Beyaz Saray Sözcüsü Haberleri

Beyaz Saray Sözcüsü haber, Beyaz Saray Sözcüsü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beyaz Saray Sözcüsü - 15.01.2020
Pelosi, Senatoda Trump'ın yargı sürecini takip edecek savcı vekilleri açıkladı
Beyaz Saray'dan tepki Diğer yandan konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, Pelosi'nin attığı adımların Amerikan halkının taleplerinden uzak olduğunu savundu.
Beyaz Saray Sözcüsü - 08.01.2020
"İran'ın Irak'taki ABD üslerine düzenlediği saldırıya" ilişkin gün içinde geçilen haberlerimizi...
ABD: "Durumu yakından takip ediyoruz" Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, Irak'taki ABD üslerine saldırı konusunda Başkan Donald Trump'ın bilgilendirildiğini ve durumun yakından takip edildiğini açıkladı.
Beyaz Saray Sözcüsü - 08.01.2020
Beyaz Saray: Trump, ABD üslerine saldırıları yakından takip ediyor
Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, Irak'taki ABD üslerine saldırı konusunda Başkan Donald Trump'ın bilgilendirildiğini ve durumun yakından takip edildiğini açıkladı.
Beyaz Saray Sözcüsü - 08.01.2020
Pentagon: İran Erbil ve el-Esed üssüne saldırı düzenledi
Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham da Irak'taki ABD üslerine saldırı konusunda Başkan Donald Trump'ın bilgilendirildiğini ve durumun yakından takip edildiğini açıklamıştı.
Beyaz Saray Sözcüsü - 08.01.2020
Beyaz Saray: Trump, ABD üslerine saldırıları yakından takip ediyor
Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, Irak'taki ABD üslerine saldırı konusunda Başkan Donald Trump'ın bilgilendirildiğini ve durumun yakından takip edildiğini açıkladı.
Beyaz Saray Sözcüsü - 08.01.2020
Beyaz Saray Sözcüsü Grisham, Irak'taki ABD üslerine saldırı konusunda Trump'ın bilgilendirildiğini...
Beyaz Saray Sözcüsü Grisham, Irak'taki ABD üslerine saldırı konusunda Trump'ın bilgilendirildiğini ve durumun yakından takip edildiğini açıkladı.
Beyaz Saray Sözcüsü - 13.12.2019
Beyaz Saray'dan Temsilciler Meclisi Adalet Komitesindeki azil oylamasına tepki
Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, Başkan Donald Trump'a yönelik azil maddelerinin Temsilciler Meclisi Adalet Komitesinde onaylanmasına ilişkin, "Temsilciler Meclisi Adalet Komitesindeki umutsuz azil soruşturması saçmalığı, utanç verici bir sona ulaştı" değerlendirmesinde bulundu.
Beyaz Saray Sözcüsü - 04.12.2019
Temsilciler Meclisi İstihbarat Komitesi, Trump'a yönelik azil soruşturması raporunu yayımladı
Beyaz Saray'dan rapora tepki Öte yandan Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, söz konusu rapora ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.
Beyaz Saray Sözcüsü - 28.11.2019
Trump'tan Afganistan'daki ABD askerlerine sürpriz "Şükran Günü" ziyareti
Melania Trump ziyarete katılmadı Trump'a ziyaretinde Beyaz Saray Özel Kalem Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Mick Mulvaney, Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Robert O'Brien, Senatör John Barrasso, Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham ve Beyaz Saray Sözcü Yardımcısı Judd Deere'nin eşlik ettiği, eşi Melania Trump'ın ise ziyarete katılmadığı belirtildi.
Beyaz Saray Sözcüsü - 23.11.2019
Beyaz Saray ile eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Bolton arasında "Twitter şifresi" krizi
Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, eski Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton'ın Beyaz Saray'ın, kişisel Twitter hesabına girişini engellediği iddiasına, Bolton'ın "yaşlılıktan dolayı şifresini unutmuş olabileceği" şeklinde yanıt verdi.
Beyaz Saray Sözcüsü - 19.11.2019
ABD'de Trump'a yönelik azil soruşturması üçüncü gününde
Beyaz Saray'dan oturumlara tepki Öte yandan Kongredeki oturumlar sürerken Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham da yazılı bir açıklama yaptı.
Beyaz Saray Sözcüsü - 11.11.2019
ABD'nin "erken seçim" açıklamasına Irak'tan cevap geldi
ABD Beyaz Saray Sözcüsü bu sabah yaptığı açıklamada Irak hükümetini seçim reformları yapmaya ve erken seçime çağırmıştı.
Beyaz Saray Sözcüsü - 08.11.2019
Juncker: ABD Avrupa'dan araç ithalatına tarife uygulamayacak
Diğer yandan, Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, Çin ile bir ticaret anlaşması konusunda uzlaşmaya varma konusunda ABD'nin "çok iyimser" olduğunu açıkladı.
Beyaz Saray Sözcüsü - 06.11.2019
Beyaz Saray'dan azil soruşturmasındaki ifade metinlerine tepki
Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, Başkan Donald Trump'a yönelik başlatılan azil soruşturması kapsamında yayımlanan iki ifade metnine ilişkin, "Yayımlanan her iki ifade metni de bu gayrimeşru azil düzmecesinde düşünüldüğünden daha da az delil olduğunu ortaya sermiştir.
Beyaz Saray Sözcüsü - 25.10.2019
Beyaz Saray'dan federal kuruluşlar için Washington Post ve NYT hamlesi
Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, ABD basınına yaptığı açıklamada, "Tüm federal kurumların, Washington Post ve NYT aboneliklerini yenilememesi, vergisini veren vatandaşlar için yüz binlerce dolarlık büyük bir tasarruf olacaktır.
Beyaz Saray Sözcüsü - 23.10.2019
Beyaz Saray NYT ve Washington Post'un aboneliklerini sonlandırıyor
Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, Amerikan basınına yaptığı açıklamada NYT ve Washington Post'un aboneliklerinin yenilenmeyerek, sonlandırılacağını belirtti.
Beyaz Saray Sözcüsü - 17.10.2019
Trump'tan Beyaz Saray'daki Suriye toplantısına ilişkin açıklama
Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham da toplantıya ilişkin Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Trump bugünkü toplantıda ölçülü ve kararlıydı.
Beyaz Saray Sözcüsü - 10.10.2019
Trump: çin ticaret anlaşması yapılmasını abd'den çok istiyor
Beyaz Saray Sözcüsü yaptığı açıklamada, "Başbakan Yardımcısı Liu He'nin seyahat planlarını değiştirdiğinden haberdan değiliz" diye konuştu.
Beyaz Saray Sözcüsü - 23.09.2019
Rusya'daki ABD'li casus "kayıp olarak" aranıyor
Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, CNN'in haberine tepki göstererek, "Bu haber sadece yanlış olmakla kalmıyor aynı zamanda birilerinin hayatını da tehlikeye atıyor.
Beyaz Saray Sözcüsü - 12.09.2019
"CNN'in haberi, klasik propaganda"
Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, CNN'in haberine tepki göstererek, "Bu haber sadece yanlış olmakla kalmıyor aynı zamanda birilerinin hayatını da tehlikeye atıyor.
Beyaz Saray Sözcüsü - 10.09.2019
Rusya'dan "ABD'nin casusu geri çektiği" iddiasına yanıt
Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, CNN'in haberine tepki vererek, "Bu haber sadece yanlış olmakla kalmıyor aynı zamanda birilerinin hayatını da tehlikeye atıyor.
Beyaz Saray Sözcüsü - 26.08.2019
Kudlow: trump'ın tarife artışı çin'in adımına yanıttı
G7 zirvesi sırasında Başkan Trump'a yöneltilen Çin'den ithalat için tarifeleri ikinci kez yüzde 5 artırmayı düşünüp düşünmediği yönündeki sorulara cevap veren Beyaz Saray Sözcüsü Stephenie Grapham, "Başkan Trump tarifeylerin yeniden attırılmasını düşünüp düşünmediği sorularına olumlayıcı yanıt verdi, çünkü tarifeleri daha da yükseltmemiş olmaktan üzüntü duyuyor" diye konuştu.
Beyaz Saray Sözcüsü - 14.07.2019
Haftanın tarihine bakış
2017- Beyaz Saray Sözcüsü Sean Spicer görevinden istifa etti.
Beyaz Saray Sözcüsü - 02.07.2019
Trump: "İran ateşle oynuyor"
İran Dışişleri Bakanı Cevat Zarif, Beyaz Saray sözcüsü Stephan Grisham'ın "İran'ın nükleer anlaşmadan önce İran anlaşma şartlarını ihlal ettiği konusunda çok az şüphe var" şeklindeki açıklamasına Twitter hesabından "Ciddi misin" ifadesiyle tepki gösterdi.
Beyaz Saray Sözcüsü - 28.06.2019
Tillerson'dan Kushner'e "paralel diplomasi" suçlaması
Öte yandan Beyaz Saray Sözcüsü Hogan Gidley, Tillerson'un ifadesinde geçen iddialarla ilgili yaptığı açıklamada, "Buradaki hikayeler tamamen yanlış ve tarihi yeniden yazmaya yönelik ucuz bir girişim.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Beyaz Saray Sözcüsü Haberleri | Beyaz Saray Sözcüsü Haber - Haberler - Sayfa 9 - Beyaz Saray Sözcüsü haberleri, son dakika beyaz saray sözcüsü haber ve gelişmeleri burada. G-7 Liderler Zirvesi video konferans yoluyla yapılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 03:13:40. #1.14#

title