Bilecik'te üzerine cam kaplama düşen kadın 17 günlük hayat mücadelesi kaybetti
Haberler » Güncel » Bilecik'te üzerine cam kaplama düşen kadın 17 günlük hayat mücadelesi kaybetti - Haber

Bilecik'te üzerine cam kaplama düşen kadın 17 günlük hayat mücadelesi kaybetti

- Bilecik'te üzerine cam kaplama düşen kadın 17 günlük hayat mücadelesi kaybetti Kızı ve torunlarıyla yürürken üzerine cam kaplama düşmüştüBİLECİK - Bilecik'te 17 gün önce bir apartmanın dışına yapılan cam kaplamanın üzerine düşmesi sonrasında ağır yaralanan kadın yaşam mücadelesini kaybetti.

Bilecik'te üzerine cam kaplama düşen kadın 17 günlük hayat mücadelesi kaybetti

- 'te üzerine kaplama düşen kadın 17 günlük hayat mücadelesi kaybetti

Kızı ve torunlarıyla yürürken üzerine cam kaplama düşmüştü

BİLECİK - Bilecik'te 17 gün önce bir apartmanın dışına yapılan cam kaplamanın üzerine düşmesi sonrasında ağır yaralanan kadın yaşam mücadelesini kaybetti.

Alınan bilgilere göre, Bilecik merkez İstiklal Mahallesi Teyfikbey Caddesi üzerinde iki kızı ve bir torunu ile birlikte yürüyen Aynur 'nun üzerine, 5 katlı bir binanın 2'nci katındaki cam kaplama düştü. Kanlar içinde yere düşen kadına çevredeki esnaf ilk müdahaleyi yaparken yaralı kadın olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince Bilecik Devlet Hastanesine kaldırıldı. Durumu ağır olan kadın Eskişehir Şehir Hastanesine sevk edilen kadın, 16 günlük yaşam mücadelesini kaybetti. Milliyetçi Hareket Partisi Gölpazarı İlçe Başkanı Aydın Göksu'nun annesi Aynur Göksu'nun cenazesi bugün öğle namazına mütaakip Gölpazarı Çarşı Camiisnde kılınan cenaze namazı sonrası Yeniköy Mezarlığına defnedildi.

Cenazeye, Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, MHP Bilecik İl Başkanı Mehmet Karuk, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlarla katıldı.

Kaynak: İHA

Haber Videosu: Bilecik'te üzerine cam kaplama düşen kadın 17 günlük hayat mücadelesi kaybetti