Bigadiç Zağnos Dershanesi Sanal Ofis Kurdu

Bigadiç Zağnos Dershanesi Sanal Ofis Kurdu

Bigadiç Zağnos Dershanesi Sanal Ofis Kurdu
CHA - Haberler | Güncel

Balıkesir'in Bigadiç İlçesinde Bulunan Zağnos Dershanesi, Bir İlke İmza Atarak Sanal Ofis Oluşturdu.

Balıkesir'in Bigadiç ilçesinde bulunan Zağnos Dershanesi, bir ilke imza atarak sanal ofis oluşturdu. Açılış törenine Kaymakam Süleyman Yıldırım, Belediye Başkanı Mustafa Göksel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Turhan Demirtaş, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

Zağnos Dersaneleri Bigadiç Şubesi Müdürü Hasan Kazak, öğrencilerin en büyük sıkıntılarından birinin, testlerde çözemedikleri sorular olduğunu belirterek, sanal ofisin bu amaçla kurulduğunu söyledi. Kazak, "Öğrencinin, anlayamadığı konular ya da çözemediği sorular kaşısında iki seçeneği vardır. ya kendisi çözmeye çalışacak ya da öğretmenine çözdürecek. Bu da her zaman mümkün olmayabilir. İşte tam bu anda sanal ofis imdada yetişecek. Öğrencilerin her gün ve her saat ulaşabileceği sanal ofis, tüm derslerde konu anlatımı ve çözümleriyle hizmette." dedi.

Kaymakam Yıldırım da bunun öğrenciler için önemli bir hizmet olduğunu kaydetti. Yıldırım, "Takdire değer bir proje. Dershane yönetiminin, öğrencilerine testlerde daha fazla net yaptırma düşüncesi son derece anlamlı. Eğitim için en küçük şeyler bile güzel neticeler doğurabilir. Bu sayede öğrencilerimiz, modern iletişim araçlarını kullanarak diğer illerdeki yaşıtlarıyla yarışabilecek seviyeye geliyor. Dershane yönetimini ve bu fedakârlıkta emeği geçenleri kutluyorum." şeklinde konuştu. Öğrencileri de kendileri için büyük bir kolaylık olduğunu belirterek teşekkür etti. Konuşmaların ardından törene katılan protokol üyeleri, sanal ofisin kurdelesini keserek hizmete açtı. - BALIKESİR

Kaynak: CHA

Manşet Haberler

title