Beyaz Show'un Konukları Kim Olacak? 2 Aralık Beyaz Show Konukları

Beyaz Show'un Konukları Kim Olacak? 2 Aralık Beyaz Show Konukları

Beyaz Show'un konukları belli oldu. Beyaz Show'un konukları kim olacak? Beyaz Show hangi şehirden yayın yapacak? İşte Beyaz Show'la ilgili tüm detaylar...

Beyaz Show'un Konukları Kim Olacak? 2 Aralık Beyaz Show Konukları

Beyaz Show'un konukları belli oldu. Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta Türk Pop müziğinin başarılı ismi Bengü, yakışıklı şarkıcı Murat Dalkılıç, ünlü türkücü Kubat, "Sen Benim Her Şeyimsin" filmiyle sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan Tolga Çevik ve Cengiz Bozkurt konuk olacak. Birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, şen kahkahalarıyla, "Beyaz Show" 2 Aralık Eskişehir bölümüyle 2 Aralık Cuma akşamı Kanal D'de olacak. İki haftada bir ekrana gelecek programda geçen bölüm Berlin'de yapılmıştı. Beyaz Show'un 18 Kasım Cuma günü konukları; Hakan Altun, Seranay Sarıkaya, Simge Sağın, Ayla Çelik, Eypio, Özge Ulusoy, Esra ve Sabit olmuştu.

BEYAZ SHOW

Beyaz Show 6 Aralık 1996'dan beri Cuma geceleri yayınlanmaktadır. 6 Aralık, 1996 tarihinde programının ilk bölümüyle ilk konukları Hande Ataizi ve o günlerde Atv'de Gece Kuşu adlı talk-show'u sunan Okan Bayülgen'di. Beyaz Show, komedi ve eğlence unsurlarını da içermesiyle Türk halkı tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Programda kısa film tadında skeçler çekmiştir ve programa telefon ile bağlanmak mümkündür. Ayrıca telefonla programa katılan ünlüler de olmuştur. Best Model of Turkey ve yetenek yarışmaları birincileri programa çıkartılmıştır. Stüdyo yaklaşık 50 kişilik bir kapasiteye sahipti. Genellikle bir kişi konuk alınıyordu ya da en fazla üç kişi konuk alınıyordu. Gelen ünlülere absürt şakalar da yapmaktadır.