Bikiniden Sonra 'Şıkıdım '

Bikiniden Sonra 'Şıkıdım '

Ahmet Çakar'dan Tarkan'a İlginç İltifat: Koskoca ABD'nin CIA'in Yerinden Kımıldatamadığı Rus Kızıl Ordu'yu Tarkan 'Şıkıdım Şıkıdım' Oynattı.

Bikiniden Sonra 'Şıkıdım '

AHMET ÇAKAR'DAN TARKAN'A İLGİNÇ İLTİFAT: KOSKOCA ABD'NİN CIA'İN YERİNDEN KIMILDATAMADIĞI RUS KIZIL ORDU'YU TARKAN 'ŞIKIDIM ŞIKIDIM' OYNATTI.

Bikini tartışmalarıyla gündemi işgal eden Ahmet Çakar, yorumlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Söylediği her sözle olay yaratan futbol dünyasının renkli siması, bu kez de Tarkan'la ilgili ilginç bir çıkış yaptı. Sunuculuğunu yaptığı 'Şansa Bak' adlı yarışma programında asker emeklisi bir yarışmacıyı ağırlayan Çakar, "Tarkan, hangi ülkede doğmuştur?" sorusunu yöneltti.

Sorunun ardından Megastar'la ilgili fikirlerini söylemeye başlayan Çakar şunları söyledi: Bayılıyorum şu Tarkan'a. Hayatımda gördüğüm en büyük paradoks, Kızıl Ordu'ya yaptığı şeydi. Koskoca Amerika'nın, CIA'in yerinden kımıldatamadığı, sözünü geçiremediği Kızıl Ordu'yu, şarkısıyla 'Şıkıdım şıkıdım' oynattı. Daha ne yapsın. Evladım benim, gurur duyuyorum onunla. Bir dünya starıdır, gözlerinden öperim onun.

KIZIL ORDU Korosu, Türkiye'deki konser öncesi zaten yerinden oynamıştı! 1950-60'larda efsane olan koro, SSCB'nin dağılmasıyla sıkıntı yaşadı. Adını Rus Ordu Korosu olarak değiştiren grup, İngiltere'de "God save the queen"i, ABD'de ise "Star spangled banner"ı söyleyerek yelken indirdi. Yani koro, sıradan festivallerde bile konser veriyordu.

Kaynak: Gecce