Bilecik'te PTT Vatandaşın Ayağına Gidecek
Haberler » Güncel » Bilecik'te PTT Vatandaşın Ayağına Gidecek - Haber

Bilecik'te PTT Vatandaşın Ayağına Gidecek

Bilecik PTT Başmüdürlüğü bünyesindeki araç filosuna, mobil hizmet aracı, iki hafif ticari araç ve 4 motosiklet daha eklendi.

Bilecik'te PTT Vatandaşın Ayağına Gidecek

PTT Başmüdürlüğü bünyesindeki araç filosuna, mobil hizmet aracı, iki hafif ticari araç ve 4 motosiklet daha eklendi.


PTT'nin vatandaşın ayağına gideceğini belirten Bilecik PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt, araçların tanıtım programında gazetecilere yaptığı açıklamada, kente yapılan ve yapılacak yatırımları anlattı.


Bozkurt, şöyle konuştu:


"Müdürlük bünyemizde APS kurye, posta ve kargo dağıtım ile PTT mobil hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 mobil, 2 hafif ticari araç ve 4 motosikleti daha filomuza dahil ettik. 2 mobil ve 23 hafif araç olmak üzere toplamda 25 araç, 7 motosiklet ile hizmet verilecektir. 2018 yılında 7 memur, 3 dağıtıcı olmak üzere toplam 10 yeni personelin ataması gelen müdürlüğümüzce yapılmıştır. Yeniden yapılanma kapsamında başmüdürlüğümüz 1 ihtisas müdürlüğü iken, İşletme ile İdari ve Mali Birimler müdürlükleri olarak yapılandırılmıştır."


Bozkurt, 16 Ocak'ta Bilecik PTT Merkez Müdürlüğüne bağlı olarak Bayırköy'de PTT Şubesinin hizmete girdiğini anımsatarak, "Bu yıl içerisinde , Dodurga, ile Bahçelievler, Ertuğrulgazi, İsmetpaşa ve Beşiktaş mahallelerinin kesiştiği noktada, Bilecik OSB'de PTT şubesi açılması planlanmaktadır. Ayrıca Bozüyük, Merkez Ertuğrulgazi Mahallesi ve Vezirhan'daki PTT şubelerine PTTMatik kurulacaktır." diye konuştu.

Kaynak: AA

Manşet

Haberler