Beyonce Coştu Bir Kere

Beyonce Coştu Bir Kere

Beyonce Knowles, Cumartesi Akşamı, Londra'nın Ünlü Paper Gecce Kulübünde İngilizlere Bir Divalık Dersi Verdi.

Beyonce Coştu Bir Kere

BEYONCE KNOWLES, CUMARTESİ AKŞAMI, LONDRA'NIN ÜNLÜ PAPER GECCE KULÜBÜNDE İNGİLİZLERE BİR DİVALIK DERSİ VERDİ.

Destiny Child'in eski yıldızı, Wembley Arena'daki konserinin ardından, Regent Street'te yer alan Paper gecce kulübüne giderek, 3 saat içinde barda 10.000 £ harcadı.

Beyonce ve 30 kişiden oluşan grubu, 10 şişe magnum Belvedere vodka ve 4.300 £ değerinde Hennessy XO Cognac şişesinin yanı sıra, "Paperlicious" Karaib adaları temalı kokteyller içtiler. Gecce kulübündeki konuklar arasında Shaun Wright Philips (fotoğrafta) ve Lewis Hamilton da yer almaktaydı.

Beyonce, sesini korumak için VIP salonunda sigara içilmesini yasakladı, zira ertesi gecce Birmingham'da bir konser daha verecekti. The BUZZ dergisine beyanat veren bir hayranı

"Beyonce sigara içmediğinden duman altı olmak istemiyor" dedi. "Ayrıca dans pistinde serinlikte dans edebilmek için piste vantilatörler yerleştirilmesini de istedi"

Vantilatörlerden üfleyen hava saçlarını uçururken, Beyonce kendi şarkılarına eşlik etti ve D.J, Salt'n'Pepa'nın Push it şarkısını çaldığında, gerçekten kendinden geçerek coştu.

Beyonce, divalığını bir kez daha kanıtladı ve gece kulübüne girenlerin kamera ve cep telefonlarını toplatarak, kulüp müşterilerinin fotoğraflarını çekmesini de engelledi.