Beyaz Melek Haberleri

Beyaz Melek haber, Beyaz Melek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beyaz Melek - 15.06.2012
Tuz Gölü'nü Tanıtım Atağı
'FİLM, KLİP VE FOTOĞRAFLAR İLGİYİ ARTIRDI' Tuz Gölü'nün fotoğraf sanatçıları için Türkiye'deki gözde yerlerden birisi haline geldiğini ancak yeterince kullanılamadığını söyleyen Yılmaz, sadece Tuz Gölü'nün eşsiz manzarası ve sağlık için yurt dışından gelenlerin bile olduğuna dikkat çekti. Beyaz Melek filminin bir sahnesi ile bazı fotoğraf sanatçılarının çekmiş oldukları fotoğrafların tuz Gölü'ne olan ilgiyi artırdığına da değinen Yılmaz, "Yeterince reklam yapılması halinde göle olan ilgi daha da artacak.
Beyaz Melek - 11.06.2012
Tuz Gölü'nde Çıplak Ayakla Yürüme Turizmi
-Film, klip ve fotoğraflar ilgiyi artırdı- Gölün fotoğraf sanatçıları için Türkiye'deki en gözde yerlerden birisi haline geldiğini kaydeden Yılmaz, şunları ifade etti: "Tuz Gölü'ndeki gün batımının şöhreti tüm Türkiye'de duyuldu. Bunun için özellikle İstanbul, Ankara'dan gelen fotoğraf kulüpleri ve fotoğrafçılar var. Yurt dışından sadece Tuz Gölü için gelenleri de gördük. Yarışmalar ve sanatçıların gölde çekmiş olduğu klipler Tuz Gölü'ne ilgiyi daha da arttırdı. Fotoğraf sanatçısı Salih Güler, Küresel Isınma başlıklı uluslararası yarışmada Tuz Gölü'nde çektiği fotoğrafla ödül kazanmıştı. Burada şarkılarına klip çeken sanatçılar oldu. Mahsun Kırmızıgül'ün Beyaz Melek filminin bir sahnesini Tuz Gölü'nde çekmesi de bilinirliği arttırdı.
Beyaz Melek - 05.06.2012
'Sokağı Temiz Tut' Temizlik Kampanyası
Toroslar'a bağlı Osmangazi İlköğretim Okulu ile Akdeniz Üçüncü Göz Eğitim ve Gençlik Derneği'nin konuğu olarak 12 farklı ülkeden gelen yabancı gönüllü öğrencilerin de katıldığı temizlik kampanyası, Zeki Ayan Mahallesi'nde gerçekleştirildi. Temizlik seferberliği öncesi, belediye tarafından öğrencilere eldiven, maske, tişört, şapka ve çöp torbası dağıtıldı. Etkinlik kapsamında Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, öğrencilerle beraber sokak sokak dolaşarak mahalle aralarında ve parklarda çöp topladı. 'Temiz bir mahalle, temiz bir Toroslar' hedefi için gerçekleştirilen etkinlikte, turuncu tişört giyen kız öğrenciler ile beyaz tişört giyen erkek öğrenciler, 'Çevreci Gençlik, Çevreci Başkan' ve 'Beyaz Melekler ile Turuncu Şimşekler temizlik peşindeler' sloganları atarak, haftanın önemi doğrultusunda halkın çevreye daha duyarlı bir tavır sergilemesini sağlamaya çalıştılar.
Beyaz Melek - 05.06.2012
Çocuk Yuvasının 'Beyaz Meleği' Bayan Kızlılcık
Hafta sonunu Fatih Çocuk Yuvası'nda bulunan bakım ve koruma altındaki çocuklarla geçiren Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık'ın eşi Sema Kızılcık'a yuvada bulunan çocuklar 'Beyaz Melek' olarak seslendi.
Beyaz Melek - 02.06.2012
167 Yeni Mezun Sağlık Ordusuna Katıldı
Vali Memduh Oğuz'un isteği üzerine valilik önünde düzenlenen mezuniyet töreninde 167 beyaz melek, vatandaşların yoğun katılımıyla düzenlenen törenle sağlık ordusuna katıldı.
Beyaz Melek - 17.05.2012
Ak Partı Erzurum Kadın Kollarından "Hemşireler Haftası" Etkinliği
Şifa Hastanesi Başhemşiresi Belgin Pirimi makamında ziyaret eden Demir önce hemşireler haftası münasebetiyle Şifa'da çalışan tüm hemşirelerin hemşireler gününü kutladıklarını belirterek, "Hemşirelik zor bir meslek çünkü halk tarafından 'beyaz melek'ler olarak tarif edilen bir mesleği temsil ediliyorsunuz"dedi.
Beyaz Melek - 15.05.2012
Beyaz Meleklerden Kaymakam Nalbant'a Ziyaret
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası etkinlikleri çerçevesinde Ayvalık Devlet Hastanesi'nin hemşireleri Kaymakam Nihat Nalbant'ı makamında ziyaret etti.
Beyaz Melek - 15.05.2012
Hemşireler Eğlenerek Streslerini Attılar
Gecenin sonunda ilçede görev yapan tüm beyaz melekler adına Devrek Devlet Hastanesi Baş Hemşiresi Emine Cıvak'a hastane Başhekimi Ahmet Yıldız tarafından plaket ve çiçek hediye edildi.
Beyaz Melek - 14.05.2012
Ak Partiden Üç Kutlama Birden
Hemşire ve ebelerin doğumdan ölüme insanların yanında olduğunu ifade eden Yılmaz, şunları kaydetti: "Doğum yapan bir kadının acılarının dinip, mutluluğa geçen köprüdür, hemşirelerimiz ve ebelerimiz. Evdeki hasta çocuğunu başkalarına emanet edip, başka çocukların ve insanların yarasını sarmak üzere gece gündüz demeden nöbetlerde ve dışarıda yüreklerini ortaya koyar bu beyaz melekler.
Beyaz Melek - 14.05.2012
Vefakâr Neferler
Büyük bir özveri ile çalışan Beyaz Meleklerimizin sundukları hizmetin kalitesinin yükseltilmesi, hemşirelerimize verilen eğitimin üst düzeye çıkarılması ile mümkün olacaktır.
Beyaz Melek - 14.05.2012
Hemşireler Haftası
Başkan Güzelbey mesajında şu ifadelere yer verdi, "30 yıl hekimlik hayatımda birçok arkadaşımızla acısıyla tatlısıyla değerli anılar paylaştık. 8-5 mantığı ile işlemeyen 24 saat kesintisiz hizmet vermeyi gerektiren Hekimlik ve Hemşirelik mesleği en kutsal mesleklerin başında gelmektedir. Büyük bir özveri ile çalışan Beyaz Meleklerimizin sundukları hizmetin kalitesinin yükseltilmesi, hemşirelerimize verilen eğitimin üst düzeye çıkarılması ile mümkün olacaktır.
Beyaz Melek - 14.05.2012
Hemşireler Haftası
Hemşire ve ebelerin doğumdan ölüme insanların yanında olduğunu ifade eden Şevkan, şunları kaydetti: "Doğum yapan bir kadının acılarının dinip, mutluluğa geçen köprüdür, hemşirelerimiz ve ebelerimiz. Evdeki hasta çocuğunu başkalarına emanet edip, başka çocukların ve insanların yarasını sarmak üzere gece gündüz demeden nöbetlerde ve dışarıda yüreklerini ortaya koyar bu beyaz melekler.
Beyaz Melek - 09.05.2012
Mahsun Kırmızıgül Filmleri İzleyiciyle Buluşacak
Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenliğini üstlendiği "Beyaz Melek", yarın Antalya Kültür Merkezi'nde (AKM), "New York'ta Beş Minare" 11 Mayıs'ta Yeni Mahalle Kültür Merkezi'nde, 17 Mayıs'ta AKM'de, "Güneşi Gördüm" ise 24 Mayıs'ta AKM'de izlenebilecek.
Beyaz Melek - 03.05.2012
Sağlık Lisesi Öğrencileri Tansiyon ve Kan Şekerini Ölçtü
Verdikleri toplum hizmetlerinden ötürü çok mutlu olduklarını söyleyen Piroz Kan da, "Toplumun sağlık sorunlarını bulup onların sağlık sorunları ile ilgili hastanelere yönelttiğimiz için onur duyuyoruz. Biz beyaz melekler, vatandaşlar için varız daima var olacağız.
Beyaz Melek - 27.04.2012
Beyaz Melekler, Sokak Sokak Dolaşıp Tansiyonun Ölçüyor
Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde Ömer Nakkaş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Kültür-Edebiyat Kulübü öğrencileri, ilçeye bağlı Kirazlık Mahallesi'nde sokak, sokak dolaşarak vatandaşların şeker ve tansiyonlarını ölçtü.
Beyaz Melek - 24.04.2012
'Sağlıklı Yaşamda Tam Buğday Ekmeği' Konulu Sunu Yarışması Sonuçlandı
Yapılan yarışmada Jüri Özel ödülü 'Erika' rumuz adı ile Hakkari Gazi İlköğretim Okulu Öğrencisi Rüveyda Kaya'nın olurken, '1. Tabu' rumuz adı ile Kütahya Atatürk İÖO öğrencisi Ömer Faruk Uslu, 2. 'Bayan Başak' rumuz adı ile Antalya-Kaş Kasabası Şehit Yusuf Polat YİBO öğrencisi Gülsüm Yabacı, 3. 'Tualin Güneşi' rumuz adı ile Muğla-Köyceğiz Pınar İ.Ö.O öğrencisi Recep Çetin, 4. 'Türkiye' rumuz adı ile Muğla-Fethiye Gerişburnu Ömer Aygün İ.Ö.O öğrencisi Kemal Gökmen, 5. 'Habbe' rumuz adı ile Yozgat Fatma Temel Turhan Bilsem öğrencisi Onur Anaç, 6. 'Buse' rumuz adı ile Erzurum-Olur Olur TOKİ YİBO öğrencisi Meltem Şengül, 7. 'Karadeğirmen' rumuz adı ile Samsun-İlkadım Çatalarmut İÖO öğrencisi Mervenur Karasoy, 8. 'Fırıncı' rumuz adı ile Gaziantep-Şehit Kamil Mehmet Ali Eruslu İÖO öğrencisi Tuba Erbalcı, 9. 'Beyaz Melek' rumuz adı ile Yalova-Çınarcık Çınarcık Atatürk Bilsem Okulu öğrencisi Zeliha Çağla Özkaynak, 10.
Beyaz Melek - 23.04.2012
Mahsun Kırmızıgül İzdiham Yarattı!
Mahsun Kırmızıgül; 'Beyaz Melek', 'Güneşi Gördüm' ve 'New York'ta Beş Minare' isimli üç filminin senaryolarından ve filmleriyle ilgili yorumlardan oluşan kitaplarını, Marmara Forum'daki D & R'da hayranları için imzaladı.
Beyaz Melek - 19.04.2012
Antalya Televizyon Ödüllerinde Heyecan Dorukta!
3. Antalya Televizyon Ödülleri'yle ilgili ayrıntılı bilgilerin verildiği basın toplantısı Antalya Kültür Merkezi'nde yapıldı.
Beyaz Melek - 16.04.2012
Öğrenciler Sinemayla Tanıştı
Mahsun Kırmızıgül'ün senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği Beyaz Melek isimli filmi izleyen öğrenciler, böyle bir etkinlikten dolayı mutlu olduklarını, ilk kez sinemaya gitmenin mutluluğunu yaşadıklarını söylediler.
Beyaz Melek - 23.02.2012
120 Beyaz Melek İçin Yürüdüler
Kayseri'nin Erciyes Dağı'nda 120 öğrenci, 1.Dünya Savaşı'nda Ruslara karşı Hoy Cephesi'nde savaşan birliklerine gönüllü olarak cephane götürdükten sonra dönüş yolunda yoğun tipi sebebiyle şehit olan kahraman çocuklar için yürüdü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Beyaz Melek Haberleri | Beyaz Melek Haber - Haberler - Sayfa 6 - Beyaz Melek haberleri, son dakika beyaz melek haber ve gelişmeleri burada. Kentplaza'yla Konya'da Yaşam Değişiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 04:22:21. #1.15#
title