Beyaz Melek Haberleri

Beyaz Melek haber, Beyaz Melek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beyaz Melek - 16.05.2013
Halk Sağlığı Müdürü Tay'dan Hemşirelere Kutlama
TSM Sorumlu Hekimi Dr. Ümit Atman ve Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Galip Köroğlu'nun da hazır bulunduğu kutlamada sağlık hizmetlerinin temel taşları olan hemşirelerin bu onurlu görevlerini insan sevgisiyle, şefkatle ve sabırla yürüttüklerini belirten Dr. Tay, hemşire açığı konusuna değindi. Kökenini sevgi, şefkat, bakım ve iyileştirme yaklaşımlarından alan hemşireleri sağlık hizmetlerinin temel unsurları olarak tanımlayan Dr. Tay, "Onurlu görevlerini insan hayatının kutsallığı şuuruyla yerine getiren sağlık ordusunun beyaz melekleri hemşirelerimizin Hemşireler Haftasını kutluyorum" dedi.
Beyaz Melek - 14.05.2013
Medical Park 'Anneler Gününü' Kutladı
Anneler günü nedeniyle gördükleri ilgiden memnun olan hasta ve hasta yakınları, böyle anlamlı bir günde hatırlanmanın kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, beyaz meleklere teşekkür etti.
Beyaz Melek - 14.05.2013
Kbü'de Hemşirelik Haftası Kutlamaları
Fakat ilk defa bir üniversite ile şehrin bu kadar bütünleştiğini gördüm. İlimizde gerçekleşen her faaliyette her konferansta il yönetimi olarak Karabük Üniversitesi'ni her zaman yanımızda gördüm. Ben başta Rektörümüz Prof. Dr. Burhanettin Uysal olmak üzere tüm Karabük Üniversitesi yöneticilerine, akademisyenlerine ve çalışanlarına teşekkür eder, çok saygıdeğer bir mesleğin temsilcileri olan beyaz meleklerimizin Hemşireler Haftasını kutlar hepsini saygıyla selamlarım" dedi.
Beyaz Melek - 13.05.2013
Hemşirelik Haftası
Genel Müdür Dr. Yusuf Ziya Yıldırım ve Başhemşire Ceylan Özyılmaz, 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası dolayısıyla, hastanede görev yapan hemşireleri tek tek kutlayarak, çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Beyaz Meleklere, hafta dolayısıyla Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu'nun kutlama mesajının iliştirildiği gülleri dağıttılar.
Beyaz Melek - 11.05.2013
Hemşire Anneler, Yarın Çifte Mutluluk Yaşayacak
Hemşirelerin sıkıntılarıyla yakından ilgilendiklerine dikkati çeken Subaşı, "Beyaz meleklerimiz bizim elimiz, kolumuz burada.
Beyaz Melek - 10.05.2013
Kartepe'de Sağlık İçin Hareket Et Yürüyüşü
Kartepe İlçe Sağlık Müdürü Dr. Harun Arslan, böylesi güzel doğada yürüyüş yolunda gerçekleştirecekleri etkinliğe katılan tüm katılımcılara teşekkür etti. Hareket et sağlıklı yaşam yürüyüşüne katılarak bunu hep birlikte uygulamaktan memnunluk duyduğunu belirten Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, belediyenin yaptığı yürüyüşlerde sağlık çalışanlarını da görmekten istediğini ifade etti. Beyaz melek olarak nitelendirdiği sağlık çalışanlarının başarılı çalışmalarını takdirle izlediklerini belirten Başkan Şükrü Karabalık, sağlıkçılara yönelik şiddeti de kınadığını kaydetti.
Beyaz Melek - 30.04.2013
Nazillili Kuaför Saç Tasarım Yarışmasından Ödülle Döndü
Ukrayna'nın başkenti Kiev'de bu yıl 12.'si düzenlenen Uluslararası 'The Crystal Angel' (Beyaz Melek) Saç Tasarım Festivali'nde Nazilli'yi temsil eden ve ödüllerle dönen kuaför Murat Varhan'a bir ödülde Belediye Başkanı Haluk Alıcık'tan geldi.
Beyaz Melek - 27.04.2013
Sevinirken Tekneyi Devirdiler
KOSTÜM YARIŞMASI 10 kürekçi, 1 davulcu ve 2 yedekleriyle birlikte 13 kişilik ekipler, yarışlar kapsamında ayrıca kostüm yarışması ve dans gösterilerine de katıldı. Yarışmada Adana Gündoğdu Koleji'nin hazırladığı beyaz melek kostümü birinci oldu.
Beyaz Melek - 17.03.2013
Emrah Mı, Özcan Mı, Mahsun Mu?
SELAM MESELESİ: Sinemada selam çakmak üçünün de vazgeçilmezi. Mahsun Kırmızıgül, bu alanda iki meslektaşına nal toplattı. İlk filmi 'Beyaz Melek'te; Nejat Uygur'dan Yıldız Kenter'e kadar oynatmadık kimse bırakmayıp tüm ustalarına selam çaktı.
Beyaz Melek - 14.03.2013
14 Mart Tıp Bayramı Tarsus'ta Kutlandı
Cumhuriyet Alanında yapılan törende, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından konuşan Tarsus Sağlık Müdürü Mehmet Sarı, sağlık çalışanlarının milletin "Beyaz melekleri" olduğunu belirtti.
Beyaz Melek - 14.03.2013
14 Mart Tıp Bayramı
Sağlık çalışanlarına asla şiddet uygulanmasına izin vermeyeceklerini sözlerine ekleyen Dr. Sarı, "Hekimlik mesleği kutsiyet değeri olan yegane meslektir. Hekimin elinde bir yaşam başlar bir yaşam biter. Hekimlik mesleğinin özü karşılık beklemeden usanmadan yorulmadan bir insan hayatı için çaba göstermektir. Ondan dolayı hekimlik bir meslek değil tam manasıyla bir yaşam biçimidir. Çünkü hekimlerimiz hastalarının ızdırabı ile dertlenen iyileşmeleri halinde sevinen kişilerdir. Bu özveri ile mesleğini sürdüren beyaz meleklerimize şiddet uygulanmasına asla ama asla müsaade etmeyeceğiz.
Beyaz Melek - 27.02.2013
Saç Şovda 'Çocuk Geline Hayır, Okumaya Evet' Damgası
Nazilli 1. Saç Festivali'ne İstanbul'dan dünya şampiyonu Muhittin Yuşan, geçtiğimiz yıl Ukrayna'nın başkenti Kiev'de 10.'su düzenlenen Uluslararası Beyaz Melek Saç Tasarım Festivali'ne 'The Crystal Angel' yarışmasında Avrupa üçüncüsü olan Nazillili Kuaför Murat Varhan, ünlü Cilt Bakım Uzmanı Çiğdem Ertan ve ülke genelinde ve ulusal alanda tanınmış çok sayıda kuaför ve makyaj uzmanı katılarak festivale renk kattı.
Beyaz Melek - 19.02.2013
Diyalizde Tanışıp Dünya Evine Girdiler
BEYAZ MELEKLERE TEŞEKKÜR Telli duvaklı gelin olan gelin Özlem Sözen (Köse), mutluluğunun tarif edilemez olduğunu söyledi.
Beyaz Melek - 25.01.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (4)
Foto.ANTALYA Expo Center'da bu yıl 24'üncüsü düzenlenen Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı'nda, düzenlenen Uluslararası Houeskeeping Olimpiyatları, renkli görüntülere sahne oldu.
Beyaz Melek - 23.12.2012
Beş Ünlü Yönetmen, Bir Mahsun Etmedi!
2007 yılında 'Beyaz Melek' filmi ile sinemaya el atan eski türkücü, yeni yönetmen Mahsun Kırmızıgül; 2008 yılında çektiği 'Güneşi Gördüm' ve 2010 yılında yönettiği 'New York'ta Beş Minare' ile filmlerini toplamda 8 milyon kişiye izlettirdi.
Beyaz Melek - 21.12.2012
Öğrencinin İhtiyacını Öğretmen Karşılayacak, Faturayı Kaymakamlık Ödeyecek
"İKİNCİ BİR BEYAZ MELEK VAKASI YAŞANMAMALI" Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde yaşayan ve okula terlikle gidip gelen öğrenciye hatırlatarak, "İkinci bir beyaz melek vakası yaşanmamalı.
Beyaz Melek - 25.11.2012
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2)
Ahmet ACAR/KAŞ, (DHA) Foto: oplu foto === 'Beyaz Melekler' Göynük'te buluştu AKDENİZ Üniversitesi Hastanesi ve Antalya İl Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde bu yıl ikincisi düzenlenen 'Akdeniz Hemşirelik Günleri, Kemer'in Göynük Beldesi'nde gerçekleştirildi.
Beyaz Melek - 16.11.2012
Kentplaza'yla Konya'da Yaşam Değişiyor
16 Kasım 2012 tarihinde başlayan Kentplaza açılış etkinlikleri çerçevesinde yerli ve yabancı birçok gösteri sanatçısının hünerlerini sergiledi. Ünlü oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz'la Çarkıfelek Yarışması, Beyaz Melekler Kortej Grubu, Barselona'dan gelen canlı heykeller, Thriller Show, Çocuklar İçin Atölyeler, Jonglör & Sihirbaz şovları izleyenleri hayran bıraktı.
Beyaz Melek - 16.11.2012
Kentplaza ile Konya'da Yepyeni Bir Hayat Başladı
16 Kasım 2012 tarihinde başlayan Kentplaza açılış etkinlikleri çerçevesinde yerli ve yabancı birçok gösteri sanatçısının hünerlerini sergiledi. Ünlü oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz'la Çarkıfelek Yarışması, Beyaz Melekler Kortej Grubu, Barselona'dan gelen canlı heykeller, Thriller Show, Çocuklar İçin Atölyeler, Jonglör & Sihirbaz şovları izleyenleri hayran bıraktı.
Beyaz Melek - 17.10.2012
Lale Belkıs 'Hayat Devam Ediyor'da
Yeşilçam'ın unutulmaz oyuncusu Lale Belkıs, atv'de yayınlanan 'Hayat Devam Ediyor' dizisinin kadrosuna dahil oldu. Son olarak Mahsun Kırmızıgül'ün 'Beyaz Melek' filminde kamera karşısına geçen usta oyuncu, 'Hayat Devam Ediyor'da eski sinema oyuncusu, şarkıcı 'Leyla Okan' karakterini canlandıracak.
Beyaz Melek - 16.10.2012
Erol Günaydın Filmleri D-Smart'ta
Gazeteci-yazar Emine Algan tarafından birkaç aylık bir süre içinde kendisiyle gerçekleştirilmiş bir nehir-söyleşi 2007 yılında "İki Kalas Bir Heves" başlığı altında kitaplaştırılmıştır. Beyaz Melek adlı sinema filminde oynamıştır.
Beyaz Melek - 19.08.2012
Bayan Kızılcık Yuvadaki Çocuklarla Biraya Geldi
Çocuklar ise, kendilerini yalnız bırakmayan Bayan Kızılcık'a teşekkür ederek, " Sema Annemiz bizlerin her zaman yanında. Biz kendisine 'Beyaz Melek' olarak hitap ediyoruz.
Beyaz Melek - 06.08.2012
Altındağ Açık Hava Sinemasında Yıldızlar Geçidi
Bugüne kadar, Cenneti Beklerken, Selvi Boylum Al Yazmalım, Çınar Ağacı, Toprak Ana, Hababam Sınıfı, Uçurtmayı Vurmasınlar, Canım Kardeşim, Çok Film Hareketler Bunlar, 72. Koğuş, Beyaz Melek, Ezo Gelin, New York'ta Beş Minare, Vizontele, Boş Beşik, Vali, Züğürt Ağa, Çeşme ve Ay Lav Yu filmlerinin gösterildiği sinemada bugünden sonra ise, Tatar Ramazan, Deli Deli Küpeli, Reis Bey, Gülsüm Ana, Mavi Boncuk, Anadolu Kartalları, Şark Bülbülü, Nefes, Eyvah Eyvah 2 filmleri izleyicilerle buluşacak.
Beyaz Melek - 27.07.2012
"Altın Eller Mavi Kapak Toplama Kampanyası"
Açıklamada, kampanyaya kamu kurum ve kuruluşlarıyla sivil toplum örgütlerinden büyük destek geldiği ifade edilerek, şunlar kaydedildi: "Kampanyamıza Bartın Devlet Hastanesi'nin duyarlı personeli topladıkları yaklaşık 100 bin adet plastik kapakla rekor sayılacak oranda destek verdi. Beyaz meleklerin büyük bir duyarlılıkla topladıkları cam ve plastik şişelerin değişik renk ve ebatlarındaki kapaklar, müdürlüğümüze teslim edildi.
Beyaz Melek - 25.07.2012
Madenciler Afetlere Karşı Hazır Kıta Bekliyor
Zonguldak'ta, yerin metrelerce altında çalışan maden işçilerinden oluşan "Beyaz Melekler" lakabıyla anılan tahlisiye ekipleri, afetlere karşı hazır bekliyor.
Beyaz Melek - 18.07.2012
Ramazan Coşkusunun Başkent'teki Vazgeçilmez Adresi Hamamönü Olacak
Altındağ Belediyesi sadece Ankara'da değil, Türkiye'de de bir ilki gerçekleştirerek Ramazan boyunca eski Türk filmlerini açık hava sinemasında Ankaralılarla buluşturacak. Geçmişte yaz akşamlarının vazgeçilmez etkinliği olan, kış mevsimi boyunca sabırsızlıkla beklenen açık hava sinemaları, Hamamönü'nde yeniden hayat bulacak. Selvi Boylum Al Yazmalım, Hababam Sınıfı, Züğürt Ağa, Beyaz Melek, Vizontele, Eyvah Eyvah 2, Anadolu Kartalları gibi Yeşilçam'ın ve Türk sinemasının en sevilen ve unutulmayan filmlerinin yanı sıra yakın zamanda çekilmiş ve beğeni toplamış Türk filmleri de her akşam sinemaseverlerle buluşacak.
Beyaz Melek - 18.07.2012
Hamamönü, Bu Yıl da Eski Ramazanları Yaşamak İsteyenleri Ağırlayacak
Altındağ Belediyesi, önceki yıl olduğu gibi bu yıl da iftar yemeklerini restore edilerek müzeye dönüştürülen Ulucanlar Cezaevi'nde verecek. Her gün farklı mahallelerden Altındağlıların davet edileceği iftar yemeklerine vatandaşlar, kişiye özel davetiye ile çağrılacak. Bu yıl da Ramazan boyunca yine binlerce kişi Altındağ Belediyesi'nin davetlisi olarak iftar sofralarında buluşacak. Altındağ Belediyesi sadece Ankara'da değil, Türkiye'de de bir ilki gerçekleştirerek Ramazan boyunca eski Türk filmlerini açık hava sinemasında Ankaralılarla buluşturacak. Geçmişte yaz akşamlarının vazgeçilmez etkinliği olan açıkhava sinemaları, Hamamönü'nde yaşatılacak, Selvi Boylum Al Yazmalım, Hababam Sınıfı, Züğürt Ağa, Beyaz Melek, Vizontele, Eyvah Eyvah 2, Anadolu Kartalları gibi filmlerin yanı sıra, yakın zamanda çekilmiş ve beğeni toplamış Türk filmleri de her akşam sinemaseverlerle buluşacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Beyaz Melek Haberleri | Beyaz Melek Haber - Haberler - Sayfa 5 - Beyaz Melek haberleri, son dakika beyaz melek haber ve gelişmeleri burada. Gölbaşı'nda Engelliler Haftası Şöleni Coşku ile Kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 02:10:13. #1.16#
title