Beykozspor Kulübü 100. Yıl Hatıra Ormanı Töreni Coşkulu Geçti

Beykoz Spor Kulübü, 100. Yıl Kutlamaları Kapsamındaki İlk Projesi Olan Hatıra Ormanı'nı Düzenlenen Cansuyu Töreni ile Hayata Geçirdi.

Beykozspor Kulübü 100. Yıl Hatıra Ormanı Töreni Coşkulu Geçti

Beykoz Spor Kulübü, 100. yıl kutlamaları kapsamındaki ilk projesi olan Hatıra Ormanı'nı düzenlenen Cansuyu Töreni ile hayata geçirdi.

Çavuşbaşı Dereli Mevkii'nde gerçekleştirilen törende açılış konuşmasını yapan 100. Yıl Kutlama Grubu Başkanı Dr. Özer Odabaşı, bu projede emeği geçen herkese teşekkür ederken Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, bu sene 10 bin fidan dikerek başladıkları bu projeyi önümüzdeki yıllarda da aynı iştah ve kararlılıkla sürdüreceklerini belirtirken törene katılan ve Hatıra Ormanı'nın oluşmasında destek veren herkese şükranlarını sundu.

Son olarak söz alan Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül ise, "Hep birlikte, birlik beraberlik içinde yaşadığımız Beykozumuzu daha güzel günlere yine hep beraber taşıyacağız." derken Özer Odabaşı ve Zeki Aksu'ya böyle bir sosyal sorumluluk projesine önderlik ettikleri için teşekkür etti.

Açılış töreninin ardından toplu halde fidan dikimine geçilirken, 7'den 70'e tüm Beykozlular çoşku içinde geçen Cansuyu Töreni'nde keyifli anlar yaşadılar.