Bilge Öztürk Haberleri

Bilge Öztürk haber, Bilge Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bilge Öztürk - 10.06.2015
İsviçreli Saat Markası Bomberg'ten Lansman Partisi
BOMBERG, Türkiye pazarına muhteşem bir lansmanla merhaba dedi Mert Vidinli, Didem Soydan, Umut Eker evsahipliğinde ve DJ Doğuş Çabakçor müzik direktörlüğünde gerçekleşen ve göz alıcı şovların da yer aldığı "BE THE BOSS TONIGHT" BOMBERG lansman partisine iş ve sanat camiasından bir çok ünlü isim katıldı. Katılan isimler arasında; Ece Gürsel, Aslıhan Doğan, Eylem Şenkal, Gonca Vuslateri, Günsel Ülkü, Ozan Baran, Süreyya Yalçın, Ayşe Tolga, Vatan Şaşmaz, Yasemin Taciroğlu, Bilge Öztürk, Belda Öztürk, Burak Arıkan, Tolga Sezgin, Davut Şabay, Duygu Beşbıçak, Esin Moralioğlu, Fiona Heris, Sinan Hotiç, Güneş Hüner, Kendi, Koray Candemir, Mehmet Salt, Yağmur Tekin, Antonia Quarto, Merve Oflaz, Özgür Aras, Selin Türkmen, Senem Kuyucuoğlu, Serap Dindar, Verda Penso, Yonca Evcimik, Zeynep Mansur, Onur Baştürk ve Oben Budak yer aldı.
Bilge Öztürk - 30.04.2015
Mevsimsel Allerjik Rinit: Bahar Nezlesi
Koç Üniversitesi Hastanesi hekimi Dr. Ayşe Bilge Öztürk allerjik rinit(bahar nezlesi) ile ilgili bizleri bilgilendiriyor.
Bilge Öztürk - 21.02.2015
Kayaktan Sonra Buz Gibi Suya Atladılar
Yarışmacıların performansı, Uğurkan Erez, Bilge Öztürk, Koray Candemir ve Çiçek Güney'den oluşan jüri tarafından kostüm seçimi, atlayış performansı ve seyircilerden aldıkları tepkiye göre değerlendirildi.
Bilge Öztürk - 21.09.2014
Kiteboard Course Race ve Freestyle Açık Türkiye Şampiyonası
Şampiyonanın finalinde Kiteboard Course Race parkur yarışlarında, erkeklerde Salih Alexander Çakır birinci, Ejder Ginyol ikinci, Armağan Ersolak ise üçüncü oldu. Merve Ceylan'ın birinci olduğu kadınlarda, ikinciliği Bilge Öztürk, üçüncülüğü de Çisil Özen elde etti.
Bilge Öztürk - 20.09.2014
Kiteboard Course Race ve Freestyle Açık Türkiye Şampiyonası
Merve Ceylan'ın birinci olduğu kadınlarda ise ikinciliği Bilge Öztürk, üçüncülüğü Çisil Özen elde etti.
Bilge Öztürk - 18.09.2014
Maximum Kiteboard Turkish Open 2014 Türkiye Şampiyonası
Merve Ceylan'ın birinci olduğu kadınlarda ise ikinciliği Bilge Öztürk, üçüncülüğü Çisil Özen elde etti.
Bilge Öztürk - 31.01.2014
DJ Berna Öztürk: Marjinal Değilim Anasının Kuzusuyum
'Son Verdim' isimli bir single çıkardınız. Şarkı söylemeye nasıl karar verdiniz? 18 yaşından beri DJ'lik yapıyorum. Yıllar ilerledikçe sadece performans DJ'liği yapmak yetmemeye başladı. Besteler ve remix'ler birikince bunları paylaşmak istedim. Ancak şarkı söyleme niyetim yoktu; cover hazırlayacaktım. Ablam Bilge Öztürk, "Bütün DJ'ler ve aranjörler albüm çıkarıyor, senin bir farkın olsun" dedi.
Bilge Öztürk - 21.08.2013
Burn Kiteboard Dünya Kupası
Yarışlarda Türkiye adına Burn Tutku Ekibi sporcuları Salih Alexander Çakır, Merve Ceylan, Taner Aykurt ve Bilge Öztürk mücadele edecek.
Bilge Öztürk - 12.08.2013
Burn Kiteboard Dünya Turu
Yarışlarda, 40'ın üzerinde kiteboard sporcusu mücadele edecek. Yarışmada, Türkiye'yi Burn Tutku Ekibi'nden Salih Alexander Çakır, Merve Ceylan, Taner Aykurt ve Bilge Öztürk temsil edecek.
Bilge Öztürk - 11.05.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5)
Foto.Savaş'ın 1.5 yaşından itibaren işitme kaybı olduğunu söyleyen Bilge Öztürk, şöyle konuştu."Savaş, Ankara'da yaşadığımız yıllarda Kavaklıdere İlköğretim Okulu'nu başarıyla bitirdi."
Bilge Öztürk - 14.03.2013
Çağla Şıkel Podyumu Salladı
Sosyetik ikoncan İvana Sert, defileleri en ön sıradan oğlu Ateş ile birlikte seyrederken; yine en ön sıradaki güzel avukat Bilge Öztürk minisiyle yürek hoplattı.
Bilge Öztürk - 11.03.2013
Kız Kıza Eğlence
Şarkıcı Hande Yener ve menajeri Bilge Öztürk, önceki akşam felekten bir gece çaldı.
Bilge Öztürk - 20.02.2013
Hande Yener: Babam Öldü Çocukluğum Bitti
BEN YAPILMIŞI YAPMAYI SEVMEM Avukat Bilge Öztürk menajeriniz olmuş.
Bilge Öztürk - 19.02.2013
Yener Doğum Günü İçin Dışarı Çıktı
Ünlü şarkıcı Hande Yener, babasının vefatından sonra kendisine gelen tüm davetleri geri çevirmişti. Bu büyük acısının üzerinden yaklaşık 50 gün geçen Yener, menajerliğini üstlenen Bilge Öztürk'ün doğum gününe katıldı.
Bilge Öztürk - 19.12.2012
Ödemiş'te Kaldırımlar Engelliler İçin Düzenleniyor
Cep Sineması önünde yapılan basın toplantısında proje grubu adına açıklama yapan öğrencilerden Özge Beyaştaş, projedeki amaçlarının engellilerin toplumun ayrı bir kesimi olmadığını göstermek olduğunu ifade ederek, "Engellilerimiz toplumun bütünleşmiş parçalarından biri. Bunu hissettirmenin yolu da bireylerin çevreye ulaşabilirliğini en kolay şekilde sağlamaktır. Çünkü görme engellilerin de ihtiyaçları diğer bireylerle aynıdır. Bunun için öğretim görevlisi Nazmiye Çıray danışmanlığında arkadaşlarımız Alim Eker, Ayşegül İdil, Bilge Öztürk, Kinem Koçak, Mürşide Toper, Nurdem Vurucu, Pelin Turunç, Sevde Aytaş ve Tuğçe Kızıl'ın katkılarıyla bu projeyi geliştirdik.
Bilge Öztürk - 03.12.2012
Burn Tutku Ekibi, Sail Melbourne World Cup Dünya Şampiyonası'nda
Burn Tutku Ekibi üyesi ve milli kiteboard sporcuları Bilge Öztürk, Salih Alexander Çakır ve Taner Aykurt, 2-8 Aralık'ta Avustralya, Melbourne'de yapılacak olan Sail Melbourne World Cup Dünya Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecekler.
Bilge Öztürk - 25.09.2012
Önce Davet Sonra Alışveriş
Nişantaşı City's'de görüntülenen Bilge Öztürk, şıklığıyla dikkat çekti.
Bilge Öztürk - 19.09.2012
Akyaka, Türkiye'nin Kıteboard Merkezi Oluyor
DÜNYA ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR Ferdi dalda Kiteboard Dünya şampiyonasına hazırlanan Tarkan'ın eski sevgilisi Bilge Öztürk'ün erkek arkadaşı Salih Alexander Çakır, 27 Eylül Fransa'nın La Baule kentinde, 2 Ekim tarihinde de İtalya'nın Sicilya adasında düzenlenecek şampiyonalardan derece ile dönmek istediğini söyledi.
Bilge Öztürk - 04.09.2012
Kitesurf mü Daha Hızlı Windsürf mü Sorusu Alaçatı'da Cevap Buldu
Kitesurf kategorisi kadınlar sınıfında pop müziği sanatçısı Tarkan'ın eski sevgilisi milli sporcu Bilge Öztürk birinci oldu.
Bilge Öztürk - 03.09.2012
Ege Denizi'nde Sörf Heyecanı
Uçurtma sörfü kadınlarda ise yarışı Sadece Bilge Öztürk tamamladı ve birinciliği elde etti.
Bilge Öztürk - 30.08.2012
Kıteboard Aşıkları Dünya Şampiyonası'nda
Tarkan'ın sevgilisi olarak tanınan avukat Bilge Öztürk'ün adı, bir dönem şarkıcı Koray Candemir ile anılmıştı.
Bilge Öztürk - 24.04.2012
Ozüyük Muhtarlar Derneği Olağanüstü Genel Kurulu
Dernek binasında yapılan genel kurul kurulda, yönetim kuruluna mevcut Başkan Ahmet Tam ile muhtarlar Mustafa Terle, Mustafa Gacarlar, Neci İnci, İsabali Yılmaz, Bedri Yaz, Bilge Öztürk, Kerim Altın, İbrahim Yalnız ve İsmail Sevim aday oldu.
Bilge Öztürk - 23.03.2012
Gördes'te Yaşlılar Haftası Kutlaması
Huzurevi'nde kalan yaşlılar, Belediye Anadolu Oteli'nde konuk edildi. Kutlamaya Kaymakamı Davut Gül, Belediye Başkanı Muhammet Akgül, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri de katıldı. Yaşlılarla tek tek ilgilenen protokol mensupları, bu mutlu günlerinde gönüllerini aldı. Akhisar Namık Oğul Anadolu Lisesi edebiyat öğretmeni Bilge Öztürk'ün yazdığı ve yönettiği "Bayram Hediyesi" adlı piyes, yaşlılara armağan edildi.
Bilge Öztürk - 23.03.2012
Gördes'te Yaşlılar Haftası Kutlandı
Gördes Huzurevi kurulduğundan bu yana yaşlılarla birçok paylaşım yaşadıklarını anlatan Kayahan, şöyle konuştu: "Yaşlılarımıza devletimizin tüm imkanları sunulmaktadır. Ancak bunun yeterli olmadığını, huzurevinde bulunanların daha çok sevgi ve şefkate ihtiyaçları olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyorum. Toplumumuzu bugünlere ulaştıran değerli büyüklerimizin saygınlığını korumak, karşılaştıkları sosyal, ekonomik ve psikolojik sorunları çözüme kavuşturmak sorumluluğunu üzerimizde taşıyoruz." Konuşmaların ardından, Akhisar Namık Oğul Anadolu Lisesi öğrencileri, Edebiyat Öğretmeni Bilge Öztürk'ün yazıp yönettiği "Bayram Hediyesi" piyesini sahneledi.
Bilge Öztürk - 21.03.2012
Johnnie Walker Black Night Gecesi
14-23 Mart tarihleri arasında Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen, Johnnie Walker sponsorluğundaki The Whisky Festival kapsamında 'Johnnie Walker Black Night' gecesi düzenlendi. 20 Mart Salı gecesi Sortie'de gerçekleşen partinin konuklarını yerel kıyafetleri içinde İskoçya'dan gelen gaydacılar karşıladı. Magazin basının da yoğun ilgi gösterdiği gecede caz müziğinin yeni ve eşsiz seslerinden Elif Çağlar konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı. Partiye Hande Ataizi, Gönül Yazar, Süleyman Kosif, Deniz Berdan, Efe Önbilgin, Zeynep Mansur, Pınar Esen, Cem Büyükhanlı, Bilge Öztürk, Arzu-Mehmet Kunt, Ezra Çetin, Deniz Murathanoğlu, Serap Tibuk, Emre Ertürk, Hakan Bali, Evren Kayar ve Burcu Hattat gibi cemiyet, sanat ve iş dünyasından ünlü isimler katıldı.
Bilge Öztürk - 09.02.2012
Tuvana Büyükçınar Demir "Ciddiyet Parodisi" ni IFW`de Sergiledi
Geçtiğimiz hafta doğum yapan tasarımcı Tuvana Büyükçınar'ın katılamadığı defilenin finalini tüm Tuvanam ekibi birlikte yaptı. Defileyi aralarında; Ebru Akel, Naz Elmas, Gül Saygı, Deniz Berdan, Bilge Öztürk, Aslı Şen, Murat Evgin, Fatoş Sarıgül, Didem Antepi, Ceylan Çapa, Buse Terim, Ahu Aysal, Gülşen Işık, Nalan Salur, Figen Doğuşsoy, Sinem Yıldırım, Işıl Rençber ve Sabri Sarıoğlu'nun bulunduğu ünlü isimler izledi.
Bilge Öztürk - 05.02.2012
Ünlülerden Mükemmel Erkeğin Tanımı
Bilge Öztürk (Avukat): Özel Olan Benim İçin Değerli Mükemmel erkek yoktur! Şaka bir yana; birine göre mükemmel olan diğerine göre kusurlu olduğu için, herkesin ortak paydada buluştuğu bir mükemmellik mümkün görünmüyor.
Bilge Öztürk - 18.12.2011
Sevgilisi 3'üncü Kendisi 12'nci
Tarkan'ın eski aşkı Bilge Öztürk, yeni sevgilisi Salih Alexander Çakır'la Phuket'teki kiteboard yarışlarına katıldı.
Bilge Öztürk - 19.11.2011
FNDK ve Berry Belle Markafoni'de
Bilge Öztürk'ün birbirinden renkli ve çılgın çanta, valiz gibi ürünlerinin yer aldığı fndk ile Belda Öztürk'ün bikini markası Berry Belle markaları 19-22 Kasım tarihlerinde %75'e varan indirimlerle markafoni üyelerine özel olarak sunuluyor.
Bilge Öztürk - 09.07.2011
Kitesurfçüler, Dünya Şampiyonasına Hazırlanıyor
Almanya'nın Slyt kentinde 28 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen "Kitesurf Dünya Şampiyonası"na Muğla'dan katılan milli sporcular, 2012'de Brezilya'nın Rio kentinde yapılacak dünya şampiyonasına Akyaka sahilinde hazırlanıyor. Yaklaşık 20 ülkeden 120 sporcunun katıldığı Almanya'daki dünya şampiyonasına, Course Race ve Free Style disiplininde Türkiye'yi temsilen katılan Merve Ceylan, genel klasmanda 8'inci, Bilge Öztürk 10'uncu, Salih Alexander Çakır ise 27'nci oldu.
Bilge Öztürk - 19.06.2011
Dünya Kiteboard Federasyonu Başkanı Schale Açıklaması
Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Akyaka beldesinde Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından düzenlenen ve bugün sona erecek olan Türkiye Course Race Kiteboard Şampiyonası'nı yönetmek için Almanya'dan gelen Markus Schale, course race yarışlarında dereceye giren sporcuların dünya şampiyonasına katılmaya hak kazanacağını söyledi. Markus Schale AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'yi temsil edecek milli sporcuların belirleneceği yarışmada 18 Türk sporcunun, Almanya'nın Suhl eyaletinde yapılacak dünya şampiyonasına katılmak için mücadele ettiğini ifade ederek, şöyle konuştu: "Akyaka doğası itibariyle yarış için ideal bir alan. Burada çok güzel bir yarış oluyor. Buraya geldiğimiz günden bu yana rüzgar var. Türk yarışçıların bu konuda çok şanslı olduklarını düşünüyorum. Kiteboard dünya şampiyonasında Türk yarışçıların sıralamaya girebileceğine inanıyorum. Gözlemlerime göre burada ilk 3'e giren sporcuların Almanya'da çok iyi dereceler elde edeceğini düşünüyorum. " Türkiye Yelken Federasyonu Kiteboard Sınıf Sekreteri Aydemir Berhan ise, Akyaka'da kiteboard course race sınıfı yarışlarının yapıldığını belirterek, "Burada Türkiye şampiyonunu belirleyeceğiz. Dünya Kiteboard Federasyonu Başkanı Markus Schale'yı Muğla'ya davet ettik. Bize ilk yarış seminerini hazırladı. Her şeyi dört dörtlük yapabilmek için TYF bize büyük destek veriyor. Sporcularımız da çok güzel yarışlar çıkartıyor" dedi. Aydemir Berhan, sporcuların bu yarışmadan aldıkları puanlarla Almaya'nın Sulh eyaletinde yapılacak dünya şampiyonasına katılmaya hak kazanacağını kaydetti. Yarışmaya Akyaka'dan katılan ve 2008 yılından bu yana federasyon yarışmalarında birincilik elde eden Merve Ceylan, TYF'nin bu yıl güzel bir yarış düzenlediğini ve yarışmayı disiplinlere ayırdığını belirtti. Kiteboard sporunun gelişmesi açısından çok başarılı bir organizasyon olduğunu anlatan Ceylan, şunları kaydetti: "Önceki yıllarda çok genç yarışmacı bulamazken, bu yıl yarışmaya katılan sporcuların bir çoğu gençlerden oluşuyor. Almanya'da yapılacak yarışlar öncesi bu organizasyon bizim için alıştırma oldu. Burada derece alan arkadaşlarla birlikte ülkemizi temsil etmek için dünya şampiyonasına gideceğiz. Bu da bizim için ayrı bir gurur. Umarım bu tür organizasyonlar devam eder ve ülkemizi uluslararası arenada temsil etmeye devam ederiz. " Yarışmaya İstanbul'dan katılan sporcu Bilge Öztürk de, kiteboard sporunun hızla yayılan ve dünyada büyük yankı uyandıran bir spor olduğunu hatırlattı.
Bilge Öztürk - 13.05.2011
İlyas Şeker’den Tasarruf Projesine Övgü
AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı İlyas Şeker, İlkokul Öğretmeni Şevval Öztürk'ü Tasarruf Projesinden Dolayı Tebrik Etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bilge Öztürk Haberleri | Bilge Öztürk Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Bilge Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bilge Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Çanakkale - Bozcaada'da Kiteboard Heyecanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 23:41:04. #1.15#

title