Biletler İnternette Satışa Çıktı

Biletler İnternette Satışa Çıktı

Fenerbahçe Kulübü, Fc Chelsea ile Yapacakları Avrupa Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final İlk Maçının, Bir İnternet Sitesinde Satışa Çıkarılan Biletlerinin Adli Mercilere Bildireceğini Açıkladı.

Biletler İnternette Satışa Çıktı

FENERBAHÇE KULÜBÜ, FC CHELSEA İLE YAPACAKLARI AVRUPA ŞAMPİYONLAR LİGİ ÇEYREK FİNAL İLK MAÇININ, BİR İNTERNET SİTESİNDE SATIŞA ÇIKARILAN BİLETLERİNİN ADLİ MERCİLERE BİLDİRECEĞİNİ AÇIKLADI.

Kulübün internet sitesinde yapılan duyuruda, Biletix gişesinden bilet alanların biletlerini ve kombine kart sahiplerinin kombine kartlarını elektronik alışveriş sitesinden satışa çıkardıklarının tespit edildiği ifade edilerek, şu ifadelere yer verildi:

"Gerek bu sitede, gerek herhangi bir şekilde girişimde bulunarak kombine kartlarını devir yoluna müracaat edenlerin kartlarının iptali yoluna gidileceği gibi haksız kazanç elde etme peşinde olan kişilerin adli mercilere bildirileceğini hatırlatırız. Bu yollardan bilet, kombine kart elde edenlerin maça girmeleri mümkün olmadığından mağduriyetlerinin söz konusu olmaması için bu duyurunun yapılması hususu hasıl olmuştur."