Beyaz Saray Sözcüsü Haberleri

Beyaz Saray Sözcüsü haber, Beyaz Saray Sözcüsü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beyaz Saray Sözcüsü - 05.02.2021
Beyaz Saray, Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin istihbarat raporunu Kongre'ye sunmaya hazırlanıyor
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin ABD istihbaratının kapsamlı raporunun kısa sürede Kongre'ye sunulacağını bildirdi.
Beyaz Saray Sözcüsü - 05.02.2021
İnsan hakları örgütlerinden Pekin'de düzenlenecek 2022 Kış Olimpiyatları'nı boykot çağrısı
ABD'den boykot çağrısına olumsuz yanıt Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki boykot çağrılarına, "Şu anda Pekin Olimpiyatları ile ilgili duruşumuzu veya planlarımızı değiştirmeyi düşünmüyoruz.
Beyaz Saray Sözcüsü - 04.02.2021
Brent petrolün varil fiyatı 59 doları gördü
Brent petrolün varili, Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ile OPEC dışı bazı üretici ülkelerden oluşan OPEC+ grubunun üretim kesintisi ve ABD'nin ticari ham petrol stoklarındaki düşüşün etkisiyle uluslararası piyasalarda 59,01 dolarla yaklaşık son 1 yılın en yüksek seviyesini gördü.
Beyaz Saray Sözcüsü - 04.02.2021
Borsa günün ilk yarısında yükseldi
Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günün ilk yarısında yüzde 0,40 değer kazanarak 1.539,63 puana yükseldi.
Beyaz Saray Sözcüsü - 04.02.2021
New York borsası karışık seyirle kapandı
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, çarşamba günü yaptığı açıklamada, ABD Başkanı Joe Biden'ın Kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamında 1400 dolarlık doğrudan nakit yardımının bir an önce gönderilmesi konusunda hızla harekete geçmek için Senato'daki Demokratlar ile anlaştığını bildirdi.
Beyaz Saray Sözcüsü - 04.02.2021
Biden yönetiminin Trump döneminde kurulan ABD Uzay Kuvvetlerine desteği tam
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, önceki Başkan Donald Trump döneminde kurulan ABD Uzay Kuvvetlerine yeni yönetimin desteğinin tam olduğunu söyledi.
Beyaz Saray Sözcüsü - 04.02.2021
ABD yönetimi Myanmar'a yaptırımlar konusunu "öncelikli" olarak değerlendiriyor
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, ordunun darbe yaptığı Myanmar'a yönelik yeniden yaptırım uygulanması konusuna yakından baktıklarını ve kısa süre içinde kararlarını açıklayacaklarını bildirdi.
Beyaz Saray Sözcüsü - 02.02.2021
Son dakika haberleri: Pakistan'da mahkeme, ABD'li gazeteci Pearl cinayeti davasında sanıklarının ev hapsinde tutulmasına karar verdi
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, aynı gün yaptığı açıklamada, "Pakistan'ın daha önce bu sanıkları yaptıklarından sorumlu tutmak için attığı adımların farkındayız.
Beyaz Saray Sözcüsü - 01.02.2021
Son dakika haberi... Pakistan'da ABD'li gazeteci Daniel Pearl cinayeti davası sanıklarının salıverilmesi kararı ertelendi
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, aynı gün yaptığı açıklamada, "Pakistan'ın daha önce bu sanıkları yaptıklarından sorumlu tutmak için attığı adımların farkındayız.
Beyaz Saray Sözcüsü - 01.02.2021
ABD'den Myanmar'daki darbeye tepki
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, ABD'nin Myanmar'daki darbe sürecinden endişe duyduğunu ve Myanmar'ın demokratik kurumlarını güçlü bir şekilde desteklemeye devam ettiğini açıkladı.
Beyaz Saray Sözcüsü - 31.01.2021
Pakistan, "Gazeteci Pearl cinayeti baş sanığının yargılanması için ABD'ye verileceği" iddialarını reddetti
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, 28 Ocak'ta yaptığı açıklamada, "Pakistan'ın daha önce bu sanıkları yaptıklarından sorumlu tutmak için attığı adımların farkındayız.
Beyaz Saray Sözcüsü - 29.01.2021
Son dakika haberleri: Beyaz Saray'dan Johnson & Johnson aşı adayı yorumu: "Biden, olumlu veriler nedeniyle cesaretlendi"
Son dakika haberlerine göre Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, ABD'li ilaç şirketi Johnson & Johnson'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşı adayının yüzde 66 etkili olduğu açıklamasına ilişkin, "Başkan Joe Biden, yeni bir aşı adayı konusundaki olumlu veriler nedeniyle cesaretlendi.
Beyaz Saray Sözcüsü - 29.01.2021
Beyaz Saray'dan İran ile nükleer anlaşma konusunda "kısıtlamaların genişletilmesi ve uzatılması" vurgusu
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, İran ile nükleer anlaşmaya geri dönülmesi konusunda ellerinde bir zaman çizelgesi olmadığını belirterek "Başkan Biden, ABD'nin diplomasi yoluyla nükleer kısıtlamaları genişletmesi ve uzatması, İran'ın balistik füze programı ve bölgesel faaliyetleri de dahil...
Beyaz Saray Sözcüsü - 29.01.2021
Son dakika... Amerikan borsasında "GameStop dalgası büyüyebilir" korkusu
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki de aynı gün düzenlediği basın toplantısında, ABD Hazine Bakanı Janet Yellen'ın da aralarında bulunduğu ekonomi yönetiminin durumu takip ettiğini ifade etti.
Beyaz Saray Sözcüsü - 28.01.2021
Beyaz Saray, Pakistan mahkemesinin ABD'li gazetecinin cinayeti davasının sanıklarını salıvermesine tepki gösterdi Açıklaması
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, Pakistan'da Yargıtay'ın, ABD'li gazeteci Daniel Pearl'ün 2002'de öldürülmesine ilişkin davada, 4 sanığın salıverilmesine hükmetmesine tepki göstererek sanıkların tutuklanması için Pakistan hükümetini başka hukuksal opsiyonlar aramaya çağırdı.
Beyaz Saray Sözcüsü - 27.01.2021
Beyaz Saray Sözcüsü Psaki: "Kovid-19'un Çin'de ortaya çıkışına ilişkin derinlemesine araştırma yapmak zorundayız"
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) Çin'de ortaya çıkışına ilişkin derinlemesine bir araştırma yapılması gerektiğini söyledi.
Beyaz Saray Sözcüsü - 26.01.2021
Biden, Putin ile telefon görüşmesinde Navalnıy konusu da dahil Rusya hakkındaki endişelerini dile getirdi
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, ABD Başkanı Joe Biden'ın, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile yaptığı telefon görüşmesinde, Solar Winds siber saldırısı, Rusya'nın ABD askerlerini öldürmesi için Taliban'a para teklif ettiği iddiaları, 2020 seçimlerine Rus müdahalesi, Aleksey Navalnıy konusu...
Beyaz Saray Sözcüsü - 26.01.2021
Uzmanlara göre, Biden yönetiminde Çin, ticaret ve teknoloji konularında artan baskıyla karşılaşacak
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki de dünkü basın toplantısında, Biden'ın Çin mallarına getirilen gümrük tarifelerini değerlendirdiğini ve gelecek adımları müttefiklerle eşgüdüm içinde atmayı istediğini söylemişti.
Beyaz Saray Sözcüsü - 25.01.2021
Beyaz Saray Sözcüsü Psaki: "ABD'nin Çin'e yeni bir yaklaşım benimsemesi gerekiyor"
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, Donald Trump yönetiminin Çin'e uyguladığı gümrük vergilerini yeniden değerlendireceklerini belirterek, "Pekin şu anda güvenliğimizi, refahımızı ve değerlerimizi ciddi şekilde zora sokuyor.
Beyaz Saray Sözcüsü - 22.01.2021
Beyaz Saray: Biden, iç aşırıcılıkla ilgili kurumlardan analiz istedi
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, ABD Başkanı Joe Biden'ın Ulusal İstihbarat Direktörlüğüne (DNI), Federal Soruşturma Bürosu (FBI) ve İç Güvenlik Bakanlığıyla koordinasyon konusunda iç aşırıcılıkla ilgili analiz hazırlama talimatı verdiğini bildirdi.
Beyaz Saray Sözcüsü - 21.01.2021
Beyaz Saray: Biden, FBI Direktörü Wray'in görevde kalmasını istiyor
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, "Şunu net bir şekilde söylemek isterim ki Başkan Joe Biden, (FBI Direktörü) Chris Wray'in görevde kalmasını istiyor.
Beyaz Saray Sözcüsü - 21.01.2021
Beyaz Saray'ın yeni sözcüsü Psaki ilk basın toplantısını düzenledi Açıklaması
ABD Başkanı Biden'ın yemin ederek göreve başlamasının ardından, yeni Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki bir basın toplantısı düzenledi.
Beyaz Saray Sözcüsü - 08.01.2021
Beyaz Saray, Kongre baskınını kınadı
Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany, çarşamba günkü Kongre baskınını en güçlü şekilde kınadıklarını açıkladı.
Beyaz Saray Sözcüsü - 08.01.2021
Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany, dünkü Kongre baskınını en güçlü şekilde kınadıklarını açıkladı.
Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany, dünkü Kongre baskınını en güçlü şekilde kınadıklarını açıkladı.
Beyaz Saray Sözcüsü - 06.01.2021
Trump, Ulusal Muhafızlara, "Kongre binası önündeki olaylara müdahale edin" talimatı verdi
Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Başkan Donald Trump'ın talimatı üzerine Ulusal Muhafızlar diğer federal koruma birlikleri ile Kongre binasına gidiyorlar.
Beyaz Saray Sözcüsü - 31.12.2020
Çin'in, ABD askerine saldırmaları için Afganistan'da devlet dışı aktörlere para önerdiği iddiası
Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany, istihbaratın teyit edilmediğini ve bu nedenle de Başkan Trump'a herhangi bir bilgilendirme yapılmadığını öne sürmüştü.
Beyaz Saray Sözcüsü - 23.12.2020
Son dakika haber... Trump ve Vietnam Başbakanı Phuc telefonda görüştü
Beyaz Saray Sözcüsü Judd Deere, yaptığı yazılı açıklamada, Trump ve Phuc'un bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini belirtti.
Beyaz Saray Sözcüsü - 15.12.2020
Beyaz Saray: Trump, uygun zamanda ve tıp ekibinin tavsiye ettiği şartlarda aşı olmaya açık
Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany, Başkan Donald Trump'ın uygun zamanda yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı aşı olmaya açık olduğunu ve halkı da aşı yaptırmaya teşvik ettiğini kaydetti.
Beyaz Saray Sözcüsü - 14.12.2020
ABD, 13 yıl önce kaybolan eski FBI ajanı Levinson ile ilgili 2 İranlı yetkiliye yaptırım kararı aldı
Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany ise yaptığı açıklamada, "Bu yaptırımlarla, ABD hükümeti ilk kez İran hükümetini Robert Levinson'ın kaçırılmasından sorumlu tutuyor.
Beyaz Saray Sözcüsü - 30.11.2020
Biden, tamamı kadınlardan oluşan Beyaz Saray iletişim ekibini açıkladı
Biden ve seçilmiş Başkan Yardımcısı Kamala Harris, şu anda geçiş ekibinin onaylarını denetleyen Jen Psaki'yi Beyaz Saray Sözcüsü olarak atadığını bildirdi.
Beyaz Saray Sözcüsü - 20.11.2020
Beyaz Saray Sözcüsü: "Trump, seçimlerle ilgili davaların sonuçlanmasını bekliyor"
Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany, ülkede 3 Kasım'da yapılan başkanlık seçimlerindeki usulsüzlük iddialarının incelenmeyi hak ettiğini belirterek, Başkan Donald Trump'ın hukuki süreçlerin bitmesini beklediğini belirtti.
Beyaz Saray Sözcüsü - 14.11.2020
13 Kasım 2020 Haberleri
13 Kasım 2020 Manşet Haberleri.
Beyaz Saray Sözcüsü - 13.11.2020
Beyaz Saray Sözcüsü McEnany: "Başkan Trump'ın Ocak'ta kendi yemin törenine katılacağını düşünüyorum"
ABD'de Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany, Başkan Donald Trump'ın Joe Biden'ın Ocak ayında yapması planlanan başkanlık yemin törenine katılıp katılmayacağına yönelik soruya, "Başkan Trump'ın Ocak'ta kendi yemin törenine katılacağını düşünüyorum" dedi.
Beyaz Saray Sözcüsü - 13.11.2020
Trump'ın korunmasından sorumlu 130 Gizli Servis çalışanı Kovid-19 ile temas etmiş
Kovid-19 salgınından en çok etkilenen ülke olan ABD'de Trump ve eşi Melania Trump'ın yanı sıra Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany, Beyaz Saray Özel Kalem Müdürü Mark Meadows, Ulusal Güvenlik Danışmanı Robert O'Brien ve birçok kişi virüse yakalanmıştı.
Beyaz Saray Sözcüsü - 29.10.2020
Trump aleyhine NYT'de "anonim" makale yazan kişi ortaya çıktı
Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany, "Bu düşük seviyeli, şikayetçi eski yetkili, eylem yerine anonimliği, liderlik yerine bilgi sızdırmayı tercih eden bir yalancı ve korkaktır.
Beyaz Saray Sözcüsü - 09.10.2020
Küresel piyasalar pozitif görünümünü koruyor
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkilerine karşı hayata geçirilmesi planlanan ekonomik destek paketi için masaya tekrar dönülebileceğinin sinyalini veren ABD Başkanı Donald Trump, Demokratlar ile destek paketine ilişkin "çok verimli görüşmeler" yapmaya başladıklarını aktardı. Beyaz Saray Sözcüsü Alyssa Farah ise Trump yönetiminin daha büyük bir teşvik paketine açık olduğunu söyledi.
Beyaz Saray Sözcüsü - 05.10.2020
Son dakika haberi | Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.
Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany, bu sabah yaptırdığı Kovid-19 testinin "pozitif" çıktığını ve kendini karantinaya aldığını açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Beyaz Saray Sözcüsü Haberleri | Beyaz Saray Sözcüsü Haber - Haberler - Sayfa 6 - Beyaz Saray Sözcüsü haberleri, son dakika beyaz saray sözcüsü haber ve gelişmeleri burada. Netanyahu'dan Biden ile İran ve Filistin konusunda farklı görüşlere sahip oldukları itirafı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 22:21:41. #1.16#

title