Haberler » Spor » Haber

Beymelek Belediye Başkanı Güngör'den Kıck Boks Şampiyonu Sibel Coşkun'a Destek

Kick Boks'ta Türkiye Şampiyonluğu ve Dünya Üçüncülüğü Bulunan Sibel Coşkun'a Beymelek Belediyesi'nden Destek Geldi.

Beymelek Belediye Başkanı Güngör'den Kıck Boks Şampiyonu Sibel Coşkun'a Destek

Kick Boks'ta Türkiye şampiyonluğu ve dünya üçüncülüğü bulunan Sibel Coşkun'a Beymelek Belediyesi'nden destek geldi.

Antalya'nın Demre İlçesi'ne bağlı Beymelek Belediyesi Başkanı Osman Güngör, Sibel Coşkun'a spor malzemeleri hediye etti. Belediye toplantı salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Başkan Güngör, "Kick Boks 65 kiloda Türkiye şampiyonluğu ve dünya üçüncülüğü bulunan Sibel kızımız evlenmek için Demreli bir genci seçmiş. Yani bize gelin gelmiş. Bu Demre için büyük bir şanstır. Bir şampiyon yetiştirmek için milyarlar harcanıyor. Şampiyonumuza elimizden gelen desteği vereceğiz" dedi.

Milli takım elemelerinde Sibel'den başarı beklediklerini söyleyen Güngür, "Melek gibi kızımıza melek logolu eşofman yaptırdık" diye konuştu.

Kick Boks'ta Türkiye şampiyonluğu ve dünya üçüncülüğünü elde etmenin kolay olmadığını ifade eden başarılı sporcu Sibel Coşkun ise, "Demre'ye gelince bunların hepsi hayal olacak diye çok korktum. Eşim Metin çok destek oldu. Önce İlçe Kaymakamımız Mustafa Gürdal manevi destek verdi. Şimdi Beymelek Belediye Başkanı Osman Güngör'ün yardımları bana en büyük moral oldu. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek Milli Takım elemelerinde başarılı olacağım. Bu başarıyı Beymelek halkıyla birlikte paylaşacağız" şeklinde

konuştu.

(RS-SÇ-İY-ÖZ-S)