Bigon: 'Gs Karşısında Şansımız Fazla Yok'

Bigon: 'Gs Karşısında Şansımız Fazla Yok'

Galatasaray'ın UEFA Kupası 1. Tur İlk Maçında Yarın Karşı Karşıya Geleceği İsviçre'nin Fc Sion Takımında, Teknik Direktör Alberto Bigon, Bu Eşleşmede Tur Şanslarının Fazla Olmadığını Söyledi.

Bigon: 'Gs Karşısında Şansımız Fazla Yok'

Galatasaray'ın UEFA Kupası 1. tur ilk maçında yarın karşı karşıya geleceği İsviçre'nin FC Sion takımında, teknik direktör Alberto Bigon, bu eşleşmede tur şanslarının fazla olmadığını söyledi.

Alberto Bigon, Galatasaray'ın Konyaspor ile oynadığı ve 6-0 kazandığı son maçın kasetini izlediklerini ifade ederek, ''Son derece güçlü ve kaliteli bir takım olduğunu gördük. Orta alanları çok iyi, oyunu savunmadan kuruyorlar. Galatasaray karşısında şansımız fazla yok'' diye konuştu.

Kendilerinin de son haftalarda çok iyi sonuçlar aldıklarını dile getiren Bigon, bu karşılaşmalarda iyi futbol oynadıklarını, aynı oyunu yinelemeleri durumunda yarın istedikleri sonucu alabileceklerini bildirdi.

Bigon, oyuncuları Beto'nun sakatlığının bulunduğu ve yarınki karşılaşmada oynamayacağını sözlerine ekledi.

Bu arada Galatasaray'ın eski yıldız oyuncularından Kubilay Türkyılmaz, FC Sion takımına tur için şans tanımadı.

Türkyılmaz, İsviçre'nin Blick gazetesinde yer alan yorumunda, ''Galatasaray son derece güçlü bir ekip, her iki maçı da kazanması normal. FC Sion'un tur şansı bana göre yüzde 20'' dedi.