ilçemizin her birinde Millet Kıraathaneleri, bilgi evleri, çocuklarımızı yetiştirme kursları gibi her türlü sosyal etkinlikler sağlanacaktır.
Bilgi Evleri - 20.08.2019
Küçükçekmece'de gençlere ücretsiz LGS hazırlık kursu
Küçükçekmece Belediyesi, bu yıl ilk kez hayata geçireceği ücretsiz LGS (Lise Geçiş Sınavı) Hazırlık Kursları ile yüzlerce gence eğitim desteği verecek. LGS hazırlık kursları ön kayıtları, 22 Ağustos - 8 Eylül tarihleri arasında ilçedeki Bilgi Evleri'nden gerçekleştirilecek.
Bilgi Evleri - 26.07.2019
Öğrencilerin yaz etkinliği ilgiyle izlendi
Gündüzöz, etkinlik sonrası yaptığı açıklamada, Muş yöresinde bilgi evlerinin önemini diğer bölgelere göre daha çok önemsediğini söyledi.
Bilgi Evleri - 25.07.2019
Ümraniye'de eğlence çocukların ayağına geldi
Okul bahçelerimizde, 10 ayrı mahallede çocuklarımızın eğlenmesi için böyle güzel bir şenlik organize ettik. Bizim çocuklarımıza her şey feda olsun. Bu bölgede bir mesire alanımız var. Orayı millet bahçesi olarak tanzim ettik. Çocuklarımız 24 saat her türlü spor aktiviteleri orada yapabilecek. Orayı yakın bir zamanda açmayı düşünüyoruz. Bu yazı çocuklarımızla çok güzel geçireceğiz. Spor aktiviteleri, oyunlar, bilgi evleri ile çok güzel bir yaz tatili çocuklarımızı bekliyor" dedi.
Bilgi Evleri - 25.07.2019
''Tek gayemiz güçlü Kocaeli, güçlü Türkiye'dir''
"DAHA GÜÇLÜ BİR KOCAELİ'NİN TEMELLERİNİ ATIYORUZ" Konuklarına nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, "Şehrimizin değerini yükseltmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Geleceğimiz için gençliğin gücüne önem veriyoruz. Gençlik, bir toplumun övünç ve güç kaynağıdır. Onları el üstünde tutan, onları kazanan, geleceğini de kazanmış olur. Bu önemi göz önünde bulundurarak onlara sunmuş olduğumuz Akademi Lise, Akademi Üniversite ve Bilgi Evleri hizmetlerimizi güncellemek için de kollarımızı sıvadık.
Bilgi Evleri - 25.07.2019
Ümraniye'de eğlence çocukların ayağına geldi
Okul bahçelerimizde, 10 ayrı mahallede çocuklarımızın eğlenmesi için böyle güzel bir şenlik organize ettik. Bizim çocuklarımıza her şey feda olsun. Bu bölgede bir mesire alanımız var. Orayı millet bahçesi olarak tanzim ettik. Çocuklarımız 24 saat her türlü spor aktiviteleri orada yapabilecek. Orayı yakın bir zamanda açmayı düşünüyoruz. Bu yazı çocuklarımızla çok güzel geçireceğiz. Spor aktiviteleri, oyunlar, bilgi evleri ile çok güzel bir yaz tatili çocuklarımızı bekliyor" dedi.
Bilgi Evleri - 19.07.2019
Osmangazi'de gençler hünerlerini sergiledi
Başkan Dündar Öğrencilere Sertifikalarını Verdi "Geleceği Şansa Bırakmıyoruz" düşüncesiyle hayata geçirdiği Bilgi Evleri'nde eğitimlere aralıksız devam eden Osmangazi Belediyesi, YİHMED ile başlattığı yaz kursuyla öğrencilere Kur'an-ı Kerim, tezhip sanatı, hat sanatı, naht sanatı, okçuluk, rölyef, çini, butik pasta, gitar ve drama kursları verdi.
Bilgi Evleri - 09.07.2019
Mardin Valiliği'nden Ahmet Türk açıklaması
Mardin Valiliği, Ahmet Türk'ün yapmış olduğu basın açıklaması ve buna yönelik çıkan haberler üzerine açıklama yaptı. Mardin Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk'ün yaptığı açıklamalar, kayyum döneminde yapılan 1 milyar 400 milyon liralık hizmetlerle ilgili olarak sıcak asfalt yollar, alt yapı çalışmaları, millet bahçesi, parklar ve yeşil alanlar, spor alanları, çocuk oyun parkları, taziye evleri ve sosyal yaşam merkezleri, katı atık bertaraf ve su arıtma tesisleri, içme suyu ve kanalizasyon hatları, su kuyuları ve su depoları, gençlik merkezi ve bilgi evleri, Mardinmasa, Marmek, itfaiye binası ve itfaiye araçları, hayvan hastanesi, restorasyon projeleri ve çok sayıda projeler…) yatırım ve hizmet ile Mardin ve ilçelerinde sağlanan huzur ortamını karalamak amaçlıdır.
Bilgi Evleri - 01.07.2019
Eyüpsultan Belediyesi'nden lise tercihleri için rehberlik hizmeti
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü Bilgi Evleri tarafından kurulan çadırda, öğrencilerin tercihlerle ilgili akıllarında oluşan soru işaretlerini gidermek ve onların en doğru şekilde karar vermelerini sağlama amaçlanıyor.
Bilgi Evleri - 28.06.2019
Geleceğin cimnastikçileri yetişiyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösterilen Bilgi Evleri ve ücretsiz yaz spor okullarında sporun temeli olarak bilinen cimnastik branşı Kocaelili çocuklardan yoğun ilgi görüyor.
Bilgi Evleri - 27.06.2019
Darıca'da yaz dönemi kursları açıldı
Darıca Belediyesi'ne bağlı bilgi evlerinde öğrencilere yönelik kurslar düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bilgi Evleri Haberleri | Bilgi Evleri Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Bilgi Evleri haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bilgi Evleri kimdir, hayatı ve biyografisi. Küçükçekmece'de bilbordlar 'çocuk hakları' ile donatıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.8.2021 12:53:48. #1.16#

title