"Beyaz Sakallarıma Hürmet Edin" Deyip Çiftlik Bank'a Yatırımcı Çekiyormuş

Bir dönem Diriliş Ertuğrul dizisinin de kadrosunda bulunan oyuncu Mehmet Çevik'in, Çiftlik Bank için müşteri toplarken "Beyaz sakallarıma hürmet edin" dediği ortaya çıktı.

Bir dönem Diriliş Ertuğrul dizisinin de kadrosunda bulunan oyuncu Mehmet Çevik'in, Çiftlik Bank için müşteri toplarken yaptığı konuşmalar ortaya çıktı. Çevik görüntülerde, yatırımcı kazanmak için "Beyaz sakallarıma hürmet edin" diyor.

DİNİ DUYGULARI DA SÖMÜRÜYOR

Bir dönem Diriliş Ertuğrul dizisinde de rol alan Mehmet Çevik, hafızalarımıza Hanımın Çiftliği adlı dizide canlandırdığı kötü karakterle kazınmıştı. Rol aldığı diziler üzerinden hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Çevik, müşterilerini dolandırdığı ortaya çıkan Çiftlik Bank'ın danışmanlığını üstlenmişti. Çiftlik Bank için yapılan bir katılım töreninde elinde mikrofon konuşma yapan Çevik'in danışmanlığını yaptığı kuruma yeni yatırımcılar kazandırmak üzere onların dini duygularını da sömürdüğü görülüyor. Mehmet Çevik'in "Beyaz sakallarıma hürmet edin" şeklindeki lafı olayın ne kadar ürkütücü boyutlara vardığını da gösteriyor.

YORUMLAR (90)

  • ALİ VELİ 49-50:
    beyaz sakalına hürmet edip para veren halkımı çok seviyorum.dünyada varmı böyle eşi benzeri olmayan halk ne kadar hürmetli.ben ağlıyorum çok duygusala girdim.özür dilerim artık yazamıyorum ağlıyorummmmmm
  • SUPERMAN:
    Reklamından, sistemine, hayat arşivine kısaca her şeyi ile dalga geçti milletle ve gitti. . Reklamları bile olay olmuştu böyle aptal bir reklam mı var diye, telefonunuza uygulama yükletti bence onunda altından bir şey çıkacak, dikkat edin kredi kartı bilgileriniz vs eline geçmesin, yumurta toplayacam diye paradan oldunuz, puan toplayacam diye kimlik bilgilerinizden, kredi kartı bilgilerinizden olmayın, çıplak gösteren gözlükle kafaya koymuş dolandırmayı, büyük oynadı büyük kazandı
Tüm 90 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.