Bıçaklanarak Öldürülen Kadının Cesedi, Naylon Poşete Sarılı Halde Bulundu

Bıçaklanarak Öldürülen Kadının Cesedi, Naylon Poşete Sarılı Halde Bulundu

İzmir'in Çiğli ilçesinde bir apartman dairesinde bıçaklanarak öldürüldükten sonra naylon poşete sarılmış bir kadın cesedi bulundu.

İzmir'in Çiğli ilçesinde yaşayan Funda Gülmezden haber alamayan yakınları, Gülmez'in evine gitti. Eve giren Gülmez'in yakınları, kadının cesedini bıçaklanmış ve naylon poşete sarılı halde buldu.

YAKINLARININ İFADESİ ALINDI

Olay, dün akşam saatlerinde Yakakent Mahallesi'nde bulunan bir apartmanın 8'inci katında meydana geldi. Ü.Ş. isimli bir şahısla aynı evde yaşadığı öne sürülen 28 yaşındaki Funda Gülmez'den haber alamayan yakınları, Gülmez'in yaşadığı eve gitti. Yakınları eve girdiğinde genç kızın naylon poşete sarılmış cansız bedeniyle karşılaştı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi intikal etti. Cinayetle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, Gülmez'in cesedini bulan yakınları ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü.

BIÇAKLANIP NAYLON POŞETE SARILMIŞ HALDE BULUNDU

Gülmez'in birlikte yaşadığı öne sürülen Ü.Ş.'nin ise telefon aramalarına cevap vermemesi üzerine durumdan şüphelenen polis ekipleri, Ü.Ş.'yi yakalamak için çalışma başlattı. Polis ekiplerinin evde yaptığı incelemede Funda Gülmez'in bıçaklanarak öldürüldükten sonra naylon poşete sarıldığı öğrenildi. Öte yandan genç kadının cansız bedeni savcılık incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı.
Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.