Beyin Tümörü Haberleri

Beyin Tümörü haber, Beyin Tümörü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beyin Tümörü - 10.09.2017
3 Çocuk Annesi, Eşinin Sağlığına Kavuşmasını Bekliyor
Mobilya ustası 3 çocuk babası Yaşar Ardıç, 6 ay önce rahatsızlandı. Yakınları tarafından hastaneye götürülen Ardıç'a beyin tümörü teşhisi konuldu.
Beyin Tümörü - 10.09.2017
Dha Yurt Bülteni-5
Mobilya ustası 3 çocuk babası Yaşar Ardıç, 6 ay önce rahatsızlandı. Yakınları tarafından hastaneye götürülen Ardıç'a beyin tümörü teşhisi konuldu.
Beyin Tümörü - 07.09.2017
Çocuğunu Kaybetti, Kendini Çocuklara Adadı
Adana’da oğlunu henüz 6 yaşındayken beyin tümörü nedeniyle kaybettikten sonra Mavi Çocuk Utku Umut Işıkları Derneği’ni kuran gazeteci Kemal Yücel, kök hücre bağışına dikkat çekmek için Adana’dan İstanbul’a bisiklet ile gidecek.
Beyin Tümörü - 16.08.2017
Polis Memuru Aksu Toprağa Verildi
Beyin tümörü teşhisiyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden polis memuru Oktay Aksu (41) düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.
Beyin Tümörü - 07.08.2017
İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği 11 Yılda 800 Aileye Yuva Oldu
Bornova'daki evlerden birinde kalan 28 yaşındaki İbrahim Çekim, ise 3.5 yaşındaki kızı Ebrar'a 4 ay önce beyin tümörü teşhisi konulduğunu belirterek, "Ağrı Doğubeyazıt'ta yaşıyoruz.
Beyin Tümörü - 07.08.2017
Dha Yurt Bülteni-12
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Buket Erer Del Castello, Ege Üniversitesi'nde görev yaptığı sırada hastanede tedavi gören çocukların ailelerinin hastane bahçesinde sabahladığını fark etti. Bir umut çocuklarının tedavisi için şehir dışından İzmir'e gelen ve kalacak yeri olmayan ailelerin hastane bahçesini mesken tutmasına dayanamayan Castello, 2004 yılında 'İzmir Hasta Çocuk Evleri' projesini üniversite yönetimine sundu. Hem Ege Üniversitesi, hem de İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından destek gören proje kapsamında, 2005 yılında İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği kuruldu. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin derneğe tahsis ettiği 6 evde 2006 yılından bu yana 800 aile barındı. Derneğin faaliyetlerinden bahseden İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği Başkan Yardımcısı Sevil Ozan 11 yıldır hizmet verdiklerini belirterek, "15 aktif üyemiz var. Hem evlerde kalan ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak için hem de derneğimizin tanıtımı için çalışıyoruz. 6 evimiz var. Bu evler 2 ailenin kalacağı şekilde yeniden düzenlendi. Mutfağında 2 lavabo, 2 ocak, 2 buzdolabı var. 2 çamaşır makinesi var. Evin her iki tarafından birer oturma odası ve yatak odası bulunuyor. Doktorlarımız tedavi gören çocuklar arasında ailesinin maddi durumu kötü olan ve kalacak yeri bulunmayanları bize bildiriyor. Biz de imkan dahilinde ailelerimize yardımcı oluyor. En büyük hedefimiz kısa süre içinde evlerimizin sayısı artırmak. Derneğin sabit giderleri var ancak sabit bir geliri yok. Dönem dönem sanatçıların yardım konserleriyle ya da bağışçılarla ihtiyaçları karşılayacak kaynağı buluyoruz" dedi. Bornova'daki evlerden birinde kalan İbrahim Çekim (28) 3 ay önce Erzurum'dan İzmir'e geldi. 4 ay önce beyin tümörü teşhisi konulan 3.
Beyin Tümörü - 31.07.2017
Haftanın Tarihine Bakış
2013- Yazar, şair ve edebiyatçı Mustafa Miyasoğlu, İstanbul'da beyin tümörü nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 67 yaşında hayatını kaybetti.
Beyin Tümörü - 27.07.2017
Hastalarına Moral İçin Bağlama Çalıp Türkü Söylüyor
Uslu, bir süre önce beyin tümörü nedeniyle ameliyat edilen hastası Emre Akgül'ün bir gün yanına gelerek bağlama çalıp türkü söylemek isteğini kendisine ilettiğini aktardı.
Beyin Tümörü - 19.06.2017
Güncelleme - Çorum'da Yolcu Otobüsü Üst Geçitten Düştü: 48 Yaralı
Eşi Gülay Kurt'un rahatsızlığı için Ordu'dan Ankara'ya gittiklerinin altını çizen Kurt, "Eşim, Ankara Eğitim Araştırma Hastanesine beyin tümörü ameliyatı olacaktı.
Beyin Tümörü - 05.06.2017
Kanserden Ölen Doktor İçin Hastanede Tören Düzenlendi
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir süredir beyin tümörü teşhisiyle tedavi gören Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde görevli Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr.
Beyin Tümörü - 05.06.2017
Beyin Tümörüne Yenilen Çocuk Doktoruna Gözü Yaşlı Veda
SAMSUN'da beyin tümörü nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde görevli Çocuk Hastalıkları Uzmanı 41 yaşındaki Dr. Banu Gülcan Öksüz, son kez görev yaptığı hastaneye getirildi.
Beyin Tümörü - 05.06.2017
Dha Yurt Bülteni-5
Görüntü Dökümü ------------------------------- Çamurlu suda yüzen çocuklar Çocukların eğlenmesi Genel ve detay görüntüler  Haber-Kamera: Mehmet SEZGİN-ŞANLIURFA-DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU: 40 MB =================================================== 4)BEYİN TÜMÖRÜNE YENİLEN ÇOCUK DOKTORUNA GÖZÜ YAŞLI VEDA SAMSUN'da beyin tümörü nedeniyle tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybeden Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde görevli  Çocuk Hastalıkları Uzmanı 41 yaşındaki Dr.
Beyin Tümörü - 31.05.2017
Dha Yurt Bülteni-10
Adana'dan önce Ankara'ya, oradan ilk defa bindiği uçak ile Antalya'daki LÖSEV'in etkinliğine gelen beyin tümörü rahatsızlığı olan Eyüp Dal, denizi ve dinozorları gördüğünü belirtirken, "Adanalıyım Allah'ın adamıyım" dedi.
Beyin Tümörü - 31.05.2017
Lösev'den Çocuklara Dinozorlu Motivasyon
Adana'dan önce Ankara'ya, oradan ilk defa bindiği uçak ile Antalya'daki LÖSEV'in etkinliğine gelen beyin tümörü rahatsızlığı olan Eyüp Dal, denizi ve dinozorları gördüğünü belirtirken, "Adanalıyım Allah'ın adamıyım" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Beyin Tümörü Haberleri | Beyin Tümörü Haber - Haberler - Sayfa 8 - Beyin Tümörü haberleri, son dakika beyin tümörü haber ve gelişmeleri burada. Sevdiğim Adamla Neden Sevişmek İstemiyorum?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.4.2021 20:55:47. #1.15#

title