Biletix Haberleri

Biletix haber, Biletix son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Biletix - 9.5.2018
İzmir'de, Organik Ürünler Fuarına İlgi
DÜNYACA ÜNLÜ TADIM UZMANLARI OLİVTECH'TE En son 2009 yılında düzenlenen VINOLIVE - Zeytin, Zeytinyağı, Şarap ve Teknolojileri Fuarı'nın ardından 9 yıl sonra şarap, yeniden ziyaretçilerle buluşuyor. WSET, London Wine Academy ve Ecole du Vin gibi eğitim kurumlarından önemli birçok sertifikaya sahip, sektörün önemli şarap tadım uzmanlarından, 'Şarabın ABC'si' isimli kitabın yazarı Levon Bağış da Olivtech Fuarı'nda olacak. Şarapseverler, 'Levon Bağış ile Bağdan Kadehe Şarap' adlı Tadım Atölyesi'nde çeşitli şarapları tatma olanağı bulacak. Tüm dünyanın takip ettiği yarışmalarda jüri üyesi olan uluslararası şarap tadım uzmanı Tuğba Altınöz de, 'Tuğba Altınöz ile Kadehteki Sırlar' Tadım Atölyesi'yle Olivtech'de yer alacak. 10 ve 11 Mayıs günü gerçekleşecek etkinliklerin biletleri Biletix'ten satın alınabilecek.
Biletix - 9.5.2018
İzmir'de, Organik Ürünler Fuarına İlgi
DÜNYACA ÜNLÜ TADIM UZMANLARI OLİVTECH'TE En son 2009 yılında düzenlenen VINOLIVE - Zeytin, Zeytinyağı, Şarap ve Teknolojileri Fuarı'nın ardından 9 yıl sonra şarap, yeniden ziyaretçilerle buluşuyor. WSET, London Wine Academy ve Ecole du Vin gibi eğitim kurumlarından önemli birçok sertifikaya sahip, sektörün önemli şarap tadım uzmanlarından, 'Şarabın ABC'si' isimli kitabın yazarı Levon Bağış da Olivtech Fuarı'nda olacak. Şarapseverler, 'Levon Bağış ile Bağdan Kadehe Şarap' adlı Tadım Atölyesi'nde çeşitli şarapları tatma olanağı bulacak. Tüm dünyanın takip ettiği yarışmalarda jüri üyesi olan uluslararası şarap tadım uzmanı Tuğba Altınöz de, 'Tuğba Altınöz ile Kadehteki Sırlar' Tadım Atölyesi'yle Olivtech'de yer alacak. 10 ve 11 Mayıs günü gerçekleşecek etkinliklerin biletleri Biletix'ten satın alınabilecek.
Biletix - 9.5.2018
Dha Yurt Bülteni-11
DÜNYACA ÜNLÜ TADIM UZMANLARI OLİVTECH'TE   En son 2009 yılında düzenlenen VINOLIVE - Zeytin, Zeytinyağı, Şarap ve Teknolojileri Fuarı'nın ardından 9 yıl sonra şarap yeniden ziyaretçilerle buluşuyor. WSET, London Wine Academy ve Ecole du Vin gibi eğitim kurumlarından önemli birçok sertifikaya sahip, sektörün önemli şarap tadım uzmanlarından, "Şarabın ABC'si" isimli kitabın yazarı Levon Bağış da Olivtech Fuarı'nda olacak. Şarapseverler, "Levon Bağış ile Bağdan Kadehe Şarap" adlı Tadım Atölyesi'nde çeşitli şarapları tatma olanağı bulacak. Tüm dünyanın takip ettiği yarışmalarda jüri üyesi olan uluslararası şarap tadım uzmanı Tuğba Altınöz de "Tuğba Altınöz ile Kadehteki Sırlar" Tadım Atölyesi'yle Olivtech'de yer alacak. 10 ve 11 Mayıs günü gerçekleşecek etkinliklerin biletleri Biletix'ten satın alınabilecek.
Biletix - 9.5.2018
Bu Yılın En Ses Getirecek Olan Festivali City Fest İçin Geri Sayım!
DÜNYACA ÜNLÜ INNA İSTANBUL VE ANKARA'DA SAHNE ALACAK Müzikteki başarısı ile ünü sınırları aşan Romanyalı sanatçı Inna da City Fest kapsamında Türkiye'ye geliyor. City Fest'in İstanbul Uniq ve Ankara Winner Incek etkinliklerinde sahne alacak olan güzel sanatçı, festivalde en sevilen şarkılarını seslendirecek. Her fırsatta Türkiye'ye duyduğu hayranlığı dile getiren dünyaca ünlü yıldız Inna, 12 Mayıs'da İstanbul, 13 Mayıs'da ise Ankara'da sahne alacak. Biletix'den satışa sunulan biletleri için hayranları sıraya giren Inna, City Fest 'de kendisini dinlemeye gelen sevenleri için unutulmaz bir şov hazırladı.
Biletix - 7.5.2018
Inna, City Fest ile İstanbul'a Geliyor
Her fırsatta Türkiye'ye duyduğu hayranlığı dile getiren dünyaca ünlü yıldız Inna, City Fest kapsamında 12 Mayıs'da İstanbul, 13 Mayıs'da ise Ankara'da sahne alacak. Biletix'den satışa sunulan biletleri için hayranları sıraya giren Inna, City Fest 'de kendisini dinlemeye gelen sevenleri için unutulmaz bir şov hazırladı.
Biletix - 2.5.2018
Hıdırellez'de Sevdalinka ve Romen Şarkıları
2004 yılında yine CRR sahnesinde İstanbullularla buluşan grup, 5 Mayıs'ta gerçekleşecek 'Hıdırellez Günü' başlıklı konseri saat 20.00'de başlayacak. Konser biletleri 80-50-30 ve 20 TL olarak İBB Cemal Reşit Rey Konser Salonu gişesi ve Biletix'ten temin edilebilir.
Biletix - 1.5.2018
Hafta Sonu Etkinlik Önerileri!
Tüm gün sürecek etkinlikte 14:00- 17:00 saatleri arasında DJ Performansları, 2000 TL ödüllü Breakdance & Graffiti yarışmaları gibi eğlenceli ve alternatif etkinlikler gerçekleşecek. Dorock XL'ı enerjisi ile yıkacak konserler ise 18:00 itibariyle başlayacak. Biletler Biletix'te ve Dorock XL gişelerinden temin edilebilir.
Biletix - 30.4.2018
Girls in Airports, Angel Olsen ve Daha Fazlası Salon'da!
2017'de Almanya'da gerçekleşen üç konserlerinin canlı kayıtlarından oluşan son albümleri grubun büyüleyici canlı performanslarına mükemmel bir referans oldu. 'All About Jazz' dergisine göre yaptıkları müzik; King Crimson'ın pastoral dokuları, Pink Floyd'un erken enstrümantal dönemleri, Brian Eno'nun atmosferik alanları ve Donny McCaslin'in Bowie'nin veda albümü 'Blackstar'daki karanlık saksofonlarının bir sentezi. 30 Nisan Pazartesi akşamı gerçekleştirilecek konserinin biletleri ayakta 55 TL, öğrenci 45 TL olmak üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir.
Biletix - 26.4.2018
Heyecanın Dozu 5-6 Mayıs'ta Yükselecek, Hazır Mısınız?
Türkiye'nin ilk hobi ve aktivite festivali Big Boyz Festival'le İstanbul'un kalbi, 5 – 6 Mayıs tarihlerinde ikinci kez büyük bir heyecanla Kemer Country'de atacak. Aksiyon ve eğlencenin zirve yapacağı, "büyüklere oyuncaklar" konseptiyle 2.'si düzenlenecek Big Boyz Festival, meraklılarına araba, motosiklet, spor, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılan en heyecan verici araçları deneyimleme fırsatı sunacak. Rock müziğin hit isimleri Teoman ve Fatma Turgut, dünyanın en iyi DJ'lerinden biri olarak gösterilen DJ Burak Yeter ve "Move On" parçasıyla dünyaca tanınan Deeperise'ın dev konserleri, nefes kesen macera dolu aktiviteler, hobiler, alana özel dizayn edilen keyifli alışveriş noktaları, çılgın partiler, kick boks gösteri maçları ile şaşırtıcı ve unutulmaz iki gün sizleri bekliyor. Üstelik DJ Burak Yeter, 5 Mayıs olan doğum gününü de festivalin ilk günü Big Boyz misafirleriyle birlikte kutlayacak. Festivalin biletleri biletix'te satışta.
Biletix - 26.4.2018
World String Octet Dünya Prömiyeri ile 28 Nisan'da CRR'de
World String Octet dünya prömiyeri biletleri; 110-80-50 ve 40 TL olarak İBB Cemal Reşit Rey Konser Salonu gişesi ve Biletix'ten temin edilebilir.
Biletix - 19.4.2018
Sweat Fest 2018 Şehri Sporla Buluşturmayı Hedefliyor
BİLETLERİ YÜZDE 50 İNDİRİMLİ SATIN ALINABİLECEK Spor tutkunları, etkinliğin biletlerine Biletix gişeleri ve www.
Biletix - 17.4.2018
Müzik Festivali "Yarının Kadın Yıldızları" Belirlendi
Konserden önce düzenlenecek Konsere Doğru söyleşisi kapsamında ise yazar Yekta Kopan moderatörlüğünde, Trakya Tıp Fakültesi öğrencisi ve kök hücre araştırmacısı İnci Kadribegiç ile Yale öğrencisi ve Nobel'e İlk Adım Fizik Ödülü sahibi Zeynep Karacan kişisel başarı hikâyelerini anlatacak. YARININ KADIN YILDIZLARI'NA DESTEK OLMAK İSTEYEN DİNLEYİCİLER İÇİN BİLET KATEGORİLERİ: Boğaziçi Üniversitesi ve Biletix'in değerli işbirliğiyle gerçekleşecek konserin destekçileri arasında yer almak ve umut dolu bu konserin unutulmaz anlarına tanıklık etmek isteyenler için konser bilet fiyatları 500 (platin destek), 250 (altın destek), 150, 75 ve 30 (öğrenci) TL olarak değişiyor.
Biletix - 17.4.2018
35. Uluslararası Ankara Müzik Festivali
Konserin biletlerinin Biletix'ten ve konser günü konser salonunda edinilebileceği kaydedildi.
Biletix - 13.4.2018
En Müzikli En Danslı En Lezzetli En Hareketli
"Sokak Festivali", 14 - 15 Nisan tarihlerinde KüçükÇiftlik Park'ta, sizi sokağın bir parçası olmaya davet ediyor!
Biletix - 12.4.2018
Şahdeniz Dünya Prömiyeri CRR'de
Konser biletleri 110-80-50 ve 40 TL olarak İBB Cemal Reşit Rey Konser Salonu gişesi ve Biletix'ten temin edilebilir.
Biletix - 7.4.2018
Karşıyaka Türkülerle Coşacak
FİNAL 14 NİSAN'DA 14 Nisan'daki final akşamında ise 'Erdal Erzincan & Ahmet Aslan' İzmirlilere türkü şöleni sunacak. Tüm konserler saat 20.30'da başlayacak. 1. Karşıyaka Türkü Günleri için biletler Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu gişelerinden ve Biletix'ten edinilebilecek.
Biletix - 6.4.2018
Coşkulu, Renkli, Retro Bir Performans…
The Jive Aces'in CRR'de sergileyeceği yüksek enerjili performansına dâhil olmak için biletler; 40-50-80 ve 110 TL olarak CRR Konser Salonu Gişesi ve Biletix'ten temin edilebilir.
Biletix - 5.4.2018
İstanbul Film Festivali Sanal Gerçeklik Deneyimi
Sinemaseverlere özel sanal gözlükler aracılığıyla interaktif deneyimler yaşama imkânı verecek Sanal Gerçeklik (VR) gösterimleri farklı ülkelerden 10 interaktif VR filmini 8-9-10 Nisan günleri 11.00-17.00 saatleri arasında Salon İKSV'de yapılacak. SANAL GERÇEKLİK (VR) GÖSTERİMLERİNE NASIL KATILIRIM? Sanal Gerçeklik (VR) gösterimleri için biletler Biletix web sitesinden (www.
Biletix - 2.4.2018
Çocukların Hayal Gücü "Fareli Köyün Klarinetçisi"yle Güçleniyor!
Her yaştan çocuğa hitap eden "Fareli Köyün Klarinetçisi"; 8 Nisan 2018 Pazar günü saat 14.00'te Gayrettepe KATS Sahne'de izlenebilir. Gösterinin biletleri Biletix'ten ve KATS Sahne gişesinden, Drama Atölyesi'nin biletleri ise yalnızca KATS Sahne gişesinden temin edilebilir.
Biletix - 1.4.2018
Dünya Havacılık Sektörünün Devleri Antalya'da Buluşuyor
28- 29 NİSAN HALK GÜNLERİ 25 Nisan saat 10.00'da resmi açılışı yapılacak Eurasia Airshow'un ilk üç günü ticari olup profesyonel ziyaretleri ağırlayacak. Son iki günü halk günü olarak planlanan fuar, havacılık tutkusu olan bütün ziyaretçilerine kapılarını açıyor. 100 bini profesyonel toplamda 500 bin ziyaretçinin ağırlanması hedefleniyor. Airshow için Biletix üzerinden de son iki gün için bilet satışları başladı.
Biletix - 30.3.2018
Yapı Kredi Kültür Sanat'ta Nisan Ayı Etkinlikleri
Başta hat sanatı olmak üzere, geleneksel sanatların araştırılmasına ve yaşatılmasına yaptığı büyük katkılarla tanınan Prof. Uğur Derman, "Tarih Sarmalı'nda Kent" dizisine konuk oluyor. Derman, "İstanbul ve Hat Sanatı" başlıklı konuşmasında İstanbul'a ilişkin yüzlerce yıllık görsel belleğin en önemli unsurlarından biri olan hat sanatının yakın tarihimizdeki izlerini sürecek. 24 Nisan Salı günü 18:30'da Loca'da gerçekleştirilecek olan "Tarih Sarmalı'nda Kent" dizisinin moderatörlüğünü Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu üstleniyor. "Harf'ten ve Nota'dan" dizisinde bu kez Uşaklıgil'in şarkılarına kulak veriyoruz. Yazarın Kırk Yıl adlı hatıratının yanı sıra Aşk- Memnu başta olmak üzere roman ve hikâyelerindeki harflerde ve notalar gezineceğimiz "Halit Ziya Uşaklıgil'in Şarkıları" etkinliği, 28 Nisan Cumartesi 17:00'da Loca'da. Etkinliğin biletleri Biletix'te.
Biletix - 29.3.2018
37. İstanbul Film Festivali, Red ile İzlenebilecek
Her seans için katılımın 500 kişiyle sınırlı olacağı dijital sinema seanslarına sadece Vodafone Red'liler giriş yapabilecek. Ayrıca, festivalin Ulusal Kısa Film Yarışması'nda yer alan beş kısa film (Arin, Toprak, Doğu Yakası, Kaset ve Keçi) 15 Nisan-15 Mayıs'ta yine Vodafone TV'den izlenebilecek. Vodafone ayrıca, Samsung'un da katkısıyla, bu yıl İstanbul Film Festivali kapsamında ilk kez Sanal Gerçeklik (VR) gösterimleri düzenleyecek. Salon İKSV'de yapılacak Sanal Gerçeklik gösterimlerinde seyirciler özel sanal gözlükler aracılığıyla interaktif deneyimler yaşama imkanı bulacak. Sanal Gerçeklik gösterimleri yapılacak filmler şöyle; "Your Spiritual Temple Sucks, The Last Chair, French Kiss, Proxima, Sergent James, Notes To My Father, Lifeline, The Hourglass, Oh Deer!, Mozart 360°." Vodafone, festival keyfini Vodafone TV'ye de taşıyacak. Yapı Kredi Kültür Sanat'ta yer alacak Festival Merkezi'nde gerçekleştirilecek söyleşiler ve festivalin ulusal ve uluslararası konuklarıyla yapılacak röportajlar Vodafone TV aracılığıyla dijital ortamda takip edilebilecek. Yönetmenlerle söyleşiler ve festival sohbetleri festival sonrasında Vodafone TV'de yayınlanacak. Diğer yandan, festivalin en sevilen bölümlerinden Vodafone Red Galaları'nda geniş kitlelere seslenen, ünlü yıldızları usta yönetmenlerle buluşturan ve sezonun merakla beklenen gişe yıldızı 12 filmin Türkiye'deki ilk gösterimleri gerçekleştirilecek. Vodafone Red Galaları'nda gösterilecek filmler şöyle: "Köpek Adası, Sahaf, Mutlu Prens, Lean On Pete, İtaatsizlik, Taş Devri Firarda, Canavar, Transit, Dokunma Bana, You Were Never Really Here, Saplantı, Siyah Nehir." Vodafone, "Türkiye'nin En Büyük Sinema Kampanyası"nı 37. İstanbul Film Festivali'ne de taşıyacak. "1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye" kampanyasının ayrıcalıklarını bu festivalde de yaşayacak olan Vodafone Red'liler, 24 Mart-19 Nisan'da, İstanbul Film Festivali gösterimleri için Biletix.
Biletix - 28.3.2018
Askıda Bilet Var!
Biletix, eski bir gelenek olan "askıda ekmek" uygulamasından ilham alınarak kurgulanan ''Askıda Ne Var'' ile bir araya gelerek üniversite öğrencilerine destek veriyor.
Biletix - 27.3.2018
Fareli Köyün Klarinetçisi"yle Kats Sahne'de Buluşun!
Her yaştan çocuğa hitap eden "Fareli Köyün Klarinetçisi"; 1 Nisan 2018 Pazar günü saat 14.00'te Gayrettepe KATS Sahne'de izlenebilir. Gösterinin biletleri Biletix'ten ve KATS Sahne gişesinden, Drama Atölyesi'nin biletleri ise yalnızca KATS Sahne gişesinden temin edilebilir.
Biletix - 23.3.2018
Kürk Mantolu Madonna İzmir'de Sahnelenecek
Oyunun biletleri Vodafone Red'lilere yüzde 10 indirimle sunulacak ve Biletix üzerinden satın alınabilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Biletix Haberleri | Biletix Haber - Haberler - Sayfa 7 - Biletix haberleri, son dakika biletix haber ve gelişmeleri burada. Kadıköy Ve Moda'da Gerçekleştirilecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 04:39:37. #1.14#
title