Bilgehan Kuzu
Haberler » Advertorial » Bilgehan Kuzu - Haberler

Bilgehan Kuzu

2016 yılında Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık bölümünden mezun oldum. Alanında başarılı tasarım ve uygulama firmalarında aktif olarak görev aldım.

İLANDIR
Bilgehan Kuzu

Tasarım ve projelendirme alanlarında edindiğim deneyimlerin ardından, geniş kapsamlı projelerde şantiye şefliği yaptım. Hastane, okul, otel, mağaza, cafe, ofis, konut, market gibi pek çok projenin şantiye ve proje koordinatörlüğünü yaptım. İç mimari alanda analiz, tasarım, projelendirme, işlevlendirme, uygulama ve teslim süreçlerinde edindiğim önemli tecrübelerin ardından projelerimi kendi mimari kanalımda yürütmeye başladım.

Proje Yürütücülüğünü ve şantiye şefliğini gerçekleştirdiğim bazı projeler şunlardır; Mall of AVM Bodrum Mantı, Marmara Forum AVM Bodrum Mantı, İst Marina Bodrum Mantı, Piazza Bodrum Mantı, Anatolıum Bodrum Mantı, Nişantaşı Bodrum Mantı, Çengelköy Bodrum Mantı, Dob Pablos Kadıköy Cafe Bar Projesi, İspanya Taş Ev Projesi, Azerbaycan Otel Projesi, Acarlar Beykoz Villaları,Ortaköy Carrefour Gurme Projesi, Florya FLYINN AVM Carrefour Gurme Projesi, Riva Ambar Dizayn Konteynır Loft Ofis Projesi, Beykent Üniversitesi karşısı Ona Kanat Buna Köfte Fast Food Projesi, 3S Firuze Konakları 2+1 Daire Tasarımı Projesi, 3S Firuze Konakları 1+1 Daire Tasarımı ve Uygulaması, 3S Firuze Konakları 3+1 Daire Tasarımı ve Uygulaması, 3S Firuze Konakları Çocuk Kliniği Projesi Dr.Aydın Öztürk, 3S Kale Arap Birlikleri Zirvesi Fuar Stand Tasarımı.

Tüm bu mekan çeşitlerinin görsel, fonksiyonel ve teknolojik alt yapısını oluşturabilmek için farklı disiplinlerin yönlendirmesini iyi bir şekilde kullanmak gerekmektedir. Mimari bir tasarım oluştururken, özgünlük ile birlikte, yapılan yatırımın optimizasyonu, malzeme, üretim ve detay çözümlemelerini ön planda tutmak çok önemlidir. Mimari ve İç mimarinin çağdaş tasarım beklentisini, en uygun detay çözümlemeleri ve etkin üretimsel yöntemlerle hızlı ve güvenilir şekilde uygulama anlayışım vardır. Ancak bu şekilde etkin, sevilir, ruhu olan mekanlar yaratmak mümkün olacaktır.

Manşet

Haberler