Beyaz Şov'da 'Ayşe Öğretmen Yalnız Değildir' Sloganları! Yayını Kestiler - Haberler
Haberi Paylaş

Beyaz Şov'da "Ayşe Öğretmen Yalnız Değildir" Sloganları! Yayını Kestiler

Haberler.com - Haberler | Güncel

Beyaz Show'a katılan izleyiciler "Ayşe Öğretmen yalnız değildir" diye slogan attı. Sloganlar üzerine yayının sesi kesilirken, program Beyazıt Öztürk'ün anonsuyla VTR'ye girdi.

Diyarbakır'da yaşayan öğretmen Ayşe Çelik'in telefonla bağlanarak "Ülkenin doğusunda yaşananların farkında mısınız? Sessiz kalmayın. Görün, duyun ve artık bize el verin. Yazık; insanlar ölmesin, çocuklar ölmesin, anneler ağlamasın." demesinin ardından ilk bölümü yayınlanan Beyaz Şov'da, Öğrenci Kollektifleri adlı öğrenci grubu "Ayşe öğretmen yalnız değildir" sloganları attı.

Sloganla birlikte ne yazdığı anlaşılmayan bir pankart açan grup, program görevlileri tarafından ağızları kapatılarak dışarı çıkarıldı.

"BURAMI BİLENLERE ÇOK TEŞEKKÜRLER"

Açılışında geçen hafta programda yaşananlardan bahsedilmese de Beyazıt Öztürk, "Beni buradan bilen ve buramı bilen herkese, ekran başındakilere, burada olan bütün seyircilere can-ı gönülden çok çok çok teşekkür ediyorum." dedi.

CANLI YAYINA UZUN SÜRE ARA VERİLDİ

Programın ilerleyen dakikalarında stüdyoda bulunan bir grup izleyicinin "Ayşe öğretmen yalnız değildir." sloganları atması üzerine program VTR'ye girdi. Bant yayının gösterilmesinin ardından stüdyoya bağlanıldığında konudan bahsedilmedi. Ardınan kısa bir süre sonra tekrar reklama gidildi, reklam arasının ardından yine VTR girilen programda, stüdyoya dönüldüğünde konuklardan Murat Boz bir şarkı söyledi ve ardından program sona erdirildi.

Beyaz Şov'da Ayşe Öğretmen Yalnız Değildir Sloganları! Yayını Kestiler

Beyaz Şov'da
Haberler.com - Son Dakika Haberleri