Biletix Biletleri Garanti Atm'lerinden Alınabilecek

Biletix Biletleri Garanti Atm'lerinden Alınabilecek

Biletix'in Gerçekleştirdiği Etkinliklere Ait Biletler Garanti Bankası'nın Paramatiklerinden Alınabilecek.

Biletix Biletleri Garanti Atm'lerinden Alınabilecek

Biletix'in gerçekleştirdiği etkinliklere ait biletler Garanti Bankası'nın paramatiklerinden alınabilecek.

Garanti Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, Garanti müşterileri bundan böyle, Türkiye genelinde hizmet veren 1.700'ün üzerindeki Paramatik'ten Biletix etkinlik biletlerini temin edebilecek. Uygulamayla, sanat ve spor izleyicileri, tüm Türkiye'de gerçekleştirilecek etkinliklerin biletine çok daha kolay ve zahmetsiz ulaşma fırsatını elde edecek. Paramatiklerden alınan biletlerin ücreti hesaptan ödenebilecek, kredi kartıyla yapılan ödemelerde ise diğer alışverişlerde olduğu gibi Bonus ve mil kazanılacak.

Sisteme göre, Garanti müşterileri, Paramatiklerdeki "Ödemeler" menüsünden "Biletix İşlemleri" başlığı altındaki etkinlik listesinden diledikleri etkinliği seçiyor. Ödeme sonrasında Paramatik'ten müşteriye, üzerinde etkinliğin adı, yeri ve ödeme bilgileriyle birlikte işlemin referans numarası bulunan bir makbuz veriliyor. Biletler bu makbuzla beraber kimlik ibraz edilerek, tüm Biletix gişelerinden ya da etkinlik günü mekandan temin edilebilecek.

Garanti Bankası Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil konuyla ilgili olarak, "Biletix işbirliğiyle başlattığımız uygulamayla, Paramatikleri tüm bankacılık işlemlerinin yapılabildiği kanallar olarak geliştirme stratejimizi sürdürüyoruz. Yurtdışında İspanya gibi kimi ülkelerde çok yoğun kullanılan ATM'lerden bilet satışını Türkiye'de başlatmış olmaktan son derece mutluyuz" dedi.