Bie Delegeleri, İzto'nun Yemeğinde Buluştu

Bie Delegeleri, İzto'nun Yemeğinde Buluştu

İzmir Çeşme'de Düzenlenen Expo 2015 İzmir 1. Uluslararası Sempozyumu'na Katılmak Üzere İzmir'e Gelen Bie Delegeleri, Sempozyumun Sona Ermesinin Ardından İzmir Ticaret Odası'nın (İzto) Alaçatı'da Verdiği Yemeğe Katıldı.

Bie Delegeleri, İzto'nun Yemeğinde Buluştu

İzmir Çeşme'de düzenlenen EXPO 2015 İzmir 1. Uluslararası Sempozyumu'na katılmak üzere İzmir'e gelen BİE delegeleri, sempozyumun sona ermesinin ardından İzmir Ticaret Odası'nın (İZTO) Alaçatı'da verdiği yemeğe katıldı.

İZTO Başkanı Ekrem Demirtaş'ın ev sahipliğinde gerçekleşen yemeğe İzmir Valisi Cahit Kıraç, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, BİE Genel Sekreteri Vicente Loscartales, EXPO Tanıtma Kurulu Başkanı Solmaz Ünaydın ve diğer delegeler katıldı. Yemek öncesi bir konuşma yapan İZTO Başkanı Ekrem Demirtaş, daha önce de EXPO adaylığı için başvurulduğunu belirterek, "Daha önceki müracatlarda olmadı. Ama bu kez başardık. İnşallah EXPO'yu İzmir'de göreceğiz. BİE delegelerini ağırlamaktan memnuniyet duyduk"

dedi. Misafirperverliğinden dolayı İZTO Başkanı Demirtaş'a teşekkür eden BİE Genel Sekreteri Vicente Loscartales, "İZTO EXPO için çok gayret gösterdi ve önemli çalışmalarda bulundu. Bu çalışmaların aynı güzellikte devam etmesini diliyoruz" ifadelerini kullandı.

(EY-OK-Y)

Kaynak: İHA